Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 
Carnikavas novada domes saistošie noteikumi Nr. SN/2018/20

Carnikavā 2018. gada 19. septembrī
Carnikavas sporta kompleksa sabiedriskās kārtības noteikumi
APSTIPRINĀTI
ar Carnikavas novada domes
19.09.2018. sēdes lēmumu (prot. Nr. 16, 12. §)

PRECIZĒTI
ar Carnikavas novada domes
21.11.2018. sēdes lēmumu (prot. Nr. 20, 6. §)

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
43. panta pirmās daļas 4. punktu
I. Vispārīgie jautājumi

1. Saistošie noteikumi (turpmāk – Noteikumi) nosaka sabiedrisko kārtību Carnikavas sporta kompleksa (turpmāk – Sporta komplekss) teritorijā.

2. Sporta kompleksa publiska izmantošana iespējama tikai laikā, kad tas netiek izmantots pašvaldības iestāžu mācību un/vai treniņu procesa nodrošināšanai vai nav iznomāts trešajām personām. Sporta kompleksa darba laiks un noslogojuma grafiks tiek publicēts interneta vietnē www.sports.carnikava.lv un izvietots Sporta kompleksa teritorijā.

3. Sporta kompleksa iznomāšana tiek organizēta saskaņā ar domes apstiprinātiem noteikumiem, kas reglamentē maksu par Carnikavas novada pašvaldības iestāžu sniegtajiem pakalpojumiem un nomu.

II. Sporta kompleksa kārtības noteikumi

4. Sporta kompleksa apmeklētājiem ir aizliegts:

4.1. bojāt vai izmantot neatbilstoši lietošanas mērķim Sporta kompleksā atrodošos infrastruktūras objektus, aprīkojumu un inventāru;

4.2. ievest dzīvniekus (izņemot specializētos pasākumos, kad tas, saskaņojot ar pašvaldību, ir paredzēts attiecīgā pasākuma norises nolikumā);

4.3. izmantot jebkura veida pirotehnikas priekšmetus (izņemot īpaši organizētos pasākumos, saskaņojot ar pašvaldību);

4.4. braukt ar velosipēdiem, skrituļdēļiem, skrituļslidām, skrejriteņiem (izņemot specializētos pasākumos, kad tas, saskaņojot ar pašvaldību, ir paredzēts attiecīgā pasākuma norises nolikumā);

4.5. iebraukt Sporta kompleksa teritorijā ar motorizētiem transporta līdzekļiem, izņemot Sporta kompleksa teritoriju un sporta pasākumus apkalpojošos transporta līdzekļus;

4.6. patvaļīgi pārvietot aprīkojuma elementus;

4.7. ziemas periodā staigāt pa sagatavoto distanču slēpošanas trasi, atrasties hokeja laukumā uz ledus laikā, kad uz tā uzstādītas attiecīgas aizlieguma zīmes;

4.8. izmantot skaņu iekārtas publiskai mūzikas atskaņošanai bez saskaņošanas ar Sporta stratēģijas nodaļas vadītāju.

III. Atbildība par Noteikumu neievērošanu

5. Par 4.1. apakšpunktā minēto noteikumu pārkāpumu var sodīt, izsakot brīdinājumu.

6. Par 4.2.–4.8. apakšpunktos minēto noteikumu pārkāpumu var sodīt:

– izsakot brīdinājumu vai uzliekot naudas sodu līdz 75,00 EUR (fiziskām personām);

– izsakot brīdinājumu vai uzliekot naudas sodu līdz 145,00 EUR (juridiskām personām).

7. Personas, kuras pārkāpj Noteikumus, tiek izraidītas no Sporta kompleksa teritorijas.

IV. Noslēguma jautājumi

8. Administratīvā pārkāpuma protokolus par Noteikumu neievērošanu ir tiesīgi sastādīt Carnikavas novada Pašvaldības policijas un Valsts policijas darbinieki, atbilstoši kompetencei.

9. Ar Noteikumu spēkā stāšanos spēku zaudē Carnikavas novada domes 2013. gada 22. maija noteikumi Nr. SN/2013/8 "Par kārtību Carnikavas sporta kompleksa teritorijā" (protokols Nr. 9, 15. §).

Carnikavas novada domes priekšsēdētāja D. Mieriņa

Carnikavā 2018. gada 21. novembrī
Paskaidrojuma raksts
Carnikavas novada domes saistošajiem noteikumiem Nr. SN/2018/20 "Carnikavas sporta kompleksa sabiedriskās kārtības noteikumi"
Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Projekta nepieciešamības pamatojums 1.1. Saistošo noteikumu izdošanas mērķis ir, ņemot vērā Carnikavas sporta kompleksa kā publiskas teritorijas statusu, regulēt šīs teritorijas izmantošanas noteikumus un noteikt tās lietošanas ierobežojumus, tostarp sevišķās izmantošanas gadījumus, kad šo teritoriju var nodot lietošanā konkrētām personām.

1.2. Bez tam saistošo noteikumu mērķis regulēt sabiedriskās kārtības noteikumus attiecīgajā teritorijā.

2. Īss projekta satura izklāsts Ar saistošajiem noteikumiem tiek noteikta kārtība, kādā Carnikavas sporta komplekss ir pieejams publiskai lietošanai, kā arī sabiedriskās kārtības noteikumi un atbildība par to neievērošanu.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav attiecināms, jo saistošo noteikumu izpildes nodrošināšanai nav nepieciešams veidot jaunas pašvaldības institūcijas un darba vietas.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz sabiedrību (mērķgrupām) un uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Saistošo noteikumu tiesiskais regulējums labvēlīgi ietekmēs sabiedrības mērķgrupu – Sporta kompleksa apmeklētājus.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Institūcijas, kurās privātpersona var vērsties saistošo noteikumu piemērošanā, ir Carnikavas novada pašvaldības izpilddirektors, Sporta stratēģijas nodaļa un Carnikavas pašvaldības policija.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām 6.1. Saistošo noteikumu projekts un tam pievienotais paskaidrojuma raksts pēc izskatīšanas domes komitejas sēdē tiks publicēts pašvaldības mājas lapā internetā www.carnikava.lv;

6.2. plānotais sabiedrības līdzdalības veids – saskaņā ar pašvaldības nolikumu: priekšlikumu iesniegšana (e-pastā: dome@carnikava.lv, pa pastu vai personīgi: Stacijas ielā 5, Carnikavā, Carnikavas novadā) un izvērtēšana pēc projekta publicēšanas pašvaldības mājas lapā internetā mailto: www.carnikava.lv.

Carnikavas novada domes priekšsēdētāja D. Mieriņa
 
Tiesību akta pase
Statuss:
Spēkā esošs
spēkā esošs
Izdevējs: Carnikavas novada dome Veids: saistošie noteikumi Numurs: SN/2018/20Pieņemts: 19.09.2018.Stājas spēkā: 12.12.2018.Publicēts: Carnikavas novada vēstis, 11.12.2018.
Saistītie dokumenti
  • Tiesību akti, kuriem maina statusu
  • Izdoti saskaņā ar
303685
12.12.2018
424
0
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Par Likumi.lv
Aktualitāšu arhīvs
Noderīgas saites
Kontakti
Atsauksmēm
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
RSS logo
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2008 (kvalitātes vadība)
ISO 27001:2013 (informācijas drošība) Kvalitātes balva