Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta rīkojums Nr.406

Rīgā 2000.gada 10.augustā (prot. Nr.34, 29.§)

Par dienesta vieglo automobiļu iegādi

 

1. Lai nodrošinātu racionālu valsts budžeta līdzekļu izlietojumu, valsts iestādes dienesta vajadzībām var iegādāties šādus vieglos automobiļus:

Nr.
p.k.
Amats Automobiļa klase Automobiļa maksimālā cena (kopā ar papildu aprīkojuma izmaksām) latos
1.1. Ministru prezidents luksuss līdz 25000
1.2. ministrs, īpašu uzdevumu ministrs, centrālās valsts iestādes (Augstākā tiesa, Ģenerālprokuratūra, Centrālā vēlēšanu komisija, Satversmes aizsardzības birojs, Satversmes tiesa, Valsts kontrole) vadītājs augstākā līdz 20000
vidējā
1.3. valsts sekretārs, parlamentārais sekretārs, pārraudzībā vai pakļautībā esošās iestādes vadītājs (ja strādājošo skaits iestādē ir lielāks par 130), centrālās valsts iestādes (Centrālā zemes komisija, Nacionālā radio un televīzijas padome, Valsts cilvēktiesību birojs, Valsts prezidenta Kanceleja) vadītājs vidējā līdz 15000

2. Pārējās valsts iestādes dienesta vajadzībām var iegādāties kompaktklases vieglos automobiļus, kuru cena (kopā ar papildu aprīkojuma izmaksām) nav lielāka par 10000 latu.

3. Valsts iestādēm dienesta vajadzībām ir atļauts iegādāties arī zemākas klases vieglos automobiļus.

4. Ministrijas, īpašu uzdevumu ministra sekretariāta un centrālās valsts iestādes funkciju veikšanai nepieciešamo speciālo un operatīvo automobiļu klasi, ņemot vērā ministrijai, īpašu uzdevumu ministra sekretariātam vai centrālajai valsts iestādei saskaņā ar likumu par valsts budžetu kārtējam gadam piešķirto līdzekļu apmēru, nosaka attiecīgi valsts sekretārs, īpašu uzdevumu ministra sekretariāta vadītājs vai centrālās valsts iestādes vadītājs.

5. Ministrijas vai īpašu uzdevumu ministra pakļautībā vai pārraudzībā esošās iestādes funkciju veikšanai nepieciešamo speciālo un operatīvo automobiļu klasi, ņemot vērā iestādei saskaņā ar likumu par valsts budžetu kārtējam gadam piešķirto līdzekļu apmēru, nosaka attiecīgi valsts sekretārs vai īpašu uzdevumu ministra sekretariāta vadītājs, pamatojoties uz pakļautībā vai pārraudzībā esošās iestādes vadītāja pieprasījumu.

6. Diplomātisko un konsulāro funkciju veikšanai nepieciešamo vieglo automobiļu klasi, ņemot vērā Ārlietu ministrijai saskaņā ar likumu par valsts budžetu kārtējam gadam piešķirtos līdzekļus, nosaka Ārlietu ministrijas valsts sekretārs.

7. Specializēto atašeju, nozaru ministriju un īpašu uzdevumu ministra sekretariāta pārstāvju funkciju veikšanai Latvijas Republikas diplomātiskajās pārstāvniecībās nepieciešamo vieglo automobiļu klasi, ņemot vērā attiecīgajai ministrijai vai īpašu uzdevumu ministra sekretariātam saskaņā ar likumu par valsts budžetu kārtējam gadam piešķirtos līdzekļus, nosaka attiecīgās ministrijas valsts sekretārs vai īpašu uzdevumu ministra sekretariāta vadītājs.

8. Ministrijas, īpašu uzdevumu ministru sekretariāti un īpašu uzdevumu ministru pakļautībā vai pārraudzībā esošās iestādes, kā arī centrālās valsts iestādes savu funkciju veikšanai iegādājas vieglos, speciālos un operatīvos automobiļus no tās uzņēmējsabiedrības, kura ir uzvarējusi izsolē (konkursā) par dienesta vieglo automobiļu centralizētu iegādi.

9. Finansu ministrs apstiprina vieglo automobiļu sadalījumu klasēs.

Ministru prezidents A.BĒRZIŅŠ

 Finansu ministrs G.BĒRZIŅŠ

 

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Par dienesta vieglo automobiļu iegādi Statuss:
Zaudējis spēku
zaudējis spēku
Izdevējs: Ministru kabinets Veids: rīkojums Numurs: 406Pieņemts: 10.08.2000.Stājas spēkā: 10.08.2000.Zaudē spēku: 23.04.2003.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 290/291, 16.08.2000.
Saistītie dokumenti
  • Zaudējis spēku ar
  • Grozījumi
9802
10.08.2000
85
0
  • X
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Sistematizēti tiesību akti ir informatīvi. Pretrunu gadījumā vadās pēc oficiālās publikācijas.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"