Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 
Rēzeknes pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 18

Rēzeknē 2020. gada 4. jūnijā (prot. Nr. 93, 8. p., lēmums Nr. 1228-10)
Grozījumi Rēzeknes pilsētas domes 09.06.2005. saistošajos noteikumos Nr. 7 "Par Rēzeknes pilsētas kultūrvēstures objektu saglabāšanu, atklāšanu un likvidēšanu"
Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām" 15. panta pirmās daļas
5. punktu un 43. panta pirmās daļas 2. punktu

1. Izdarīt Rēzeknes pilsētas domes 09.06.2005. saistošajos noteikumos Nr. 7 "Par Rēzeknes pilsētas kultūrvēstures objektu saglabāšanu, atklāšanu un likvidēšanu" šādus grozījumus:

1.1. Izteikt noteikumu pamatojuma daļu šādā redakcijā:

"Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām" 15. panta pirmās daļas 5. punktu un 43. panta pirmās daļas 2. punktu".

1.2. Izteikt noteikumu tekstā nodaļu numerāciju ar romiešu cipariem.

1.3. Papildināt ar 13.1 punktu šādā redakcijā:

"13.1 Ja kultūrvēstures objekts ir atklāts vai likvidēts bez Rēzeknes pilsētas pašvaldības akcepta, tā ir tiesīga likvidēt vai atjaunot kultūrvēstures objektu uz ierosinātāja rēķina."

1.4. Papildināt ar 13.2 punktu šādā redakcijā:

"13.2 Kultūrvēstures objektiem, kuru atklāšana vai likvidēšana ir veikta ar pašvaldības akceptu un atbilst attiecīgā laikposmā piemēroto normatīvo aktu prasībām, priekšlikuma par kultūrvēstures objekta atklāšanu vai likvidēšanu pārskatīšana atbilstoši šo noteikumu prasībām nav nepieciešama."

1.5. Izteikt II nodaļu šādā redakcijā:

"II. Administratīvā atbildība un kompetence sodu piemērošanā

14. Kontroli par noteikumos noteikto prasību izpildi un administratīvā pārkāpuma procesu par noteikumu pārkāpumiem līdz administratīvā pārkāpuma lietas izskatīšanai veic Rēzeknes pilsētas domes Administratīvā inspekcija. Administratīvā pārkāpuma lietu izskata Rēzeknes pilsētas domes Administratīvā komisija.

15. Par šo noteikumu prasību neievērošanu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskajai personai līdz 50 naudas soda vienībām, bet juridiskajai personai – līdz 150 naudas soda vienībām."

2. Saistošie noteikumi stājas spēkā vienlaikus ar Administratīvās atbildības likumu.

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs A. Bartaševičs
Paskaidrojuma raksts
Rēzeknes pilsētas domes 04.06.2020. saistošajiem noteikumiem Nr. 18 "Grozījumi Rēzeknes pilsētas domes 09.06.2005. saistošajos noteikumos Nr. 7 "Par Rēzeknes pilsētas kultūrvēstures objektu saglabāšanu, atklāšanu un likvidēšanu""
Projekta nepieciešamības pamatojumsRēzeknes pilsētas domes 09.06.2005. saistošajos noteikumos Nr. 7 "Par Rēzeknes pilsētas kultūrvēstures objektu saglabāšanu, atklāšanu un likvidēšanu" nosaka kārtību, kādā visām fiziskām un juridiskām personām, kuru īpašumā (valdījumā) Rēzeknes pilsētā atrodas kultūrvēstures objekti, jānodrošina to saglabāšana un atjaunošana, kā arī veicama to likvidēšana.

Saistošo noteikumu grozījumu mērķis ir nodrošināt saistošo noteikumu regulējuma saskaņošanu ar Administratīvās atbildības likuma ietvertajām normām. Tiek noteikta institūcija, kas ir pilnvarota veikt administratīvā pārkāpuma procesu līdz lietas izskatīšanai (Administratīvā inspekcija) un institūcija, kas pilnvarota izskatīt administratīvā pārkāpuma lietu (Administratīvā komisija).

Īss projekta satura izklāstsAr grozījumiem saistošajos noteikumos:

Tiek noteiktas institūcijas, kuras veiks administratīvā pārkāpuma procesu un kuras izskatīs administratīvā pārkāpuma lietu.

Saistošo noteikumu projekta iespējamā ietekme uz pašvaldības budžetuNav.
Saistošo noteikumu projekta ietekme uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā

Nav.

Informācija par konsultācijām ar privātpersonāmSaistošo noteikumu projekts un paskaidrojuma raksts ievietots www.rezekne.lv Rēzeknes pašvaldības sadaļā "Saistošo noteikumu projekti", pieejams domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrā (Atbrīvošanas alejā 93, Rēzeknē)
Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs A. Bartaševičs
 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Grozījumi Rēzeknes pilsētas domes 09.06.2005. saistošajos noteikumos Nr. 7 "Par Rēzeknes pilsētas .. Statuss:
Spēkā esošs
spēkā esošs
Izdevējs: Rēzeknes pilsētas dome Veids: saistošie noteikumi Numurs: 18Pieņemts: 04.06.2020.Stājas spēkā: 01.07.2020.Tēma:  Administratīvās atbildības ceļvedisPublicēts: Latvijas Vēstnesis, 129, 08.07.2020. OP numurs: 2020/129.10
Saistītie dokumenti
  • Grozītais
  • Izdoti saskaņā ar
  • Citi saistītie dokumenti
315927
01.07.2020
424
0
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2015 (kvalitātes vadība)
ISO 27001:2013 (informācijas drošība)