Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Nr.477

Rīgā 2008.gada 17.decembrī (prot. Nr.48, 14.p.)

Par Noteikumiem par numerācijas lietošanas tiesībām

Saskaņā ar Administratīvā procesa likuma spēkā stāšanās likuma 17.panta pirmo daļu un pamatojoties uz likuma "Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem" 9.panta otro daļu, Elektronisko sakaru likuma 8.panta otro daļu un 47.panta pirmo daļu,  

padome nolemj:

1. Apstiprināt Noteikumus par numerācijas lietošanas tiesībām (pielikumā).

2. Noteikt, ka šā lēmuma 1.punktā apstiprinātie noteikumi stājas spēkā 2009.gada 1.janvārī.

3. Noteikt, ka ar šā lēmuma 1.punktā apstiprināto noteikumu spēkā stāšanos spēku zaudē ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2007.gada 30.maija lēmumu Nr.155 apstiprinātie Noteikumi par numerācijas lietošanas tiesībām (Latvijas Vēstnesis, 2007, 89.nr).

Lēmums stājas spēkā ar tā pieņemšanas brīdi.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes priekšsēdētāja V.Andrējeva

Apstiprināti ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas
2008.gada 17.decembra lēmumu Nr.477

Noteikumi par numerācijas lietošanas tiesībām

Izdoti saskaņā ar Elektronisko sakaru likuma 47.panta pirmo un trešo daļu

I. Vispārīgie jautājumi

1. Šie noteikumi nosaka kārtību, kādā elektronisko sakaru komersants (turpmāk - komersants) iesniedz Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (turpmāk - Regulators) pieprasījumu numerācijas lietošanas tiesību piešķiršanai, pagarināšanai vai anulēšanai un kādā Regulators piešķir, pagarina, anulē vai tālāk nodod numerācijas lietošanas tiesības.

2. Komersants, lai saņemtu, pagarinātu vai anulētu numerācijas lietošanas tiesības, Regulatorā iesniedz precīzi un pilnībā aizpildītu rakstveida pieprasījuma oriģinālu par numerācijas lietošanas tiesību piešķiršanu (1.pielikums), numerācijas lietošanas tiesību darbības termiņa pagarināšanu (2.pielikums) vai numerācijas lietošanas tiesību anulēšanu (3.pielikums).

3. Komersanta iesniegtā pieprasījuma saņemšanas diena ir diena, kad Regulatorā ir reģistrēts komersanta pieprasījums, kas iesniegts atbilstoši šo noteikumu 2.punktā noteiktajām prasībām un satur visu šo noteikumu 1., 2. vai 3.pielikumā noteikto informāciju.

4. Regulatoram ir tiesības pieprasīt komersantam precizēt šo noteikumu 2.punktā noteiktajā pieprasījumā iekļauto informāciju, lai objektīvi varētu izlemt jautājumu par numerācijas lietošanas tiesību piešķiršanu, pagarināšanu vai anulēšanu.

5. Regulators var rīkot konkursu vai izsoli numerācijas lietošanas tiesību piešķiršanai pēc pieprasījuma par numerācijas lietošanas tiesību piešķiršanu saņemšanas vai pēc savas iniciatīvas, nesaņemot iepriekš minēto pieprasījumu, saskaņā ar Regulatora izstrādātu un apstiprinātu nolikumu.

6. Konkursa vai izsoles rezultātā iegūtās numerācijas lietošanas tiesības Regulators piešķir konkursa vai izsoles uzvarētājam saskaņā ar normatīvajiem aktiem.

II. Numerācijas lietošanas tiesību piešķiršana

7. Regulators piešķir numerācijas lietošanas tiesības saskaņā ar nacionālo numerācijas plānu brīvo numuru robežās.

8. Numerācijas lietošanas tiesības izmanto tikai saskaņā ar nacionālajā numerācijas plānā noteikto numerācijas izmantošanas mērķi.

9. Regulators piešķir komersantam numerācijas lietošanas tiesības uz nacionālo publisko fiksēto telefonu tīklu numuriem blokos pa 100 (simts) numuriem katrā nacionālajā numerācijas zonā.

