Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 

Latvijas Republikas Ministru kabineta sēdes protokola Nr.23 izraksts

Rīgā 2000.gada 16.maijā

24.§

Par civilās aizsardzības aizsargbūvēm

Apspriešanā piedalījās: M.Segliņš, K.Greiškalns, A.Straume, A.Kalvītis, K.Pētersone, A.Kveska, A.Gorbunovs, A.Bērziņš.

Nolēma:

1. Pieņemt zināšanai sniegto informāciju.

2. Lūgt Latvijas Pašvaldību savienību mēneša laikā iesniegt Ekonomikas ministrijā republikas pilsētu un rajonu pašvaldību civilās aizsardzības patvertņu sarakstus.

3. Ekonomikas ministrijai (Privatizācijas aģentūrai) mēneša laikā pēc patvertņu sarakstu saņemšanas sadarbībā ar Iekšlietu ministriju (Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu) pārskatīt privatizācijas noteikumus un izdarīt nepieciešamos labojumus saskaņā ar civilās aizsardzības patvertņu sarakstu.

4. Iekšlietu ministrijai sagatavot grozījumus Ministru prezidenta 2000.gada 7.janvāra rīkojumā Nr.9 "Par darba grupu civilās aizsardzības likumprojekta un ar to saistīto normatīvo aktu projektu izstrādei", kuros iekļaut uzdevumu darba grupai izvērtēt Eiropas valstu praksi iedzīvotāju kolektīvās aizsardzības nodrošināšanā, paredzot likumprojektā iedzīvotāju kolektīvās un individuālās aizsardzības principu regulējumu, un iesniegt tiesību akta projektu Valsts kancelejā.

5. Iekšlietu ministrijai līdz š.g. 1.septembrim iesniegt noteiktā kārtībā Ministru kabinetā civilās aizsardzības koncepcijas projektu.

26.§

Identifikācijas karšu koncepcija

Apspriešanā piedalījās: M.Segliņš, A.J.Lejiņš, S.Mellupe, A.Kalvītis, R.Zīle, A.Požarnovs, E.Ziediņš, I.Labucka, I.Bērziņš, G.Bērziņš, A.Bērziņš.

Nolēma:

1. Akceptēt identifikācijas karšu koncepciju.

2. Tālākai identifikācijas karšu koncepcijas projekta izstrādei ņemt par pamatu identifikācijas karšu koncepcijā ieteiktā 1.varianta tehnoloģiju.

3. Iekšlietu ministrijai precizēt koncepcijas projektu un iesniegt to Valsts kancelejā.

4. Valsts kancelejai nosūtīt koncepciju visiem ministriem.

5. Iekšlietu ministrijai izstrādāt identifikācijas karšu izgatavošanas konkursa nolikumu, paredzot, ka identifikācijas karšu izsniegšana jāuzsāk ar 2001.gada 1.jūliju un identifikācijas karšu sistēmas ieviešanai nepieciešamās piegādes tiek veiktas avansā, un kopā ar priekšlikumiem par konkursa komisijas sastāvu iesniegt izskatīšanai Ministru kabinetā.

6. Finansu ministrijai precizēt ilgtermiņa valsts saistību limitu 2002.gadam un turpmākajiem gadiem, paredzot, ka identifikācijas karšu sistēmas ieviešanai nepieciešamās piegādes tiek veiktas avansā.

31.§

Par valsts programmas "Sabiedrības integrācija Latvijā" īso variantu

Apspriešanā piedalījās: I.Labucka, E.Aldermane, A.Požarnovs, V.Makarovs, I.Bērziņš, A.Kveska, A.Gorbunovs, G.Bērziņš, A.Bērziņš.

Nolēma:

1. Apstiprināt valsts programmas "Sabiedrības integrācija Latvijā" (turpmāk - valsts programma) īso variantu.

2. Tieslietu ministrijai precizēt valsts programmas projektu atbilstoši 1.variantam, kā arī ņemot vērā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra V.Makarova priekšlikumus.

3. Tieslietu ministrijai vienoties ar Finansu ministriju par finansējumu valsts programmas izstrādāšanai, ievērojot ārvalstu un starptautisko organizāciju līdzdalību finansēšanā.

