Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 

Latvijas Republikas Ministru kabineta sēdes protokola Nr.26 izraksts

Rīgā 2000.gada 6.jūnijā

2.§

Par Ministru kabineta 2000.gada 30.maija sēdes protokollēmumu (prot. Nr.25, 27.§) "Konceptuālais ziņojums par agroklimatisko faktoru radīto zaudējumu kompensāciju lauksaimniecībā"

Apspriešanā piedalījās: G.Bērziņš, V.Makarovs, A.Kalvītis, A.Bērziņš.

Nolēma:

Izdarīt Ministru kabineta 2000.gada 30.maija sēdes protokollēmumā (prot. Nr.25, 27.§) "Konceptuālais ziņojums par agroklimatisko faktoru radīto zaudējumu kompensāciju lauksaimniecībā" grozījumu un izteikt 3.punktu šādā redakcijā:

"3. Pēc grozījumiem likumā "Par valsts budžetu 2000.gadam" Zemkopības ministrijai agroklimatisko faktoru radīto zaudējumu kompensācijai lauksaimniecībā izmantot SAPARD līdzfinansējumam paredzētos līdzekļus 1,06 milj. latu. Līdz grozījumiem valsts budžetā, ja nepieciešams, iesniegt priekšlikumus Finansu ministrijā par izmaiņām finansēšanas plānos."

3.§

Par Ministru kabineta 2000.gada 30.maija sēdes protokollēmumu (prot. Nr.25, 20.§) "Ziņojums par valsts kopbudžeta izpildes gaitu 2000.gada I ceturksnī"

Apspriešanā piedalījās: A.Požarnovs, G.Bērziņš, A.Bērziņš.

Nolēma:

Izdarīt Ministru kabineta 2000.gada 30.maija sēdes protokollēmumā (prot. Nr.25, 20.§) "Ziņojums par valsts kopbudžeta izpildes gaitu 2000.gada

I ceturksnī" grozījumu un izteikt 5.punktu šādā redakcijā:

"5. Labklājības ministrijai:

5.1. iesniegt izskatīšanai Ministru kabinetā informāciju par finansiālo situāciju veselības aizsardzības jomā un priekšlikumus tās uzlabošanai;

5.2. iesniegt izskatīšanai Ministru kabinetā informāciju par finansiālo situāciju sociālās apdrošināšanas jomā un priekšlikumus tās uzlabošanai."

18.§

Par ministriju un centrālo valsts iestāžu valsts pamatbudžeta "mērķa griestiem" un valsts speciālā budžeta galvenajiem finansiālajiem rādītājiem 2001.-2003.gadam

Apspriešanā piedalījās: G.Bērziņš, Ģ.V.Kristovskis, I.Bērziņš, A.Gorbunovs, V.Makarovs, A.Požarnovs, K.Pētersone, A.Kalvītis, I.Kalniņa, S.Zvidriņa, J.Lapše, V.Andrējeva, K.Gerhards, J.Ruško, G.Puķītis, A.Gailis, V.Elksnis, M.Poršņova, A.Vasips, K.Greiškalns, A.Konošēvičs, E.Kušners, A.Ozols, I.Labucka, M.Segliņš, I.Krūmiņš, I.Ošiņa, A.Bērziņš.

Nolēma:

1. Pieņemt zināšanai Finansu ministrijas iesniegtos priekšlikumus par ministriju un centrālo valsts iestāžu valsts pamatbudžeta izdevumu "mērķa griestiem" un valsts speciālā budžeta galvenajiem finansiālajiem rādītājiem 2001.-2003.gadam.

Pieņemt zināšanai, ka finansu ministram G.Bērziņam ir atšķirīgs viedoklis par šo lēmumu.

2. Finansu ministrijai kopīgi ar Ekonomikas ministriju un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, ņemot vērā valsts makroekonomisko attīstību un valsts kopbudžeta izpildes gaitu, atkārtoti izanalizēt valsts budžeta ieņēmumus pa nodokļu veidiem un iesniegt Ministru kabinetā budžeta ieņēmumu 2001.-2003.gadam prognozi.

3. Finansu ministrijai precizēt ministriju un centrālo valsts iestāžu ilgtermiņa valsts saistību limitus valsts pamatbudžetā un valsts speciālajā budžetā 2001., 2002. un turpmākajiem gadiem atbilstoši likumam "Par valsts budžetu 2000.gadam".

4. Budžeta projekta sagatavošanas procesā atzīt par prioritāriem uzdevumus, kas saistīti ar:

4.1. integrāciju NATO;

4.2. iestāšanos Eiropas Savienībā;

4.3. izglītības reformas īstenošanu.

5. Ministrijām un centrālajām valsts iestādēm steidzami izvērtēt un pārskatīt prioritāros pasākumus, ņemot vērā Finansu ministrijas sagatavotos izdevumu "mērķa griestus", papildu pasākumiem uzrādīt finansējuma avotus un iesniegt jautājumu Finansu ministrijā.

6. Ministrijām, kurām Finansu ministrijas sagatavotie izdevumu "mērķa griesti" ir zemāki par 2000.gada budžeta finansējumu, ja nepieciešams, iesniegt jautājumu izskatīšanai nākamās Ministru kabineta sēdes konceptuālajā daļā.

7. Finansu ministrijai apkopot ministriju un centrālo valsts iestāžu priekšlikumus par valsts pamatbudžeta izdevumu "mērķa griestiem" un valsts speciālā budžeta galvenajiem finansiālajiem rādītājiem 2001.-2003.gadam un iesniegt izskatīšanai Ministru kabineta sēdē š.g. 20.jūnijā.

8. Finansu ministrijai kopīgi ar Labklājības ministriju, Izglītības un zinātnes ministriju, Iekšlietu ministriju un Aizsardzības ministriju izvērtēt iespēju palielināt minimālo mēneša darba algu un līdz 2000.gada 1.jūlijam iesniegt izskatīšanai Ministru kabinetā analīzi par minimālās mēneša darba algas paaugstināšanas ietekmi uz budžeta ieņēmumu un izdevumu daļu.

9. Ministrijām pēc saskaņošanas ar Tieslietu ministriju un Finansu ministriju līdz 2000.gada 1.jūlijam iesniegt Ministru kabinetā grozījumus tiesību aktos, kuros paredzēt atteikšanos no izdevumu sasaistes ar minimālo mēneša darba algu.

 

Ministru prezidents A.Bērziņš

Valsts kancelejas direktore G.Veismane

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Latvijas Republikas Ministru kabineta sēdes protokola Nr.26 izraksts Izdevējs: Ministru kabinets Veids: protokola izraksts Numurs: 26Pieņemts: 06.06.2000.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 219/220, 09.06.2000.
7888
674
0
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2015 (kvalitātes vadība)
ISO 27001:2013 (informācijas drošība)