10. Regulators piešķir komersantam numerācijas lietošanas tiesības uz neģeogrāfiskajiem numuriem blokos:

10.1. pa 10 000 (desmit tūkstoši) publisko mobilo telefonu tīklu numuriem;

10.2. pa 5 (pieci) bezmaksas izsaukuma pakalpojuma numuriem;

10.3. pa 5 (pieci) dalītās samaksas pakalpojuma numuriem;

10.4. pa 5 (pieci) papildu samaksas pakalpojuma numuriem;

10.5. pa 10 (desmit) cita veida neģeogrāfiskajiem numuriem pakalpojuma "Virtuālais privātais tīkls" sniegšanai, galiekārtas pieslēgumam publiskajā radiokomunikāciju tīklā;

10.6. pa 10 (desmit) cita veida neģeogrāfiskajiem numuriem taksofonu līnijas ierīkošanai publiskajā fiksēto telefonu tīklā, pakalpojuma "Virtuālais pasts" sniegšanai.

11. Regulators piešķir komersantam numerācijas lietošanas tiesības uz īso kodu:

11.1. ne vairāk kā vienu īso kodu operatora izvēles pakalpojumu sniegšanai katram komersantam;

11.2. ne vairāk kā vienu īso kodu uzziņu dienesta pakalpojuma sniegšanai katram komersantam;

11.3. publisko telefonu tīklu operatoru pakalpojumu sniegšanai;

11.4. publisko telefonu tīklu operatoru pakalpojumu sniegšanai (16XX) (turpmāk - pakalpojumu kods).

12. Regulators piešķir komersantam numerācijas lietošanas tiesības uz identifikācijas kodu:

12.1. starptautisko signalizācijas punktu kodu;

12.2. nacionālo signalizācijas punktu kodu;

12.3. ne vairāk kā vienu mobilā telefonu tīkla kodu katram komersantam;

12.4. ne vairāk kā vienu datu pārraides tīkla identifikācijas kodu katram komersantam.

13. Regulators var piešķirt numerācijas lietošanas tiesības uz vienādiem pakalpojumu kodiem vairākiem komersantiem. Numerācijas lietošanas tiesības uz vienu konkrētu pakalpojumu kodu piešķir tikai vienam komersantam viena publiskā telefonu tīkla ietvaros. Piešķirtās numerācijas lietošanas tiesības uz pakalpojumu kodu komersants izmanto tikai viena konkrēta publiskā telefonu tīkla ietvaros. Gadījumā, ja komersantam nav sava publiskā telefonu tīkla, tad, iesniedzot Regulatorā pieprasījumu par pakalpojumu koda lietošanas tiesību piešķiršanu, komersants pievieno pieprasījumam komersanta, kura publiskajā telefonu tīklā tas plāno izmantot konkrēta pakalpojumu koda lietošanas tiesības, piekrišanu pakalpojumu koda izmantošanai.

14. Regulators pēc tam, kad Satiksmes ministrija laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" ir publicējusi to numuru sarakstu, kuri rezervēti saskaņotajiem pakalpojumiem ar sociālo vērtību, kā arī to lietošanas nosacījumus atbilstoši Eiropas Komisijas lēmumiem, piešķir numerācijas lietošanas tiesības uz īsajiem numuriem 116XXX.

15. Regulators piešķir komersantam numerācijas lietošanas tiesības uz noteiktu vai nenoteiktu laiku. Numerācijas lietošanas tiesības piešķir uz noteiktu laiku, ja normatīvajos aktos attiecīgajai numerācijai ir noteikti ierobežojumi.

16. Komersants lietošanā piešķirtajam starptautiskajam signalizācijas punktu kodam nosaka tā unikālo vārdu un 10 darbdienu laikā pēc numerācijas lietošanas tiesību uz starptautisko signalizācijas punktu kodu piešķiršanas to rakstveidā paziņo Regulatoram.