4. Tieslietu ministrijai iesniegt Finansu ministrijā attiecīgus priekšlikumus grozījumiem likumā "Par valsts budžetu 2000.gadam" valsts programmas izpildi koordinējošas institūcijas darbības nodrošināšanai, kā arī Sabiedrības integrācijas fonda izveidošanai un uzturēšanai.

5. Tieslietu ministrijai iesniegt Finansu ministrijā priekšlikumus likumprojektam "Par valsts budžetu 2001.gadam", kas saistīti ar valsts programmas īsā varianta sadaļas "Īstenošanas mehānismi" finansiālo nodrošinājumu.

6. Tieslietu ministrijai kopīgi ar Izglītības un zinātnes ministriju un citām ieinteresētām institūcijām sagatavot priekšlikumus par atbildīgo institūciju valsts programmas īstenošanai (iekļaujot tajos arī informāciju par nepieciešamajiem normatīvo aktu projektiem) un divu nedēļu laikā priekšlikumus kopā ar precizēto valsts programmu iesniegt izskatīšanai Ministru kabineta sēdē.

32.§

Par Rīgas Ekonomikas augstskolas finansēšanas projektu

Apspriešanā piedalījās: K.Greiškalns, A.Rauhvargers, M.Katvare, K.Pētersone, V.Makarovs, A.Požarnovs, A.Gorbunovs, A.Kalvītis, J.Krūmiņš, A.Kveska, G.Bērziņš, M.Segliņš, A.Bērziņš.

Nolēma:

1. Akceptēt Izglītības un zinātnes ministrijas iesniegto konceptuālo jautājumu par Rīgas Ekonomikas augstskolas finansēšanas projektu un tajā ietverto C1 risinājuma variantu, papildinot to ar satiksmes ministra A.Gorbunova priekšlikumu par servitūta noteikšanu (balsojumā: par - 10; pret - 2; atturas - 1).

2. Izglītības un zinātnes ministrijai sagatavot un iesniegt noteiktā kārtībā Ministru kabinetā priekšlikumus par tiesībām ieķīlāt Rīgas Ekonomikas augstskolas valsts īpašuma daļu.

3. Izglītības un zinātnes ministrijai kopīgi ar Tieslietu ministriju izvērtēt Rīgas Ekonomikas augstskolas Atbalsta fonda dibināšanas un darbības juridiskos aspektus un attiecīgus priekšlikumus noteiktā kārtībā iesniegt izskatīšanai Ministru kabinetā.

4. Pieņemt zināšanai, ka finansu ministram G.Bērziņam ir atšķirīgs viedoklis par izskatīto jautājumu un tas izteikts Finansu ministrijas atzinumā.

35.§

Par pasākumu plānu cūkgaļas ražošanas nozares tālākai attīstībai un tirgus sakārtošanai

Apspriešanā piedalījās: A.Slakteris, G.Bērziņš, A.Kalvītis, A.Požarnovs, A.Bērziņš.

Nolēma:

1. Akceptēt iesniegto pasākumu plānu cūkgaļas ražošanas nozares tālākai attīstībai un tirgus sakārtošanai, paredzot atbalstu subsīdiju veidā 1 milj. latu apmērā.

2. Zemkopības ministrijai attiecīgi precizēt pasākumu plāna II sadaļu un iesniegt pasākumu plānu Valsts kancelejā.

3. Valsts kancelejai nosūtīt pasākumu plānu visiem ministriem.

4. Zemkopības ministram A.Slakterim sagatavot grozījumus subsīdiju nolikumā un kopā ar pārskatu par subsīdiju izlietošanu iesniegt izskatīšanai Ministru kabinetā.

 

Ministru prezidents A.Bērziņš

Valsts kancelejas direktore G.Veismane

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Latvijas Republikas Ministru kabineta sēdes protokola Nr.23 izraksts Izdevējs: Ministru kabinets Veids: protokola izraksts Numurs: 23Pieņemts: 16.05.2000.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 180/181, 19.05.2000.
6617
674
0
  • X
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Sistematizēti tiesību akti ir informatīvi. Pretrunu gadījumā vadās pēc oficiālās publikācijas.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"