Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 

Aktualitāšu arhīvs

20.01.2014.
 0 komentāri
Latvijas vietne Likumi.lv saņem starptautisku balvu

Stokholmā pasniegtas 2013.gada Starptautiskās kvalitātes inovāciju gada balvas (The International Quality Award of the Year Competition). Oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” publiskā sektora kategorijā atzinību saņēma par jauno vietni Likumi.lv - progresīvu un radošu Latvijas Republikas tiesību aktu datu bāzes risinājumu.


Deviņpadsmit uzvarētāji no sešām valstīm saņēma Somijas prezidenta Sauli Nīnistes (Sauli Niinistö) parakstītus diplomus, kurus Stokholmā svinīgā ceremonijā pasniedza Zviedrijas parlamenta spīkeris Pērs Vesterbergs (Per Westerberg).


Likumi.lv pilnveidotā versija publiskota 2013.gada pavasarī, un vietnes koncepts ir veidots tā, lai tiesību akti kļūtu par ikdienā pieprasītu informācijas avotu un būtu ērti lietojami, piedāvājot iedzīvotājiem daudzveidīgus satura apskates un atlases rīkus.


„Jauno Likumi.lv izstrādes mērķis – nodrošināt tiesību aktu pieejamību un lietošanas iespējas mūsdienīgā kvalitātē, veicinot valsts informācijas plašāku lietošanu, līdz ar to sekmējot sabiedrības informētību un izpratni par savām tiesībām un pienākumiem,” vietni raksturo „Latvijas Vēstneša” Oficiālo publikāciju departamenta direktore, Likumi.lv galvenā redaktore Inese Luste.

 

Likumi.lv apvieno divu atšķirīgu mērķgrupu - sabiedrības kā kopuma un atsevišķas profesionālo lietotāju grupas ar padziļinātām prasībām - atšķirīgās vajadzības. Tas panākts ar mūsdienīgu dizainu, pārdomātu vietnes struktūru un ērtu funkcionalitāti.

 

Ir radīti priekšnosacījumi, lai tā būtu lietotājiem draudzīga un viegli saprotama vide, kuras arhitektūra un dizaina noskaņa palīdz tajā intuitīvi orientēties, skaidro I.Luste. Lai popularizētu tiesību aktu izmantošanu, vietnē integrēti sociālie tīkli un radīta arī mobilā versija m.likumi.lv.

 

„Latvijas Vēstnesis” sveic abus pārējos Latvijas pārstāvjus, kas ieguvuši starptautisku atzinību mikrouzņēmumu kategorijā:

  • SIA "Z2B", kas Latvijā plašāk zināma ar zīmolu "Lude" (balva par inovāciju biznesa modelī, kur vides faktors veiksmīgi savienots ar senioru nodarbinātību);
  • SIA "Trakais Rotors” (balva par atrakcijas „Crazy Roller” modeli, kurā uzlaboti vides ietekmes un drošības rādītāji).

Somijas kvalitātes asociācijas mājaslapā publicēts balvu ieguvēju saraksts:http://www.laatukeskus.fi/palvelut-vuoden-laatuinnovaatio-kilpailu-2013/international-quality-award-year-prizes-have-been-awarded

 

Konkursa uzvarētāju izvēlē (kandidātu izvērtēšanā)  pielietota stingra metodoloģija jauninājumu novērtēšanā, pamatojoties uz to novitātes vērtību, lietojamību  un to,  cik efektīva ir orientācija uz klientu / sabiedrību.


0 komentāri
pievienot savu
Vārds:
Komentārs:
Drošības kods:
drošības attēls
Rādīt
jaunu kodu
pievienot komentāru
 
0
Vēstnesim 100 Par Likumi.lv
Aktualitāšu arhīvs
Noderīgas saites
Kontakti
Atsauksmēm
Lietošanas noteikumi
Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības
Latvijas Republikas Satversmes 90.pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2008 (kvalitātes vadība)
ISO 270001:2013 (informācijas drošība)