III. Numerācijas lietošanas tiesību darbības termiņa pagarināšana

17. Numerācijas lietošanas tiesību darbības termiņa pagarināšana attiecas uz komersantiem, kuriem numerācijas lietošanas tiesības ir piešķirtas uz noteiktu laiku.

18. Regulators numerācijas lietošanas tiesības, kuras komersantam piešķirtas uz noteiktu laiku, pēc to darbības termiņa beigām var pagarināt uz noteiktu vai nenoteiktu laiku. Numerācijas lietošanas tiesības pagarina uz noteiktu laiku, ja normatīvajos aktos attiecīgajai numerācijai ir noteikti ierobežojumi.

19. Komersants, lai pagarinātu numerācijas lietošanas tiesību darbības termiņu, Regulatorā iesniedz šo noteikumu 2.punktā noteikto pieprasījumu par numerācijas lietošanas tiesību darbības termiņa pagarināšanu ne vēlāk kā 30 dienas pirms numerācijas lietošanas tiesību darbības termiņa beigām.

20. Regulators pagarina numerācijas lietošanas tiesību darbības termiņu, ja to darbības termiņā komersants - attiecībā uz komercdarbību elektronisko sakaru nozarē - nav pārkāpis normatīvos aktus vai Regulatora pieņemtos lēmumus un izdotos administratīvos aktus, kā arī, ja pārkāpums ir novērsts Regulatora vai citas elektronisko sakaru nozari pārvaldošās institūcijas noteiktajā termiņā.

21. Regulators nepagarina numerācijas lietošanas tiesību darbības termiņu, ja mainās nacionālajā numerācijas plānā noteiktais numerācijas lietošanas mērķis.

IV. Numerācijas lietošanas tiesību anulēšana

22. Komersants, lai anulētu numerācijas lietošanas tiesības, Regulatorā iesniedz šo noteikumu 2.punktā noteikto pieprasījumu par numerācijas lietošanas tiesību anulēšanu vismaz 30 dienas pirms komersants pārstāj izmantot numerācijas lietošanas tiesības.

23. Regulators pēc komersanta pieprasījuma vai savas iniciatīvas anulē numerācijas lietošanas tiesības uz nacionālo publisko fiksēto telefonu tīklu numuriem blokos pa 100 (simts) numuriem katrā numerācijas zonā.

24. Regulators pēc komersanta pieprasījuma vai savas iniciatīvas anulē numerācijas lietošanas tiesības uz neģeogrāfiskajiem numuriem blokos:

24.1. pa 10 000 (desmit tūkstoši) publisko mobilo telefonu tīklu numuriem;

24.2. pa 5 (pieci) bezmaksas izsaukuma pakalpojuma numuriem;

24.3. pa 5 (pieci) dalītās samaksas pakalpojuma numuriem;

24.4. pa 5 (pieci) papildu samaksas pakalpojuma numuriem;

24.5. pa 10 (desmit) cita veida neģeogrāfiskajiem numuriem pakalpojuma "Virtuālais privātais tīkls" sniegšanai, galiekārtas pieslēgumam publiskajā radiokomunikāciju tīklā;

24.6. pa 10 (desmit) cita veida neģeogrāfiskajiem numuriem taksofonu līnijas ierīkošanai publiskajā fiksēto telefonu tīklā, pakalpojuma "Virtuālais pasts" sniegšanai.

25. Regulators pēc komersanta pieprasījuma vai savas iniciatīvas anulē numerācijas lietošanas tiesības uz īsajiem kodiem un identifikācijas kodiem.

26. Regulators pēc savas iniciatīvas anulē komersantam piešķirtās numerācijas lietošanas tiesības, ja izpildās vismaz viens no šiem nosacījumiem:

26.1. saskaņā ar normatīvajiem aktiem komersants ir izslēgts no elektronisko sakaru komersantu saraksta;

26.2. komersants - attiecībā uz komercdarbību elektronisko sakaru nozarē - ir pārkāpis normatīvos aktus vai Regulatora pieņemtos lēmumus un izdotos administratīvos aktus un pārkāpums nav novērsts Regulatora vai citas elektronisko sakaru nozari pārvaldošās institūcijas noteiktajā termiņā;

