Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Gulbenes novada domes saistošie noteikumi Nr. 13

Gulbenē 2021. gada 27. maijā (prot. Nr. 6, 106. p.)

Grozījums Gulbenes novada domes 2020. gada 19. marta saistošajos noteikumos Nr. 9 "Gulbenes novada pašvaldības aģentūras "Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs" maksas pakalpojumu cenrādis"

Izdoti saskaņā ar Publisko aģentūru likuma
17. panta otro un ceturto daļu

Izdarīt Gulbenes novada domes 2020. gada 19. marta saistošajos noteikumos Nr. 9 "Gulbenes novada pašvaldības aģentūras "Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs" maksas pakalpojumu cenrādis" grozījumu un papildināt pielikuma tabulu ar 12.16. apakšpunktu šādā redakcijā:

"12.16.

Stāmerienas pils teritorijas noma līdz 100 m2 platībā

1 diena

3,72

0,78

4,50"

Gulbenes novada domes priekšsēdētājs N. Audzišs

 

Gulbenes novada domes 2021. gada 27. maija saistošo noteikumu Nr. 13 "Grozījums Gulbenes novada domes 2020. gada 19. marta saistošajos noteikumos Nr. 9 "Gulbenes novada pašvaldības aģentūras "Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs" maksas pakalpojumu cenrādis""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas

Norādāmā informācija

1. Projekta nepieciešamības pamatojums Publisko aģentūru likuma 17. panta pirmā daļa nosaka, ka pašvaldības aģentūra sniedz pakalpojumus atbilstoši likumā noteiktajai pašvaldības kompetencei, lai nodrošinātu sabiedrības vajadzības attiecīgās pašvaldības administratīvajā teritorijā. Minētā likuma 17. panta otrā un ceturtā daļa nosaka, ka pašvaldības uzdevumu īstenošana tiek nodrošināta, sniedzot maksas pakalpojumus saskaņā ar pašvaldības domes apstiprinātu cenrādi, kurā nosaka maksāšanas kārtību, likmes un atvieglojumus; sniegtos pakalpojumus nosaka un to cenrādi apstiprina ar pašvaldības saistošajiem noteikumiem.

Ir nepieciešams papildināt saistošos noteikumus ar jaunu pakalpojumu veidu, nosakot par to cenu.

2. Īss projekta satura izklāsts Saistošie noteikumi nosaka Gulbenes novada pašvaldības aģentūras "Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs" maksas pakalpojumu veidus un to cenu.

Projekts paredz izdarīt grozījumu saistošajos noteikumos "Gulbenes novada pašvaldības aģentūras "Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs" maksas pakalpojumu cenrādis":

- papildinot maksas pakalpojumu cenrādi ar jaunu pakalpojumu veidu - Stāmerienas pils teritorijas noma līdz 100 m2 platībā, nosakot maksu par 1 dienu

3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Sniedzot jauno pakalpojuma veidu - Stāmerienas pils teritorijas nomu līdz 100 m2 platībā, ņemot vērā apstiprināto cenrādi, tiek gūti atbilstoši budžeta ienākumi.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Sabiedrības mērķgrupa, uz kuru attiecināms saistošo noteikumu tiesiskais regulējums, ir novada administratīvās teritorijas un valsts iedzīvotāji, privātpersonas - fiziskās un juridiskās personas, kuras izmanto aģentūras sniegtos maksas pakalpojumus. Projekts skars sabiedrību, tajā skaitā fiziskās personas un uzņēmējdarbības vidi, kas izmanto aģentūras maksas pakalpojumus un papildinās Stāmerienas pils teritorijas apmeklētājiem sniegto atpūtas pakalpojumu klāstu
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Institūcijas, kurās privātpersona var vērsties saistošo noteikumu piemērošanā, ir Gulbenes novada pašvaldības aģentūra "Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs" kā maksas pakalpojumu sniedzējs un Gulbenes novada dome kā aģentūras darbību pārraugoša institūcija, kas ir tiesīga pieprasīt un saņemt informāciju par aģentūras darbību, kā arī kontrolēt saistošo noteikumu piemērošanu.

Saistošo noteikumu projekts nemaina privātpersonām veicamās darbības līdzšinējo kārtību.

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav notikušas konsultācijas.

Gulbenes novada domes priekšsēdētājs N. Audzišs

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Grozījums Gulbenes novada domes 2020. gada 19. marta saistošajos noteikumos Nr. 9 "Gulbenes novada .. Statuss:
Zaudējis spēku
zaudējis spēku
Izdevējs: Gulbenes novada dome Veids: saistošie noteikumi Numurs: 13Pieņemts: 27.05.2021.Stājas spēkā: 19.06.2021.Zaudē spēku: 03.05.2022.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 117, 18.06.2021. OP numurs: 2021/117.28
Saistītie dokumenti
  • Zaudējis spēku ar
  • Grozītais
  • Izdoti saskaņā ar
324067
19.06.2021
424
0
  • X
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Sistematizēti tiesību akti ir informatīvi. Pretrunu gadījumā vadās pēc oficiālās publikācijas.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"