Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 
Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:
Par Papildprotokolu Latvijas Republikas valdības un Zviedrijas Karalistes valdības līgumam par Rīgas Juridiskās augstskolas dibināšanu

1.pants. 2000.gada 13.janvārī Rīgā parakstītais Papildprotokols Latvijas Republikas valdības un Zviedrijas Karalistes valdības līgumam par Rīgas Juridiskās augstskolas dibināšanu (turpmāk - Papildprotokols) ar šo likumu tiek pieņemts un apstiprināts.

2.pants. Likums stājas spēkā tā izsludināšanas dienā. Līdz ar likumu izsludināms Papildprotokols latviešu un angļu valodā.

3.pants. Papildprotokols stājas spēkā tā 2.punktā noteiktajā laikā un kārtībā, un Ārlietu ministrija par to paziņo laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

Likums Saeimā pieņemts 2000.gada 6.aprīlī.
Valsts prezidente V.Vīķe-Freiberga
Rīgā 2000.gada 27.aprīlī
Papildprotokols
Latvijas Republikas valdības un Zviedrijas Karalistes valdības līgumam par Rīgas Juridiskās augstskolas dibināšanu

Latvijas Republikas valdība un Zviedrijas Karalistes valdība (turpmāk tekstā - Puses) vienojas par sekojošo:

1. Izdarīt Latvijas Republikas valdības un Zviedrijas Karalistes valdības līgumā par Rīgas Juridiskās augstskolas dibināšanu, kas parakstīts Rīgā, 1997.gada 14.jūlijā, grozījumu, aizstājot 2.2.punkta 4.daļā skaitli "1998." ar skaitli "2000."

2. Šis Papildprotokols stājas spēkā pēc tam, kad Puses ir paziņojušas viena otrai par to, ka visas iekšējās juridiskās prasības, lai Papildprotokols stātos spēkā, ir izpildītas.

Parakstīts Rīgā 2000.gada 13.janvārī divos oriģināleksemplāros latviešu un angļu valodās. Domstarpību gadījumā noteicošais ir teksts angļu valodā.

Latvijas Republikas valdības vārdāZviedrijas Karalistes valdības vārdā
Indulis BērziņšHans Magnusson
ārlietu ministrsZviedrijas Karalistes ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā
Additional Protocol
to the Agreement between the Government of the Republic of Latvia and the Government of the Kingdom of Sweden on the Foundation of the Riga Graduate School

The Government of the Republic of Latvia and the Government of the Kingdom of Sweden (hereinafter referred to as the Parties) have agreed on the following:

1. To make an amendment to the Agreement between the government of the Republic of Latvia and the Government of the Kingdom of Sweden on the Foundation of the Riga Graduate School of Law, signed in Riga on 14 July,1997, replacing in paragraph 4 of the Article 2.2. the multiple "1998." with a multiple "2000."

2. This Additional Protocol enters into force after the Parties have notified each other that all conditions for the entering into force of the Additional Protocol, as specified in their respective legislation, have been fulfilled.

Done in Riga on January 13, 2000 in two copies in Latvian and English language. In the event of dispute the text in the English language shall prevail.

For the Government of the Republic of LatviaFor the Government of the Kingdom of Sweden
Indulis BērziņšHans Magnusson
Minister of Foreign AffairsAmbassador Extraordinary and Plenipotentiary of the Kingdom of Sweden in Latvia
 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Par Papildprotokolu Latvijas Republikas valdības un Zviedrijas Karalistes valdības līgumam par Rīgas .. Statuss:
Spēkā esošs
spēkā esošs
Izdevējs: Saeima Veids: likums Pieņemts: 06.04.2000.Stājas spēkā: 27.04.2000.Tēma: Izglītība, zinātne, sportsPublicēts: Latvijas Vēstnesis, 148/150, 27.04.2000.; Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 10, 18.05.2000.
Satura rādītājs
Saistītie dokumenti
  • Saistītie dokumenti
5159
27.04.2000
84
0
  • X
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Sistematizēti tiesību akti ir informatīvi. Pretrunu gadījumā vadās pēc oficiālās publikācijas.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"