26.3. ir mainījies nacionālajā numerācijas plānā noteiktais numerācijas lietošanas mērķis;

26.4. komersants tam piešķirtās numerācijas lietošanas tiesības izmanto neatbilstoši nacionālajam numerācijas plānam;

26.5. komersants sešu mēnešu laikā no numerācijas lietošanas tiesību piešķiršanas brīža nav uzsācis izmantot tam piešķirtās numerācijas lietošanas tiesības uz īsajiem kodiem vai identifikācijas kodiem publiskajā telefonu tīklā, ja vien Regulators nav noteicis citu numerācijas lietošanas tiesību uzsākšanas termiņu;

26.6. ja komersantam ar Regulatora lēmumu ir pārtraukta darbība elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanā un elektronisko sakaru tīklu nodrošināšanā un atņemtas tiesības sniegt elektronisko sakaru pakalpojumus un nodrošināt elektronisko sakaru tīklu;

26.7. ja komersants nav izpildījis šo noteikumu 29.punktā noteikto.

V. Numerācijas lietošanas tiesību tālāknodošana

27. Komersants var tālāknodot citam komersantam Regulatora piešķirtās numerācijas lietošanas tiesības uz numuriem, kas nav nodoti lietošanā galalietotājiem. Komersants, kurš numerācijas lietošanas tiesības ir saņēmis tālāknodošanas kārtībā, tās vairs nevar tālāknodot citam komersantam.

28. Komersants, kuram ir piešķirtas numerācijas lietošanas tiesības, slēdz ar komersantu, kuram ir paredzēts tālāknodot numerācijas lietošanas tiesības, rakstveida līgumu par numerācijas lietošanas tiesību tālāknodošanu, kurā nosaka tālāknodotās numerācijas izmantošanas nosacījumus.

29. Komersants, kuram Regulators ir piešķīris numerācijas lietošanas tiesības, 10 dienu laikā pēc šo noteikumu 28.punktā noteiktā līguma noslēgšanas rakstveidā iesniedz informāciju Regulatorā par:

29.1. komersantu, kuram paredzēts tālāknodot numerācijas lietošanas tiesības;

29.2. tālāknododamajām numerācijas lietošanas tiesībām, precīzi norādot numuru, numuru diapazonu vai kodu;

29.3. termiņu, uz kādu lietošanas tiesības ir paredzēts tālāknodot attiecīgajam komersantam.

30. Komersants Regulatora piešķirtās numerācijas lietošanas tiesības tālāknodod uz tādu termiņu, kas nepārsniedz Regulatora noteikto numerācijas lietošanas tiesību darbības termiņu.

31. Komersants, iesniedzot Regulatorā šo noteikumu 29.punktā noteikto informāciju, pievieno komersanta, kuram tas ir paredzējis tālāknodot numerācijas lietošanas tiesības, rakstveida apliecinājuma oriģinālu par numerācijas lietošanas tiesību saņemšanu tālāknodošanas kārtībā.

32. Tālāknodošanas rezultātā iegūtās numerācijas lietošanas tiesības komersants izmanto tikai saskaņā ar nacionālajā numerācijas plānā noteiktajiem numerācijas lietošanas mērķiem.

33. Par tālāknododamo numerācijas lietošanas tiesību izmantošanu atbilstoši nacionālajam numerācijas plānam, numura saglabāšanas pakalpojuma nodrošināšanu un citu saistību izpildi atbild komersants, kuram Regulators ir piešķīris numerācijas lietošanas tiesības.

34. Ja komersants atsakās no tam tālāknodotajām numerācijas lietošanas tiesībām, tas rakstveidā vienojas ar komersantu, kuram Regulators ir piešķīris numerācijas lietošanas tiesības, par šo noteikumu 28.punktā noteiktā līguma izbeigšanu.

