Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 

Rīgas domes priekšsēdētājs

Rīkojums Nr.349-r Rīgā 2000.gada 19.aprīlī

Par būvprojektu siltumapgādes veida noteikšanas un saskaņošanas kārtību Rīgas pilsētā

Lai nodrošinātu Latvijas Republikas Enerģētikas likuma, Latvijas Republikas Ministru kabineta 30.11.1999. akceptētās Latvijas Republikas valdības politikas enerģētikā, Rīgas domes 23.12.1997. lēmuma Nr.5438 "Par Rīgas siltumapgādes attīstības koncepciju" un Rīgas domes 26.01.1999. lēmuma Nr.6981 "Par Rīgas centralizētās siltumapgādes rehabilitācijas projektu" prasību izpildi siltumapgādes organizēšanā Rīgas administratīvajā teritorijā, kā arī, lai novērstu neatļautu lokālo siltuma avotu izbūvi, rekonstrukciju vai renovāciju:

Noteikt būvprojektu iesniegšanas un saskaņošanas kārtību jaunceļamo, rekonstruējamo, renovējamo vai restaurējamo objektu siltumapgādes veida noteikšanai lokālo siltuma avotu izbūvei, rekonstrukcijai, renovācijai un likvidācijai Rīgas pilsētā:

1. Būvniecības ierosinātājs iesniedz Rīgas domes Komunālā departamenta Komunālās saimniecības pārvaldē priekšlikumu par siltumapgādes veidu, kas tiek izskatīts atbilstoši Rīgas domes 18.04.2000. saistošajiem noteikumiem Nr.73 "Rīgas pilsētas ēku, būvju vai to kompleksu atslēgšanas no centralizētās siltumapgādes sistēmas lokālās siltumapgādes ierīkošanas, lokālo siltuma avotu likvidācijas, rekonstrukcijas, renovācijas un jaunu siltuma avotu izbūves atļauju un noteikumu izsniegšanas kārtība". Rīgas domes Komunālā departamenta Komunālās saimniecības pārvalde par pieņemto lēmumu rakstiski informē būvniecības ierosinātāju, akciju sabiedrību "Rīgas siltums", akciju sabiedrības "Latvijas gāze" filiāli "Rīgas gāze" un privatizējamās valsts akciju sabiedrības "Latvenergo" filiāli "Rīgas elektrotīkls".

2. Ja pirms projektēšanas darbu uzsākšanas ir saņemta Rīgas domes atļauja par lokālas katlumājas izbūvi, akciju sabiedrības "Latvijas gāze" filiāle "Rīgas gāze" pēc būvniecības ierosinātāja iesnieguma izsniedz tehniskos noteikumus par gāzes apgādi. Ja būvniecības ierosinātājs tehniskos noteikumus saņēmis pirms Rīgas domes atļaujas par lokāla siltuma avota izbūvi, rekonstrukciju vai renovāciju, tehniskajos noteikumos tiek uzrādīta prasība par šādas atļaujas saņemšanu.

3. Ja pirms projektēšanas darbu uzsākšanas ir saņemta Rīgas domes atļauja objekta elektroapkures ierīkošanai, privatizējamās valsts akciju sabiedrības "Latvenergo" filiāle "Rīgas elektrotīkls" pēc būvniecības ierosinātāja pieteikuma izsniedz pieslēguma nosacījumus elektroapgādes projektēšanai jaunceļamos, rekonstruējamos, renovējamos vai restaurējamos objektos.

4. Akciju sabiedrības "Rīgas siltums", akciju sabiedrības "Latvijas gāze" filiāles "Rīgas gāze" un privatizējamās valsts akciju sabiedrības "Latvenergo" filiāles "Rīgas elektrotīkls" pilnvarotās personas (Rīgas būvprojektu saskaņošanas inženieru komisijas locekļi) saskaņo inženierbūvju tehniskos risinājumus - siltumapgādi un gāzes apgādi, kā arī jaunceļamo, rekonstruējamo, renovējamo vai restaurējamo objektu elektroapkures sistēmas ierīkošanu tikai saskaņā ar Rīgas domes izsniegto atļauju siltumapgādes veidam.

5. Rīgas domes Informācijas un sabiedrisko attiecību nodaļai nodrošināt rīkojuma publicēšanu laikrakstos "Latvijas Vēstnesis" un "Rīgas Balss".

6. Rīkojuma izpildi kontrolē Rīgas domes Komunālajam departamentam.

Domes priekšsēdētājs A.Bērziņš

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Par būvprojektu siltumapgādes veida noteikšanas un saskaņošanas kārtību Rīgas pilsētā Statuss:
Spēkā esošs
spēkā esošs
Izdevējs: Rīgas dome Veids: rīkojums Numurs: 349-rPieņemts: 19.04.2000.Stājas spēkā: 19.04.2000.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 148/150, 27.04.2000.
5188
19.04.2000
85
0
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2015 (kvalitātes vadība)
ISO 27001:2013 (informācijas drošība)