Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 
Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:
Par Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības protokolu par Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības vienošanās par pārceļošanas procesa regulēšanu un pārceļotāju tiesību aizsardzību pagarināšanu

2.pants. Likums stājas spēkā nākamajā dienā pēc tā izsludināšanas. Līdz ar likumu izsludināms Protokols latviešu un krievu valodā.

3.pants. Protokols stājas spēkā tā 2.pantā noteiktajā laikā un kārtībā, un Ārlietu ministrija par to paziņo laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

Likums Saeimā pieņemts 2000.gada 16.martā.
Valsts prezidentes vietā
Saeimas priekšsēdētājs J.Straume
Rīgā 2000.gada 30.martā
Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības protokols par Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības vienošanās par pārceļošanas procesa regulēšanu un pārceļotāju tiesību aizsardzību pagarināšanu

Latvijas Republikas valdība un Krievijas Federācijas valdība, vēloties pagarināt 1993.gada 2.jūnijā Maskavā parakstīto vienošanos par pārceļošanas procesa regulēšanu un pārceļotāju tiesību aizsardzību (turpmāk tekstā — "Vienošanās"), vienojās par sekojošo:

1. Pagarināt Vienošanos uz 5 gadiem.

2. Šis Protokols tiek piemērots pagaidu kārtībā no tā parakstīšanas dienas un stājas spēkā ar pēdējā rakstiskā paziņojuma datumu, kurā Puses informē par to valstu iekšējo procedūru izpildi, kas nepieciešamas, lai Protokols stātos spēkā.

Protokols parakstīts 2000.gada 24.februārī Rīgā divos eksemplāros, latviešu un krievu valodā, pie kam abiem tekstiem ir vienāds spēks.

Latvijas Republikas valdības vārdāKrievijas Federācijas valdības vārdā
Māris RiekstiņšVladimirs Volohs
Ārlietu ministrijas valsts sekretārsKrievijas Federālā Migrācijas dienesta vadītāja vietnieks
Протокол Между Правительством Российской Федерации и Правительством Латвийской Республики о продлении срока действия Соглашения между Правительством Российской Федерации и Правительством Латвийской Республики о регулировании процесса переселения и защите прав переселенцев

Правительство Российской Федерации и Правительство Латвийской Республики

 желая продлить срок действия подписанного 2 июня 1993 года в Москве Соглашения о регулировании процесса переселения и защите прав переселенцев, именуемое в дальнейшем "Соглашение",

согласились о нижеследующем:

1. Продлить срок действия Соглашения на 5 лет.

2. Настоящий Протокол временно применяется с даты подписания и вступает в силу с даты последнего письменного уведомления о выполнении Сторонами внутригосударственных процедур, необходимых для вступления его в силу.

Совершено в г. Риге 24 февраля 2000 года в двух экземплярах, каждый на русском и латышском языках, причем оба текста имеют одинаковую силу.

За Правительство Российской ФедерацииЗа Правительство Латвийской Республики
 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Par Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības protokolu par Latvijas Republikas .. Statuss:
Spēkā esošs
spēkā esošs
Izdevējs: Saeima Veids: likums Pieņemts: 16.03.2000.Stājas spēkā: 31.03.2000.Tēma: Pilsonība, migrācijaPublicēts: Latvijas Vēstnesis, 115/116, 30.03.2000.; Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 8, 20.04.2000.
Satura rādītājs
Saistītie dokumenti
  • Anotācija / tiesību akta projekts
  • Citi saistītie dokumenti
3623
31.03.2000
84
0
  • X
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Sistematizēti tiesību akti ir informatīvi. Pretrunu gadījumā vadās pēc oficiālās publikācijas.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"