35. Komersants, kuram Regulators ir piešķīris numerācijas lietošanas tiesības, 10 dienu laikā no šo noteikumu 28.punktā noteiktā līguma izbeigšanas par to rakstveidā paziņo Regulatoram.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes priekšsēdētāja V.Andrējeva


1.pielikums

Noteikumiem par numerācijas lietošanas tiesībām, kas apstiprināti ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2008.gada 17.decembra lēmumu Nr.477

Pieprasījums par numerācijas lietošanas tiesību piešķiršanu

1. Informācija par elektronisko sakaru komersantu:

1.1. Elektronisko sakaru komersanta nosaukums

_____________________________________________________________________________

1.2. Vienotais reģistrācijas numurs

__________________________________________________________________

2. Informācija par publiskā telefonu tīkla veidu, kurā ir plānots izmantot numerāciju:

2.1. publiskais fiksētais telefonu tīkls 1

2.2. publiskais mobilais telefonu tīkls 1

3. Informācija par numerācijas lietošanas tiesību piešķiršanu :

3.1. Nacionālo publisko fiksēto telefonu tīklu numuri:

Nr.p.k.

Nacionālā numerācijas zona

Pieprasīto numuru skaits

1.

Aizkraukles numerācijas zona

2.

Alūksnes numerācijas zona

3.

Balvu numerācijas zona

4.

Bauskas numerācijas zona

5.

Cēsu numerācijas zona

6.

Daugavpils numerācijas zona

7.

Dobeles numerācijas zona

8.

Gulbenes numerācijas zona

9.

Jēkabpils numerācijas zona

10.

Jelgavas numerācijas zona

11.

Krāslavas numerācijas zona

12.

Kuldīgas numerācijas zona

13.

Liepājas numerācijas zona

14.

Limbažu numerācijas zona

15.

Ludzas numerācijas zona

16.

Madonas numerācijas zona

17.

Ogres numerācijas zona

18.

Preiļu numerācijas zona

19.

Rēzeknes numerācijas zona

20.

Rīgas numerācijas zona

21.

Saldus numerācijas zona

22.

Talsu numerācijas zona

23.

Tukuma numerācijas zona

24.

Valkas numerācijas zona

25.

Valmieras numerācijas zona

26.

Ventspils numerācijas zona

3.2. Neģeogrāfiskie numuri:

Nr.p.k.

Numerācijas veids

Pieprasīto numuru skaits

1.

Publisko mobilo telefonu tīklu numuri

2.

Bezmaksas izsaukuma pakalpojuma numuri

3.

Dalītās samaksas pakalpojuma numuri

4.

Papildu samaksas pakalpojuma numuri

5.

Cita veida neģeogrāfiskie numuri pakalpojuma "Virtuālais privātais tīkls" sniegšanai, galiekārtas pieslēgumam publiskajā radiokomunikāciju tīklā

6.

Cita veida neģeogrāfiskie numuri taksofonu līnijas ierīkošanai publiskajā fiksēto telefonu tīklā, pakalpojuma "Virtuālais pasts" sniegšanai

3.3. Īsie kodi:

Nr.p.k.

Īsā koda veids

Pieprasīto kodu skaits

1.

Operatora izvēles kods

2.

Uzziņu dienesta pakalpojuma kods

3.

Publisko telefonu tīklu operatoru pakalpojumu kods

4.

Publisko telefonu tīklu operatoru pakalpojumu kods (16XX)

5.

Eiropas Savienības elektronisko sakaru harmonizēto pakalpojumu kods (116(XXX))

3.4. Identifikācijas kodi:

Nr.p.k.

Identifikācijas koda veids

Pieprasīto kodu skaits

1.

Starptautiskais signalizācijas punktu kods

2.

Nacionālais signalizācijas punktu kods

3.

Mobilo telefonu tīklu kods

4.

