Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Nr.249

(prot.Nr.48 (144), 4.p.) Rīgā 2003.gada 1.oktobrī

Par grozījumiem sabiedrības ar ierobežotu atbildību "FASTNETS" publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operatora individuālās licences Nr.T10096 nosacījumos

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk - komisija) ir saņēmusi un izvērtējusi sabiedrības ar ierobežotu atbildību "FASTNETS" (turpmāk - SIA "FASTNETS") pieteikumu (04.08.2003. vēstule Nr. 1-08/1, komisijā saņemta 05.08.2003.) par grozījumiem SIA "FASTNETS" publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operatora individuālās licences Nr.T10096, kas izsniegta 2003.gada 16.aprīlī ar komisijas padomes lēmumu Nr.109, nosacījumos.

Pamatojoties uz likuma "Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem" 9.panta pirmās daļas 4.punktu un otro daļu un 18.panta ceturto daļu un likuma "Par telekomunikācijām" 43.panta pirmās daļas 1. punktu, padome nolemj:

1. Izdarīt SIA "FASTNETS" publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operatora individuālās licences Nr.T10096, kas izsniegta 2003. gada 16.aprīlī ar komisijas padomes lēmumu Nr.109, nosacījumos šādus grozījumus:

1.1. papildināt licences sadaļu "Uzņēmuma faktiskā adrese un objektu atrašanās vieta" ar teikumu šādā redakcijā:

"Objektu atrašanās vieta norādīta sarakstā, kas reģistrēts Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā.";

1.2. papildināt licences sadaļu "Licences darbības teritorija" ar vārdu "Ventspils";

1.3. izteikt licences nosacījumu 12.punktu "Telekomunikāciju pakalpojumu sniegšanas nosacījumi" šādā redakcijā:

"12.1. Licences turētājam ir tiesības sniegt šādus telekomunikāciju pakalpojumus Rīgā un Ventspilī:

12.1.1. Nomāto līniju pakalpojumus;

12.1.2. Publiskos interneta piekļuves pakalpojumus, izņemot balss telefoniju.

12.2.Licences turētājs nosaka telekomunikāciju pakalpojumu piegādes un uzturēšanas kvalitātes rādītājus, nodrošina telekomunikāciju pakalpojumu abonentu un lietotāju informēšanu par tiem. Licences turētājs reizi gadā paziņo Regulatoram par telekomunikāciju pakalpojumu piegādes un uzturēšanas kvalitātes rādītājiem un to izpildi iepriekšējā atskaites periodā.

12.3. Licences turētājs, sniedzot publiskos interneta piekļuves pakalpojumus ar īslaicīgu pārraidītās informācijas uzglabāšanu, ja to veic vienīgi informācijas pārraidīšanas nolūkā publiskajā telekomunikāciju tīklā un ar noteikumu, ka informācija netiek uzglabāta ilgāk par laiku, kas ir nepieciešams informācijas pārraidīšanai, ir atbildīgs par pārraidīto informāciju šādos gadījumos:

12.3.1. ja ierosina informācijas pārraidi;

12.3.2. ja izvēlas pārraidāmās informācijas saņēmēju;

12.3.3. ja izvēlas vai pārveido pārraidāmo informāciju.

12.4. Licences turētājs, sniedzot publiskos interneta piekļuves pakalpojumus, uzglabājot informāciju pēc pakalpojuma saņēmēja pieprasījuma, ir atbildīgs par uzglabājamo informāciju šādos gadījumos:

12.4.1. ja tam ir pieejamas ziņas un fakti vai ir zināmi apstākļi, kas liecina par nelegālu darbību vai informāciju; vai

12.4.2. ja tas neveic darbības, lai likvidētu informāciju vai liegtu pieeju informācijai, ko tas glabājis pēc ziņu iegūšanas, ka šī informācija sākotnējā pārraidīšanas avotā ir izņemta no publiskā telekomunikāciju tīkla vai pieeja tai ir liegta, vai tiesas vai kompetentas valsts iestādes ir pieprasījušas izņemt šādu informāciju vai liegt tai pieeju.

12.5. Licences turētājam, sniedzot publiskos interneta piekļuves pakalpojumus, ir jāinformē kompetentās valsts iestādes par iespējamām veiktajām nelegālajām darbībām vai informāciju, ko sniedz pakalpojuma sniedzēja pakalpojuma saņēmējs un pēc kompetento iestāžu pieprasījuma jādara zināma informācija, kas ļauj noteikt tos pakalpojuma saņēmējus, ar kuriem pakalpojuma sniedzējam ir noslēgti līgumi par informācijas uzglabāšanu.

12.6. Licences turētājam, sniedzot interneta piekļuves pakalpojumus, netiek uzliktas saistības pārraudzīt informāciju, ko tas pārraida vai uzglabā, kā arī netiek uzlikti pienākumi aktīvi meklēt faktus un apstākļus, kas norāda uz nelegālu darbību.".

2. Atkārtoti izsniegt publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operatora individuālo licenci ar tajā izdarītajiem grozījumiem SIA "FASTNETS" ar Nr. T10096/1.

3. Izsniegt publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operatora individuālo licenci ar tajā izdarītajiem grozījumiem SIA "FASTNETS" pēc publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operatora individuālās licences Nr.T10096 oriģināla nodošanas komisijā.

4. Šī lēmuma 1. punktā minētie grozījumi stājas spēkā 2003.gada 1.novembrī.

Lēmums stājas spēkā ar tā pieņemšanas brīdi.

Šo lēmumu var pārsūdzēt Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā viena mēneša laikā no lēmuma saņemšanas dienas.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes priekšsēdētāja I.Šteinbuka

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Par grozījumiem sabiedrības ar ierobežotu atbildību "FASTNETS" publiskā fiksētā telekomunikāciju .. Statuss:
Spēkā esošs
spēkā esošs
Izdevējs: Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija Veids: lēmums Numurs: 249Pieņemts: 01.10.2003.Stājas spēkā: 01.10.2003.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 144, 16.10.2003.
Saistītie dokumenti
  • Saistītie dokumenti
79926
01.10.2003
136
0
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2015 (kvalitātes vadība)
ISO 27001:2013 (informācijas drošība)