Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 

Centrālās vēlēšanu komisijas lēmums Nr.40

Rīgā 2006.gada 22.augustā

Par vēlēšanu iecirkņu komisiju iecelšanu ārvalstīs

Saskaņā ar likuma "Par pilsētu, rajonu, novadu un pagastu vēlēšanu komisijām un vēlēšanu iecirkņu komisijām"5. panta trešo un ceturto daļu, Centrālā vēlēšanu komisija nolemj:

iecelt vēlēšanu iecirkņu komisijas 9.Saeimas vēlēšanām ārvalstīs šādā sastāvā:

1001. Amerikas Savienotajās Valstīs (Vašingtonā)

Māris Riekstiņš

Sanita Pēkale

Liāna Eglīte

Jānis Grāmatiņš

1002. Amerikas Savienotajās Valstīs (Čikāgā)

Marika Selga

Jānis Vilciņš

Ruta Priedkalne - Zirne

Ilmārs Erkmanis

Paulis Duks

Artūrs Pormals

Ruta Jostsone

1003. Amerikas Savienotajās Valstīs (Losandželosā)

Ineta Vilcāne

Andis Nīkurs

Ivars Mičuls

Vija Aija Turjane

1004. Amerikas Savienotajās Valstīs (Sietlā)

Juris Pēkalis

Pauls Dermanis

Edvīns Circenis

Valdis Jodais

Imants Igors Bitners

Sarmīte Deividsone

Vija Rauda

1005. Amerikas Savienotajās Valstīs (Klīvlendā)

Agnese Kalniņa

Ināra Punga - Manteniece

Zigurds Leonīds Reineks

Māris Mantenieks

Vilmārs Kukainis

Silvija Rutenberga

1006. Amerikas Savienotajās Valstīs (St.Pēterburgā)

Māris Selga

Skaidrīte Prince

Reginalds Ilgvars Norbergs

Aija Ingrīda Norberga

Andris Ivars Ritums

1007. Amerikas Savienotajās Valstīs (Mineapolē)

Inga Ozola

Jānis Robiņš

Maija Zaeska

Māra Vija Pelēce

Jānis Jāzeps Dimants

1008. Amerikas Savienotajās Valstīs (Bostonā)

Inese Liepiņa

Aristids Jēkabs Lambergs

Mārcis Voldiņš

Staņislavs Duļevskis

1009. Amerikas Savienotajās Valstīs (Ņujorkā)

Jānis Mārtiņš Riekstiņš

Baiba Rudzīte-Pinne

Solveiga Silkalna

Sarmīte Danne

Klāvs Sniedze

Kristīne Maļinovska

Krista Raupa

1010. Argentīnas Republikā (Sanmigelā)

Mirdza Zalta

Dario Veiss

Ilgvars Ozols

1011. Austrālijas Savienībā (Melburnā)

Uldis Ozoliņš

Kārlis Kasparsons

Igors Dimits

Anita Andersone

Roksija Jautrīte Reitere

Edvīns Misa

1012. Austrālijas Savienībā (Sidnejā)

Aldis Jānis Birzulis

Ināra Edīte Graudiņa

Imants Līcis

Vilis Ēriks Zvirbulis

1013. Austrālijas Savienībā (Adelaidē)

Valdis Tomanis

Valdis Juris Jaudzems

Jolanta Lūse

Miķelis Reinis Dancis

Lilita Daenke

Ivars Valdis Ozols

Ivars Kronītis

1014. Austrijas Republikā (Vīnē)

Raimonds Oškalns

Nellija Suvorova

Sandra Groza

Sintija Višņevska

1015. Baltkrievijas Republikā (Minskā)

Dzidra Liepiņa

Laura Trēgere

Andris Sejāns

Valentīna Kalniņa

1016. Baltkrievijas Republikā (Vitebskā)

Vita Freimane

Gaida Landmesere

Sandra Novikova

1017. Beļģijas Karalistē (Briselē)

Uldis Mikuts

Egils Gulbis

Aldis Austers

Egita Aizsilniece

Vaiva Puķīte

1018. Brazīlijas Federatīvajā Republikā (Sanpaulu)

Aleksandrs Sneiders

Ilona Gulbe

Laima Lavana

Melita Bartule

1019. Čehijas Republikā (Prāgā)