Datu pārraides tīklu identifikācijas kods

3.5. Numerācijas lietošanas tiesību pieprasījuma pamatojums:

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

Datums _________________

Persona, kas tiesīga pārstāvēt komersantu __________________________
/paraksts un tā atšifrējums/

___________________________
/sagatavotāja vārds, uzvārds/

Tālrunis______________

e-pasts_______________

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes priekšsēdētāja V.Andrējeva


2.pielikums

Noteikumiem par numerācijas lietošanas tiesībām,
kas apstiprināti ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2008.gada 17.decembra lēmumu Nr.477

Pieprasījums par numerācijas lietošanas tiesību darbības termiņa pagarināšanu

1. Informācija par elektronisko sakaru komersantu:

1.1. Elektronisko sakaru komersanta nosaukums

_____________________________________________________________________________

Vienotais reģistrācijas numurs

_____________________________________________________________________________

2. Informācija par pagarināmajiem numerācijas resursiem:

2.1. Nacionālo publisko fiksēto telefonu tīklu numuri:

Nr.p.k.

Nacionālā numerācijas zona

Numerācijas diapazons

1.

Aizkraukles numerācijas zona

2.

Alūksnes numerācijas zona

3.

Balvu numerācijas zona

4.

Bauskas numerācijas zona

5.

Cēsu numerācijas zona

6.

Daugavpils numerācijas zona

7.

Dobeles numerācijas zona

8.

Gulbenes numerācijas zona

9.

Jēkabpils numerācijas zona

10.

Jelgavas numerācijas zona

11.

Krāslavas numerācijas zona

12.

Kuldīgas numerācijas zona

13.

Liepājas numerācijas zona

14.

Limbažu numerācijas zona

15.

Ludzas numerācijas zona

16.

Madonas numerācijas zona

17.

Ogres numerācijas zona

18.

Preiļu numerācijas zona

19.

Rēzeknes numerācijas zona

20.

Rīgas numerācijas zona

21.

Saldus numerācijas zona

22.

Talsu numerācijas zona

23.

Tukuma numerācijas zona

24.

Valkas numerācijas zona

25.

Valmieras numerācijas zona

26.

Ventspils numerācijas zona

2.2. Neģeogrāfiskie numuri:

Nr.p.k.

Numerācijas veids

Numerācijas diapazons

1.

Publisko mobilo telefonu tīklu numuri

2.

Bezmaksas izsaukuma pakalpojuma numuri

3.

Dalītas samaksas pakalpojuma numuri

4.

Papildu samaksas pakalpojuma numuri

5.

Cita veida neģeogrāfiskie numuri pakalpojuma "Virtuālais privātais tīkls" sniegšanai, galiekārtas pieslēgumam publiskajā radiokomunikāciju tīklā

6.

Cita veida neģeogrāfiskie numuri taksofonu līnijas ierīkošanai publiskajā fiksēto telefonu tīklā, pakalpojuma "Virtuālais pasts" sniegšanai

2.3. Īsie kodi:

Nr.p.k.

Īsā koda veids

Īsais kods

1.

Operatora izvēles kods

2.

Uzziņu dienesta pakalpojuma kods

3.

Publisko telefonu tīklu operatoru pakalpojuma kods

4.

Publisko telefonu tīklu operatoru pakalpojumu kods (16XX)

5.

Eiropas Savienības elektronisko sakaru harmonizēto pakalpojumu kods (116(XXX))

2.4. Identifikācijas kodi:

Nr.p.k.

Identifikācijas koda veids

Identifikācijas kods

1.

Starptautiskais signalizācijas punktu kods

2.

Nacionālais signalizācijas punktu kods

3.

Mobilo telefonu tīklu kods

4.

Datu pārraides tīklu identifikācijas kods

2.5. Numerācijas lietošanas tiesību darbības termiņa pagarinājuma pamatojums:

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

Datums _________________

Persona, kas tiesīga pārstāvēt komersantu __________________________
/paraksts un tā atšifrējums/

___________________________
/sagatavotāja vārds, uzvārds/

Tālrunis______________

e-pasts_______________

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes priekšsēdētāja V.Andrējeva

3.pielikums

Noteikumiem par numerācijas lietošanas tiesībām, kas apstiprināti ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2008.gada 17.decembra lēmumu Nr.477

Pieprasījums par numerācijas lietošanas tiesību anulēšanu

1. Informācija par elektronisko sakaru komersantu:

1.1. Elektronisko sakaru komersanta nosaukums

_____________________________________________________________________________

Vienotais reģistrācijas numurs

_____________________________________________________________________________

2. Informācija par anulējamajiem numerācijas resursiem:

2.1. Nacionālo publisko fiksēto telefonu tīklu numuri:

Nr.p.k.

