Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 

Ministru kabineta sēdes protokola Nr.33 izraksts

Rīgā 2000.gada 25.jūlijā

1.§

Par Ministru kabineta 2000.gada 18.jūlija sēdes protokollēmumu (prot. Nr.32, 28.§) "Par ministriju un centrālo valsts iestāžu valsts pamatbudžeta bāzes izdevumu "mērķa griestiem" un valsts speciālā budžeta galvenajiem finansiālajiem rādītājiem 2001.-2003.gadam"

Apspriešanā piedalījās: G.Bērziņš, A.Požarnovs, Dz.Ceihnere, A.Bērziņš.

Nolēma:

1. Pieņemt zināšanai iesniegtos iebildumus pret Ministru kabineta 2000.gada 18.jūlija sēdes protokollēmumu (prot. Nr.32, 28.§) "Par ministriju un centrālo valsts iestāžu valsts pamatbudžeta bāzes izdevumu "mērķa griestiem" un valsts speciālā budžeta galvenajiem finansiālajiem rādītājiem 2001.-2003.gadam".

2. Iebildumus izvērtēt ministriju un centrālo valsts iestāžu konkrēto budžeta programmu izskatīšanas laikā.

 

30.§

Par Eiropas Savienības PHARE 2001.gada Nacionālās programmas sadaļu "Institūciju stiprināšana" un "Investīcijas acquis" prioritātēm

Apspriešanā piedalījās: R.Zīle, K.Greiškalns, A.Ūbelis, V.Makarovs, G.Bērziņš, A.Požarnovs, A.Slakteris, J.Vaivads, A.Bērziņš.

Nolēma:

1. Pieņemt zināšanai īpašu uzdevumu ministra sadarbībai ar starptautiskajām finansu institūcijām R.Zīles sniegto informāciju par Eiropas Savienības PHARE 2001.gada Nacionālās programmas sadaļu "Institūciju stiprināšana" un "Investīcijas acquis" prioritātēm.

2. Akceptēt iesniegto Eiropas Savienības PHARE 2001.gada Nacionālās programmas sadaļu "Institūciju stiprināšana" un "Investīcijas acquis" prioritāšu projektu un papildināt to ar prioritāti "Sabiedrības informēšana par Eiropas Savienību" (atbildīgās institūcijas - Eiropas integrācijas birojs, Saeimas Eiropas lietu komisija un Ārlietu ministrija) un "Eiropas Savienības fiskālo un muitas vadlīniju ieviešana" (atbildīgā institūcija - Finansu ministrija).

3. Paredzēt, ka:

3.1. prioritātē "Nodarbinātības politikas attīstības un ieviešanas mehānisma pilnveidošana" nepieciešams pasākums ir arī vienotas izglītības telpas izveide;

3.2. prioritātē "Sabiedrības integrācija" iesaistītās institūcijas ir arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un Labklājības ministrija;

3.3. prioritātē "Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) ieviešana un stiprināšana" un "Vienotas pārtikas drošības uzraudzības sistēmas izveide un produktu kvalitātes uzlabošana" nepieciešams pasākums ir Sanitārās robežinspekcijas kontroles attīstība.

4. Par papildu prioritātēm un pasākumiem atbildīgajām institūcijām nedēļas laikā iesniegt Īpašu uzdevumu ministra sadarbībai ar starptautiskajām finansu institūcijām sekretariātā priekšlikumus par nepieciešamajiem pasākumiem un nosacījumiem.

5. Īpašu uzdevumu ministra sadarbībai ar starptautiskajām finansu institūcijām sekretariātam attiecīgi precizēt prioritāšu sarakstu un iesniegt to Valsts kancelejā.

6. Valsts kancelejai nosūtīt prioritāšu sarakstu visiem ministriem.

7. Īpašu uzdevumu ministram sadarbībai ar starptautiskajām finansu institūcijām R.Zīlem uzsākt Eiropas Savienības PHARE 2001.gada Nacionālās programmas sagatavošanu.

36.§

Par kompetenču, institucionālās struktūras un likumdošanas sakārtošanu reģionālās politikas un Eiropas Savienības strukturālo fondu koordinācijas jomā

Apspriešanā piedalījās: R.Zīle, J.Krūmiņš, V.Makarovs, A.Požarnovs, G.Bērziņš, A.Bērziņš.

Nolēma:

1. Pieņemt zināšanai īpašu uzdevumu ministra sadarbībai ar starptautiskajām finansu institūcijām R.Zīles sniegto informāciju par kompetenču, institucionālās struktūras un likumdošanas sakārtošanu reģionālās politikas un Eiropas Savienības strukturālo fondu koordinācijas jomā Latvijā.

2. Konceptuāli atbalstīt nepieciešamību veikt grozījumus normatīvajos aktos un institucionālajā struktūrā, lai nodrošinātu Eiropas Savienības prasībām atbilstošas un efektīvas reģionālās politikas un Eiropas Savienības strukturālo fondu koordinācijas institucionālās struktūras izveidi Latvijā.

3. Atbalstīt priekšlikumu katrā plānošanas reģionā izveidot padomi, kas nodarbosies ar reģionālās politikas un strukturālo fondu koordinācijas jautājumiem, un iekļaut tās sastāvā arī valsts institūciju pārstāvjus.

4. Noteikt, ka Īpašu uzdevumu ministra sadarbībai ar starptautiskajām finansu institūcijām sekretariāts ir atbildīgs par materiālu apkopošanu un sagatavošanu Reģionālās politikas darba grupas sanāksmēm.

5. Reģionālās politikas darba grupai līdz 2000.gada 1.novembrim sagatavot un īpašu uzdevumu ministram sadarbībai ar starptautiskajām finansu institūcijām R.Zīlem noteiktā kārtībā iesniegt izskatīšanai Ministru kabinetā konceptuālus priekšlikumus par grozījumiem normatīvajos aktos, kas nepieciešami, lai īstenotu struktūru sakārtošanu reģionālās politikas un Eiropas Savienības strukturālo fondu koordinācijas jomā.

Ministru prezidents A.BĒRZIŅŠ

Valsts kancelejas direktora vietā - direktora vietniece tiesību aktu lietās A.Kveska

 

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Ministru kabineta sēdes protokola Nr.33 izraksts Izdevējs: Ministru kabinets Veids: protokola izraksts Numurs: 33Pieņemts: 25.07.2000.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 272/274, 28.07.2000.
9370
674
0
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2015 (kvalitātes vadība)
ISO 27001:2013 (informācijas drošība)