Daru zināmu, ka Saeima šā gada 6.novembra sēdē ievēlējusi
Saeimas komisijas šādā sastāvā:
1. Ārlietu
komisija
|
Guntis
Belēvičs |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Jānis
Dombrava |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Ojārs Ēriks
Kalniņš |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Rihards Kols |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Atis Lejiņš |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Sergejs
Mirskis |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Sergejs
Potapkins |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Artis
Rasmanis |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Raimonds
Rubiks |
-
|
frakcija
SASKAŅA. |
2. Budžeta
un finanšu (nodokļu) komisija
|
Mārtiņš
Bondars |
-
|
Latvijas Reģionu
apvienības frakcija; |
Ints Dālderis |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Vjačeslavs
Dombrovskis |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Aleksandrs
Kiršteins |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Imants
Parādnieks |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Igors
Pimenovs |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Edgars Putra |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Ivans
Ribakovs |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Inguna
Sudraba |
-
|
frakcija "No
sirds Latvijai"; |
Kārlis
Šadurskis |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Jānis
Trupovnieks |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija. |
3.
Juridiskā komisija
|
Solvita
Āboltiņa |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Valērijs
Agešins |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Gaidis
Bērziņš |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Inga Bite |
-
|
Latvijas Reģionu
apvienības frakcija; |
Gundars
Daudze |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Andrejs
Elksniņš |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Andrejs
Judins |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Gunārs Kūtris |
-
|
frakcija "No
sirds Latvijai"; |
Inese
Lībiņa-Egnere |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Jūlija
Stepaņenko |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Juris
Vectirāns |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija. |
4.
Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija
|
Augusts
Brigmanis |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Boriss
Cilevičs |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Lolita Čigāne |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Valters Dambe |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Arturs
Kaimiņš |
-
|
Latvijas Reģionu
apvienības frakcija; |
Janīna
Kursīte |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Inese Laizāne |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Regīna
Ločmele-Luņova |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Ināra
Mūrniece |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Vladimirs
Nikonovs |
-
|
frakcija
SASKAŅA. |
5.
Izglītības, kultūras un zinātnes komisija
|
Raivis
Dzintars |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Ivans
Klementjevs |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Ņikita
Ņikiforovs |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Arvīds
Platpers |
-
|
frakcija "No
sirds Latvijai"; |
Inguna Rībena |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Valdis
Skujiņš |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Jānis
Upenieks |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Juris Viļums |
-
|
Latvijas Reģionu
apvienības frakcija; |
Ilze Viņķele |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Jānis Vucāns |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija. |
6.
Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas
komisija
|
Jānis
Ādamsons |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Ringolds
Balodis |
-
|
frakcija "No
sirds Latvijai"; |
Raimonds
Bergmanis |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Kārlis
Krēsliņš |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Ainars
Latkovskis |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Aleksejs
Loskutovs |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Jānis Ruks |
-
|
Latvijas Reģionu
apvienības frakcija; |
Kārlis
Seržants |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Veiko
Spolītis |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Edvīns Šnore |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Zenta
Tretjaka |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Mihails
Zemļinskis |
-
|
frakcija
SASKAŅA. |
7. Valsts
pārvaldes un pašvaldības komisija
|
Aldis
Adamovičs |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Sergejs
Dolgopolovs |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Rihards
Eigims |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Nellija
Kleinberga |
-
|
Latvijas Reģionu
apvienības frakcija; |
Māris
Kučinskis |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Janīna
Kursīte-Pakule |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Vilnis Ķirsis |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Romāns
Mežeckis |
-
|
frakcija "No
sirds Latvijai"; |
Ainārs
Mežulis |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Juris Šulcs |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Jānis Tutins |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Andris Vilks |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija. |
8.
Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas
komisija
|
Inesis Boķis |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Jānis Klaužs |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Armands
Krauze |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Ilmārs
Latkovskis |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Ingmārs
Līdaka |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Dainis
Liepiņš |
-
|
Latvijas Reģionu
apvienības frakcija; |
Aivars Meija |
-
|
frakcija "No
sirds Latvijai"; |
Romāns
Naudiņš |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Artūrs Rubiks |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Edvards
Smiltēns |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Jānis
Urbanovičs |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Dzintars
Zaķis |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Ivars Zariņš |
-
|
frakcija
SASKAŅA. |
9. Sociālo
un darba lietu komisija
|
Hosams Abu
Meri |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Aija Barča |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Andris
Bērziņš |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Andris Buiķis |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Einārs
Cilinskis |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Marjana
Ivanova-Jevsejeva |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Andrejs
Klementjevs |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Vitālijs
Orlovs |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Romualds
Ražuks |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Andris Siliņš |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Mārtiņš Šics |
-
|
Latvijas Reģionu
apvienības frakcija; |
Silvija Šimfa |
-
|
frakcija "No
sirds Latvijai". |
10.
Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija
|
Aldis
Adamovičs |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Inga Bite |
-
|
Latvijas Reģionu
apvienības frakcija; |
Raivis
Dzintars |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Janīna
Kursīte-Pakule |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Gunārs Kūtris |
-
|
frakcija "No
sirds Latvijai"; |
Ainars
Latkovskis |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Dainis
Liepiņš |
-
|
Latvijas Reģionu
apvienības frakcija; |
Aivars Meija |
-
|
frakcija "No
sirds Latvijai"; |
Vitālijs
Orlovs |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Andris Siliņš |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Zenta
Tretjaka |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Jānis Vucāns |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija. |
11.
Pieprasījumu komisija
|
Jānis
Ādamsons |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Augusts
Brigmanis |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Gundars
Daudze |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Rihards
Eigims |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Andrejs
Elksniņš |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Jānis Klaužs |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Vilnis Ķirsis |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Inese Laizāne |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Inese
Lībiņa-Egnere |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Inguna Rībena |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Romualds
Ražuks |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Veiko
Spolītis |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Jānis
Urbanovičs |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Juris Viļums |
-
|
Latvijas Reģionu
apvienības frakcija; |
Mihails
Zemļinskis |
-
|
frakcija
SASKAŅA. |
12.
Publisko izdevumu un revīzijas komisija
|
Aija Barča |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Andris
Bērziņš |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Inesis Boķis |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Valters Dambe |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Vjačeslavs
Dombrovskis |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Marjana
Ivanova-Jevsejeva |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Andrejs
Klementjevs |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Kārlis
Krēsliņš |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Aleksejs
Loskutovs |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Ņikita
Ņikiforovs |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Imants
Parādnieks |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Raimonds
Rubiks |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Edvards
Smiltēns |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Inguna
Sudraba |
-
|
frakcija "No
sirds Latvijai"; |
Mārtiņš Šics |
-
|
Latvijas Reģionu
apvienības frakcija; |
Juris
Vectirāns |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija. |
13.
Nacionālās drošības komisija
|
Solvita
Āboltiņa |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Valērijs
Agešins |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Ringolds
Balodis |
-
|
frakcija "No
sirds Latvijai"; |
Mārtiņš
Bondars |
-
|
Latvijas Reģionu
apvienības frakcija; |
Ināra
Mūrniece |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Kārlis
Seržants |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija. |
14.
Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības
komisija
|
Hosams Abu
Meri |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Raimonds
Bergmanis |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Andrejs
Judins |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Arturs
Kaimiņš |
-
|
Latvijas Reģionu
apvienības frakcija; |
Janīna
Kursīte |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Ilmārs
Latkovskis |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Ingmārs
Līdaka |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Sergejs
Mirskis |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Vladimirs
Nikonovs |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Arvīds
Platpers |
-
|
frakcija "No
sirds Latvijai"; |
Ivans
Ribakovs |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Artūrs Rubiks |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Valdis
Skujiņš |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Jānis
Upenieks |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Andris Vilks |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija. |
15.
Eiropas lietu komisija
|
Guntis
Belēvičs |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Lolita Čigāne |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Sergejs
Dolgopolovs |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Ojārs Ēriks
Kalniņš |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Aleksandrs
Kiršteins |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Nellija
Kleinberga |
-
|
Latvijas Reģionu
apvienības frakcija; |
Ivans
Klementjevs |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Rihards Kols |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Armands
Krauze |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Atis Lejiņš |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Regīna
Ločmele-Luņova |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Romāns
Mežeckis |
-
|
frakcija "No
sirds Latvijai"; |
Igors
Pimenovs |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Edgars Putra |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Jūlija
Stepaņenko |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Edvīns Šnore |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Kārlis
Šadurskis |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA. |
16.
Ilgtspējīgas attīstības komisija
|
Andris Buiķis |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Boriss
Cilevičs |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Einārs
Cilinskis |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Ints Dālderis |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Jānis
Dombrava |
-
|
Nacionālās
apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un
Brīvībai/LNNK" frakcija; |
Māris
Kučinskis |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Ainārs
Mežulis |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Sergejs
Potapkins |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Artis
Rasmanis |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Jānis Ruks |
-
|
Latvijas Reģionu
apvienības frakcija; |
Silvija Šimfa |
-
|
frakcija "No
sirds Latvijai"; |
Juris Šulcs |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Jānis Tutins |
-
|
frakcija
SASKAŅA; |
Jānis
Trupovnieks |
-
|
Zaļo un Zemnieku
savienības frakcija; |
Ilze Viņķele |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Dzintars
Zaķis |
-
|
frakcija
VIENOTĪBA; |
Ivars Zariņš |
-
|
frakcija
SASKAŅA. |