Nacionālā numerācijas zona

Anulējamais numerācijas diapazons

Vēlamais anulēšanas datums

1.

Aizkraukles numerācijas zona

2.

Alūksnes numerācijas zona

3.

Balvu numerācijas zona

4.

Bauskas numerācijas zona

5.

Cēsu numerācijas zona

6.

Daugavpils numerācijas zona

7.

Dobeles numerācijas zona

8.

Gulbenes numerācijas zona

9.

Jēkabpils numerācijas zona

10.

Jelgavas numerācijas zona

11.

Krāslavas numerācijas zona

12.

Kuldīgas numerācijas zona

13.

Liepājas numerācijas zona

14.

Limbažu numerācijas zona

15.

Ludzas numerācijas zona

16.

Madonas numerācijas zona

17.

Ogres numerācijas zona

18.

Preiļu numerācijas zona

19.

Rēzeknes numerācijas zona

20.

Rīgas numerācijas zona

21.

Saldus numerācijas zona

22.

Talsu numerācijas zona

23.

Tukuma numerācijas zona

24.

Valkas numerācijas zona

25.

Valmieras numerācijas zona

26.

Ventspils numerācijas zona

2.2. Neģeogrāfiskie numuri:

Nr.p.k.

Numerācijas veids

Anulējamais numerācijas diapazons

Vēlamais anulēšanas datums

1.

Publisko mobilo telefonu tīklu numuri

2.

Bezmaksas izsaukuma pakalpojuma numuri

3.

Dalītās samaksas pakalpojuma numuri

4.

Papildu samaksas pakalpojuma numuri

5.

Cita veida neģeogrāfiskie numuri pakalpojuma "Virtuālais privātais tīkls" sniegšanai, galiekārtas pieslēgumam publiskajā radiokomunikāciju tīklā

6.

Cita veida neģeogrāfiskie numuri taksofonu līnijas ierīkošanai publiskajā fiksēto telefonu tīklā, pakalpojuma "Virtuālais pasts" sniegšanai

2.3. Īsie kodi:

Nr.p.k.

Īsā koda veids

Anulējamais kods

Vēlamais anulēšanas datums

1.

Operatora izvēles kods

2.

Uzziņu dienesta pakalpojuma kods

3.

Publisko telefonu tīklu operatoru pakalpojuma kods

4.

Publisko telefonu tīklu operatoru pakalpojumu kods (16XX)

5.

Eiropas Savienības elektronisko sakaru harmonizēto pakalpojumu kods (116(XXX))

2.4. Identifikācijas kodi:

Nr.
p.k.

Identifikācijas koda veids

Anulējamais kods

Starptautiskā signalizācijas punktu koda unikālais vārds

Vēlamais anulēšanas datums

1.

Starptautiskais signalizācijas punktu kods

2.

Nacionālais signalizācijas punktu kods

-

3.

Mobilo telefonu tīklu kods

-

4.

Datu pārraides tīklu identifikācijas kods

-

Datums _________________

Persona, kas tiesīga pārstāvēt komersantu __________________________
/paraksts un tā atšifrējums/

___________________________
/sagatavotāja vārds, uzvārds/

Tālrunis______________

e-pasts_______________

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes priekšsēdētāja V.Andrējeva

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Par Noteikumiem par numerācijas lietošanas tiesībām Statuss:
Zaudējis spēku
zaudējis spēku
Izdevējs: Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija Veids: lēmums Numurs: 477Pieņemts: 17.12.2008.Stājas spēkā: 17.12.2008.Zaudē spēku: 14.01.2010.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 199, 22.12.2008.
Saistītie dokumenti
  • Zaudējis spēku ar
  • Tiesību akti, kuriem maina statusu
  • Izdoti saskaņā ar
185532
17.12.2008
136
0
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2015 (kvalitātes vadība)
ISO 27001:2013 (informācijas drošība)