Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 

Par Likumi.lv

Likumi.lv ir tiesību aktu vietne, kurā tiek nodrošināta brīva un bezmaksas piekļuve sistematizētiem Latvijas Republikas tiesību aktiem.

Likumi.lv tika izveidoti 2001. gadā, lai ikviens varētu realizēt savas Latvijas Republikas Satversmes 90. pantā paredzētās tiesības: „Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības”. Vietnē, ko uztur un attīsta oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis”, pieejama jaunākā informācija par tiesību aktiem un to izmaiņām.

Likumi.lv darbību nosaka Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likums.

Tiesību akti tiek sistematizēti atbilstoši Ministru kabineta 2014.gada 18.februāra noteikumiem Nr.101 "Starptautisko līgumu uzskaites un tiesību aktu sistematizācijas noteikumi".

  • Jaunākie tiesību akti vietnē tiek publicēti to izsludināšanas dienā oficiālajā izdevumā „Latvijas Vēstnesis ”.

  • Tiesību akti ir papildināti ar jaunākajiem grozījumiem, tie ir pieejami spēkā esošajā redakcijā. Papildus tiek nodrošināta piekļuve tiesību akta „vēsturiskajām” un „nākotnes” redakcijām.

  • Tiesību aktiem tiek norādīts to spēkā esamības statuss. (Statuss netiek norādīts Augstākās Padomes, Augstākās Padomes Prezidija un Ministru Padomes izdotajiem tiesību aktiem (izņemot likums), kā arī visu institūciju izdotajiem administratīvajiem aktiem.)

  • Tiesību aktiem ir pievienoti saistītie dokumenti.

  • Tiesību aktiem ir pievienots satura rādītājs.

  • Vietnē ir plašas tiesību aktu meklēšanas iespējas (izvērstā meklēšana, ātrā meklēšana, tiesību aktu saraksti pēc veida (hronoloģiski un alfabētiski), tēmas un skatījumu skaita).

  • Tiek piedāvātas papildiespējas autorizētajiem lietotājiem (veidot savus tiesību aktu sarakstus, pievienot tiesību aktiem piezīmes, saņemt paziņojumus par konkrētu tiesību aktu izmaiņām (jauns grozījums, mainījies statuss, uz tiesību akta pamata izdotie).

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs, un atšķirību gadījumā primārā ir tiesību akta oficiālā publikācija.

Likumi.lv uzturēšanai oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis” nesaņem valsts budžeta līdzekļus, to uztur no „Latvijas Vēstneša” ieņēmumiem [izmaksas sedz no maksas par oficiālo publikāciju, kuru maksā informācijas iesniedzējs, ja likumā vai Ministru kabineta noteikumos nav paredzēts citādi].

 
0
Vēstnesim 100 Par Likumi.lv
Aktualitāšu arhīvs
Noderīgas saites
Kontakti
Atsauksmēm
Lietošanas noteikumi
Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības
Latvijas Republikas Satversmes 90.pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2008 (kvalitātes vadība)
ISO 270001:2013 (informācijas drošība)