Aptauja ilgs līdz 23. oktobrim.
Starptautisko līgumu uzskaiti
veic Ārlietu ministrija.
Starptautisko līgumu pamatteksti netiek apvienoti ar tajos izdarītajiem grozījumiem.
Starptautiskais līgums precizēts ar Saeimas Ārlietu komisijas 04.10.2023. lēmumu. INSTRUMENTS, AR KO GROZA
STARPTAUTISKĀS TELESAKARU SAVIENĪBAS KONSTITŪCIJU kas grozīta Pilnvaroto pārstāvju
konferencē (Grozījumi pieņemti ____________________ STARPTAUTISKĀS
TELEKOMUNIKĀCIJU SAVIENĪBAS KONSTITŪCIJA *
|
GR 165. PP -98 |
5. Izvēloties ieguldījuma klasi, dalībvalsts nedrīkst to pazemināt vairāk kā par 15 procentiem no to vienību skaita, ko dalībvalsts izvēlējusies periodam pirms pazemināšanas, noapaļojot uz leju līdz tuvākajam mazākajam vienību skaitam skalā attiecībā uz trīs vai vairāk vienību ieguldījumiem, vai vairāk kā par vienu ieguldījuma klasi attiecībā uz ieguldījumiem zem trīs vienībām. Padome tai norāda veidu, kādā pazemināšanu pakāpeniski īsteno laika posmā starp pilnvaroto pārstāvju konferencēm. Tomēr ārkārtas apstākļu, piemēram, dabas katastrofu, gadījumā, kad tiek īstenotas starptautiskas palīdzības programmas, pilnvaroto pārstāvju konference var atļaut lielāku ieguldījuma klašu [ieguldījuma vienību skaita] pazeminājumu, ja to pieprasa dalībvalsts, kura ir noteikusi, ka tā vairs nav spējīga maksāt savu ieguldījumu atbilstoši sākotnēji izvēlētajai klasei. |
II DAĻA. Spēkā stāšanās datums
Šajā instrumentā ietvertie grozījumi kā vesels un vienots instruments stājas spēkā 2012. gada 1. janvārī starp tām dalībvalstīm, kuras šajā dienā ir Starptautiskās Telekomunikāciju savienības Konstitūcijas un Konvencijas (Ženēva, 1992. gads) dalībvalstis un kuras līdz tam ir iesniegušas šo grozījumu ratifikācijas, pieņemšanas, apstiprināšanas vai pievienošanās dokumentu.
____________________
TO APLIECINOT, attiecīgie pilnvarotie pārstāvji ir parakstījuši šā instrumenta oriģināleksemplāru, ar ko groza Starptautiskās Telekomunikāciju savienības Konstitūciju (Ženēva, 1992. gads), kuru Pilnvaroto pārstāvju konference grozījusi 1994. gadā Kioto, 1998. gadā Mineapolē, 2002. gadā Marakešā un 2006. gadā Antaljā.
Gvadalahara, 2010. gada 22. oktobris
* Uzskata, ka Savienības pamatdokumentos (Konstitūcijā un Konvencijā) lietotā valoda ir dzimumneitrāla.