Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 

Jēkabpils pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.29

Jēkabpilī 2016.gada 6.oktobrī

Grozījumi Jēkabpils pilsētas domes 17.12.2015. saistošajos noteikumos Nr.35 "Saistošie noteikumi par pašvaldības stipendiju piešķiršanu"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
43.panta trešo daļu

Izdarīt Jēkabpils pilsētas domes 17.12.2015. saistošajos noteikumos Nr.35 "Saistošie noteikumi par pašvaldības stipendiju piešķiršanu" ("Latvijas Vēstnesis", 5 (5577), 08.01.2016.) šādus grozījumus:

1. Papildināt 28.5.apakšpunktu aiz vārdiem "SIA "Jēkabpils reģionālā slimnīca" ar vārdiem "vai kādu no Jēkabpils pilsētas domes izveidotajām iestādēm";

2. Papildināt 29.5.apakšpunktu aiz vārdiem "SIA "Jēkabpils reģionālā slimnīca" ar vārdiem "vai kādu no Jēkabpils pilsētas domes izveidotajām iestādēm";

3. Izteikt pielikuma 7.3.apakšpunktu šādā redakcijā:

"7.3. Nodrošināt ar darbu Stipendiātu SIA "Jēkabpils reģionālā slimnīca" vai kādā no Jēkabpils pilsētas domes izveidotajām iestādēm pēc studiju pabeigšanas (nosaukums) specialitātē."

4. Izteikt pielikuma 9.3.apakšpunktu šādā redakcijā:

"9.3. mēneša laikā pēc studiju absolvēšanas vai Pašvaldības uzaicinājuma saņemšanas, nodibināt darba tiesiskās attiecības ar SIA "Jēkabpils reģionālā slimnīca" vai ar kādu no Jēkabpils pilsētas domes izveidotajām iestādēm un nostrādāt (nosaukums) specialitātē trīs gadus normālu darba laiku saskaņā ar iestādes darba kārtības noteikumiem, maiņu grafikiem, kas tiks paredzēts darba līgumā;".

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja
vietnieks sociālos jautājumos J.Raščevskis

 

Jēkabpils pilsētas domes 06.10.2016. saistošo noteikumu Nr.29 "Grozījumi Jēkabpils pilsētas domes 17.12.2015. saistošajos noteikumos Nr.35 "Saistošie noteikumi par pašvaldības stipendiju piešķiršanu""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas

Norādāmā informācija

1. Projekta nepieciešamības pamatojums Likuma "Par pašvaldībām" 43.panta trešā daļa nosaka, ka savu funkciju izpildes nodrošināšanai likumā noteiktajos gadījumos pašvaldība var izdot saistošos noteikumus. No likuma "Par pašvaldībām" 15.panta pirmās daļas 4. un 6.punkta izriet, ka pašvaldības autonomajās funkcijās ietilpst gādāt par iedzīvotāju izglītību un nodrošināt veselības aprūpes pieejamību pašvaldības administratīvajā teritorijā. No minētajām funkcijām izriet arī pašvaldības tiesības sniegt finansiālu atbalstu studentiem, kas studē specialitātēs, kas nepieciešamas Jēkabpils pilsētai.
Saistošo noteikumu mērķis ir paplašināt iestāžu loku, kurās pēc studiju pabeigšanas vai studiju laikā strādāt studējošajiem, kuri saņem ārstniecības speciālista stipendiju.
2. Īss projekta satura izklāsts Saistošie noteikumi nosaka, ka pēc studiju beigšanas ārstniecības stipendijas saņēmējs apņemas stāties darba tiesiskajās attiecībās ne tikai ar SIA "Jēkabpils reģionālā slimnīca", bet arī ar kādu no Jēkabpils pilsētas domes izveidotajām iestādēm.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Saistošajos noteikumos noteiktās kārtības izpildei Jēkabpils pilsētas dome gadskārtējā pašvaldības budžetā plānos līdzekļus, kas nepieciešami stipendiātu finansēšanai.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Stipendiju piešķiršana veicinās SIA "Jēkabpils reģionālā slimnīca" un Jēkabpils pilsētas domes izveidotajās iestādēs kvalificētu speciālistu piesaisti un tiks nodrošināta kvalificēta veselības aprūpe.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Privātpersona var griezties saistošo noteikumu piemērošanā Jēkabpils pilsētas pašvaldībā.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Konsultācijas veiktas ar SIA "Jēkabpils reģionālā slimnīca".

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja
vietnieks sociālos jautājumos J.Raščevskis

 
Tiesību akta pase
Statuss:
Spēkā esošs
spēkā esošs
Izdevējs: Jēkabpils pilsētas dome Veids: saistošie noteikumi Numurs: 29Pieņemts: 06.10.2016.Stājas spēkā: 27.10.2016.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 208, 26.10.2016. OP numurs: 2016/208.10
Saistītie dokumenti
  • Grozītais
  • Izdoti saskaņā ar
285715
27.10.2016
424
0
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Par Likumi.lv
Aktualitāšu arhīvs
Noderīgas saites
Kontakti
Atsauksmēm
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
RSS logo
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2008 (kvalitātes vadība)
ISO 27001:2013 (informācijas drošība) Kvalitātes balva