Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Rēzeknes pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.13

Rēzeknē 2011.gada 27.maijā

Grozījumi 2010.gada 29.jūnija Rēzeknes pilsētas domes saistošajos noteikumos Nr.11 "Rēzeknes pilsētas sadzīves atkritumu apsaimniekošanas noteikumi"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
21.panta pirmās daļas 16.punktu
un saskaņā ar Atkritumu apsaimniekošanas likuma
8.panta pirmās daļas 3.punktu
un Pārejas noteikumu 8.punktu

Izdarīt 2011.gada 29.jūnija Rēzeknes pilsētas domes saistošajos noteikumos Nr.11 "Rēzeknes pilsētas sadzīves atkritumu apsaimniekošanas noteikumi" šādus grozījumus:

1. Izteikt 1.5.punktu šādā redakcijā: "Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas kārtību nosaka pašvaldība un informē par to sadzīves atkritumu apsaimniekotāju (apsaimniekotājus) un iedzīvotājus. "

2. Papildināt ar 31.sadaļu šādā redakcijā:

31. "SADZĪVĒ RADUŠOS BĪSTAMO ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA"

31.1. Sadzīvē radušos bīstamo atkritumu radītājs (fiziska persona):

31. 1.1. atdala bīstamos atkritumus no citu veidu atkritumiem;

31.1.2. uzglabā bīstamos atkritumus tā, lai tie neapdraudētu cilvēku dzīvību un veselību, vidi, kā arī personu mantu;

31.1.3. nogādā bīstamos atkritumus speciāli aprīkotās bīstamo atkritumu savākšanas vietās vai slēdz līgumu par bīstamo atkritumu apsaimniekošanu ar komersantu, kurš veic bīstamo atkritumu apsaimniekošanu un ir saņēmis atļauju veikt bīstamo atkritumu apsaimniekošanu;

31.1.4. apmaksā bīstamo atkritumu apsaimniekošanas izmaksas;

31.2. Juridiskām personām, kuras bīstamos atkritumus uzglabā ilgāk par 3 mēnešiem, saņemt atļauju bīstamo atkritumu uzglabāšanai un veikt Latvijas Republikas Atkritumu apsaimniekošanas likumā noteiktās darbības.

4. Izteikt 4.1.punktu šādā redakcijā: "Ikviens Rēzeknes pilsētas nekustamā īpašuma īpašnieks, valdītājs vai lietotājs, kā arī dzīvojamo māju apsaimniekotājs ir uzskatāms par atkritumu radītāju pilsētas teritorijā un viņa pienākums ir iekļauties pilsētas atkritumu apsaimniekošanas sistēmā, noslēdzot līgumu ar atkritumu apsaimniekotāju."

5. Papildināt ar apakšpunktu 4.2.4.: "juridiskās personas un privātmāju īpašnieki slēdz līgumu ar atkritumu apsaimniekotāju, kuru izvēlējusies pašvaldība, pēc līgumā noradītā grafika, konteineru tilpumu izvēlās atkritumu radītājs (pēc nepieciešamības) ar minimālo savākšanas (izvešanas) biežumu, ne retāk kā vienu reizi trijos mēnešos.

Izņēmuma gadījumi privātmāju īpašniekiem:

1. Persona, kura veic atkritumu šķirošanu un nogādā tos pilsētas cieto sadzīves atkritumu savākšanas konteineru laukumos (Rīgas ielā 21b un Zilupes ielā 50), ir atzīmēta attiecīgajos dokumentos - laukuma atkritumu uzskaites žurnāls;

2. Maznodrošinātas vientuļas personas, pensionāri, I, II grupas invalīdi - ar minimālo savākšanas (izvešanas) biežumu ne retāk kā vienu reizi sešos mēnešos;

3. Atkritumu izvedējs ir tiesīgs noteikt atkritumu izvešanas grafiku, paziņojot par to iedzīvotājiem. "

6. Papildināt ar apakšpunktu 4.2.5.: "Vasarnīcas vai dārza mājas, vasaras mītnes (tajā skaitā dārzkopības biedrības teritorijā esošās vasarnīcas vai dārza mājas), vai citas īslaicīgas apmešanās ēkas īpašnieks, valdītājs, lietotājs vai viņa pilnvarotā persona par laika periodu, kurā uzturas vasarnīcā vai dārza mājā, slēdz līgumu par atkritumu apsaimniekošanu ar atkritumu apsaimniekotāju ar minimālo savākšanas (izvešanas) biežumu ne retāk kā vienu reizi trijos mēnešos."

7. Izteikt 8.nodaļas 8.1.punktu sekojošā redakcijā:

"8.1. Sūdzības, iesniegumus un priekšlikumus par atkritumu apsaimniekotāju sniegto pakalpojumu kvalitāti, kā arī par šo noteikumu prasību neievērošanu izskata Rēzeknes pilsētas domes Pilsētas Saimniecības pārvalde un Rēzeknes pilsētas pašvaldības policijas pārvalde."

8. Izteikt 8.nodaļas 8.7.punktu sekojošā redakcijā:

"8.7. Šo noteikumu izpildes kontroli veic Rēzeknes pilsētas domes Pilsētas Saimniecības pārvalde sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas pašvaldības policijas pārvaldi."

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs A.Bartaševičs

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Grozījumi 2010.gada 29.jūnija Rēzeknes pilsētas domes saistošajos noteikumos Nr.11 "Rēzeknes pilsētas .. Statuss:
Zaudējis spēku
zaudējis spēku
Izdevējs: Rēzeknes pilsētas dome Veids: saistošie noteikumi Numurs: 13Pieņemts: 27.05.2011.Stājas spēkā: 21.07.2011.Zaudē spēku: 30.05.2014.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 112, 20.07.2011.
Saistītie dokumenti
  • Zaudējis spēku ar
  • Grozītais
  • Izdoti saskaņā ar
233313
21.07.2011
424
0
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2015 (kvalitātes vadība)
ISO 27001:2013 (informācijas drošība)