Edgars Bondars

Ilona Lošaka

Violeta Prokofjeva

1020. Dānijas Karalistē (Kopenhāgenā)

Andris Razāns

Raivo Klotiņš

Andrejs Grinaško

Gvido Grīnvalds

Anda Zarāne

1021. Francijas Republikā (Parīzē)

Kristīne Rigerte

Lolita Lenkeviča

Andris Rigerts

Anita Kļaviņa

1022. Grieķijas Republikā (Atēnās)

Sandra Papiņa

Egita Balode

Santa Dālmane

1023. Igaunijas Republikā (Tallinā)

Nora Labanovska

Juris Bone

Inese Segliņa

Linda Krūmiņa

1024. Itālijas Republikā (Romā)

Evija Klauze

Oskars Klauze

Rita Zemdega

Andrejs Zemdega

Inese Plātere

1025. Izraēlas Valstī (Telavivā)

Daiga Drātniece

Einārs Miķelsons

Inese Zaurova

1026. Japānā (Tokijā)

Egils Dzelme

Guna Reimandova

Žaneta Sudniece

1027. Kanādā (Otavā)

Mārtiņš Reinis Sausiņš

Miķelis Svilāns

Sarma Svilāne

Daiga Butlere

Elīna Čaklā

1028. Kanādā (Toronto)

Solvita Rakitko

Visvaldis Turķis

Imants Rūdolfs Purvs

Andris Jānis Lagzdiņš

Andrejs Alfrēds Zeltkalns

Valda Mirdza Apse

Ēriks Dzenis

1029. Krievijas Federācijā (Maskavā)

Pēteris Podvinskis

Sarma Vekšina

Jānis Dambītis

Arnis Jermacāns

Nils Josts

Signe Sole

1030. Krievijas Federācijā (Sanktpēterburgā)

Inita Dzene

Agnese Saliņa

Māra Dobricka

Diāna Strode

1031. Krievijas Federācijā (Pleskavā)

Nora Balode

Olga Krastiņa

Gints Serafinovičs

1032. Ķīnas Tautas Republikā (Pekinā)

Sergejs Davidovs

Agnese Korņejeva

Rita Pastere

1033. Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē (Londonā)

Indulis Bērziņš

Ilze Gelnere

Ilmārs Breidaks

Iluta Čečiņa

Ieva Valante

Olita Plivna

Ainārs Putniņš

1034. Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē (Bradfordā)

Gunārs Tamsons

Ināra Tamsons

Valdis Avotiņš

Maija Avotiņa

Ēriks Novadnieks

Aina Novadniece

Māris Pūlis

1035. Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē (Straumēnos)

Kūrs Birzgalis

Ilona Birzgale

Ināra Āboliņa

Ziedonis Āboliņš

Uldis Reveliņš

Andrejs Ozoliņš

1036. Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē (Gērnsijā)

Valentīna Pjatkina

Evija Valaine

Mārīte Upeniece

Lilita Krūze

Mārīte Šembele

Jekaterina Tuļina

1037. Lietuvas Republikā (Viļņā)

Ieva Sīle

Ineta Žgute

Ramona Krasovska

1038. Nīderlandes Karalistē (Hāgā)

Baiba Braže

Ineta Celmiņa

Oskars Fridmanis

Roberts Briežkalns

1039. Norvēģijas Karalistē (Oslo)

Māris Klišāns

Inga Kuķādama

Renārs Vilde

Sandra Salmiņa-Šuke

Armands Šukis

1040. Polijas Republikā (Varšavā)

Danuta Dutkeviča

Daina Šteinberga

Andris Līvmanis

1041. Portugāles Republikā (Lisabonā)

Ints Upmacis

Inga Krastiņa

Daija Brante

1042. Spānijas Karalistē (Madridē)

Kitija Kupše

Evelīna Melbārzde

Ilze Sīle

1043. Somijas Republikā (Helsinkos)

Bahtijors Hasans

Vita Zivtiņa

Edgars Bulvāns

Raimonds Bēziņš

Inguna Žīgure-Suonvieri

1044. Šveices Konfederācijā (Ženēvā)

Ieva Dreimane

Liene Griķe

Uvis Blūms

1045. Turcijas Republikā (Ankarā)

Ivars Pundurs

Jurijs Pogrebņaks,

Dace Vinovska

Ieva Cēsniece

1046. Ukrainā (Kijevā)

Dace Arakeljana

Kaspars Auziņš

Pauls Lielbārdis

Jeļena Puncule

1047. Vācijas Federatīvajā Republikā (Berlīnē)

Uldis Simsons

Jānis Caune

Ieva Bernāne

Linda Rožudārza

Santa Neikšāne

1048. Vācijas Federatīvajā Republikā (Bonnā)

Inga Graudiņa

Daiga Krieva

Anda Kalniņa - Grase

Dina Korčagova

Ilze Valaine

1049. Venecuēlas Bolivāra Republikā (Karakasā)

Andris Bērziņš

Lilija Foldāte

Igors Pankovs

1050. Zviedrijas Karalistē (Stokholmā)

Vineta Freimane

Judīte Dobele

Inga Strante

Gunars Zvejnieks

Imants Eiche

Juris Rozītis

Andrejs Leimanis

1051. Zviedrijas Karalistē (Gēteborgā)

Asnate Augstkalne

Ilze Šakare

Ilgvars Gutmanis

1052. Īrijas Republikā (Dublinā)

Ivars Lasis

Svetlana Biseniece

Santa Briede-Hansena

Andris Bisenieks

1053. Īrijas Republikā (Korkā)

Ginta Dailīdenaite

Elita Baltaiskalna-Torpa

Sandra Lapiņa

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs A.Cimdars

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretāre K.Kurzemniece

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Par vēlēšanu iecirkņu komisiju iecelšanu ārvalstīs Statuss:
Spēkā esošs
spēkā esošs
Izdevējs: Centrālā vēlēšanu komisija Veids: lēmums Numurs: 40Pieņemts: 22.08.2006.Stājas spēkā: 22.08.2006.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 137, 29.08.2006.
Saistītie dokumenti
  • Grozījumi
142388
22.08.2006
136
0
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2015 (kvalitātes vadība)
ISO 27001:2013 (informācijas drošība)