Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Jelgavas pilsētas pašvaldības saistošie noteikumi Nr.19-26

Jelgavā 2019.gada 28.novembrī (prot. Nr.14, 5.p.)

Grozījumi Jelgavas pilsētas pašvaldības 2016.gada 18.februāra saistošajos noteikumos Nr.16-7 "Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai"

Izdoti saskaņā ar likuma
"Par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā"
27.2 panta piekto daļu

Izdarīt Jelgavas pilsētas pašvaldības 2016.gada 18.februāra saistošajos noteikumos Nr.16-7 "Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai" (Latvijas Vēstnesis, 2016, 43.nr.; 2018, 27.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 5.1.apakšpunktu šādā redakcijā:

"5.1. ne vairāk kā 50% no pieteikumā norādītajām labiekārtošanas darbu, izņemot noteikumu 5.2.apakšpunktā norādīto, izmaksām:

5.1.1. nepārsniedzot 20 000,00 euro vienai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopībai par labiekārtošanas darbiem, kuriem saskaņā ar normatīvajiem aktiem nepieciešama būvatļauja vai apliecinājuma karte;

5.1.2. nepārsniedzot 5 000,00 euro vienai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopībai par labiekārtošanas darbiem, kuriem saskaņā ar normatīvajiem aktiem nepieciešams paskaidrojuma raksts;".

2. Svītrot 5.2.1.apakšpunktā vārdus "kā vienīgo ceļu".

3. Izteikt 13.8.apakšpunkta pēdējo teikumu šādā redakcijā:

"Pieteikumam pievienotā plānotā izmaksu tāme jānosūta (Excel formātā) elektroniski uz e-pastu pilsetsaimnieciba@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv."

4. Izteikt 14.punktu šādā redakcijā:

"14. Pieteikumu iesniedz iestādē "Pilsētsaimniecība" (Pulkveža Oskara Kalpaka iela 16A, Jelgava, LV-3001) personīgi vai nosūta elektroniski uz e-pastu pilsetsaimnieciba@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv normatīvajos aktos par elektronisko dokumentu noformēšanu noteiktajā kārtībā. Ja pieteikumu iesniedz personīgi, par tā iesniegšanas laiku uzskatāms minētajā iestādē "Pilsētsaimniecība" reģistrētais datums un laiks."

Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs A.Rāviņš

 

Jelgavas pilsētas pašvaldības 2019.gada 28.novembra saistošo noteikumu Nr.19-26 "Grozījumi Jelgavas pilsētas pašvaldības 2016.gada 18.februāra saistošajos noteikumos Nr.16-7 "Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Īss projekta satura izklāsts Ar saistošajiem noteikumiem tiek precizētas Jelgavas pilsētas pašvaldības 2016.gada 18.februāra saistošajos noteikumos Nr.16-7 "Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai" (turpmāk - Noteikumi) ietvertās normas.

1.1. Noteikts, ka pašvaldības līdzfinansējums ir ne vairāk kā 50% no pieteikumā norādītajām labiekārtošanas darbu izmaksām, izņemot noteikumu 5.2.apakšpunktu, kas faktiski paredz iespēju pieprasīt pašvaldības līdzfinansējumu paskaidrojuma raksta vai apliecinājuma kartes, vai būvprojekta attiecīgās kārtas realizācijai.

1.2. Palielināts pašvaldības līdzfinansējuma apmērs līdz 20 000,00 euro labiekārtošanas darbiem, kuriem nepieciešama būvatļauja vai apliecinājuma karte, un līdz 5 000,00 euro labiekārtošanas darbiem, kuriem nepieciešams paskaidrojuma raksts.

1.3. Paredzēts, ka gadījumos, kad brauktuvi izmanto piekļuvei citai daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai, pašvaldības līdzfinansējums ir ne vairāk kā 80% no brauktuves (seguma konstrukcija, apmales) un ar to saistīto inženiertīklu (lietus ūdens kanalizācijas tīkli brauktuves daļai, pārējo inženiertīklu aku vāku vai kapes regulēšana) izbūves, pārbūves vai atjaunošanas izmaksām.

1.4. Noteikts, ka pieteikumu pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai var nosūtīt arī elektroniski uz e-pastu pilsetsaimnieciba@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv normatīvajos aktos par elektronisko dokumentu noformēšanu noteiktajā kārtībā, bet, ja pieteikums iesniegts personīgi, tad plānotā izmaksu tāme iesniedzējam jānosūta arī elektroniski uz e-pastu pilsetsaimnieciba@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv.

2. Projekta nepieciešamības pamatojums 2.1. Jelgavas pilsētas pašvaldības 2016.gada 18.februāra saistošajos noteikumos Nr.16-7 "Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai" nepieciešams pilnveidot kārtību, kādā Jelgavas pilsētas pašvaldība piešķir līdzfinansējumu dzīvojamai mājai piesaistītā zemesgabala labiekārtošanai.

2.2. Saistošo noteikumu mērķis ir veicināt daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanu, lai uzlabotu apkārtējo vidi, transporta kustību, bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējas un nodrošinātu vides pieejamību.

3. Informācija par plānoto projekta ietekmi pašvaldības budžetu

Pašvaldība katram kalendārajam gadam budžetā nosaka finanšu līdzekļus līdzfinansējuma piešķiršanai dzīvojamo māju piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai.

4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav ietekmes uz uzņēmējdarbības vidi.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Pašvaldības komisija izvērtē pieteikumus par pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu dzīvojamai mājai piesaistītā zemesgabala labiekārtošanai.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Konsultācijas ar privātpersonām nav notikušas.

Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs A.Rāviņš

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Grozījumi Jelgavas pilsētas pašvaldības 2016.gada 18.februāra saistošajos noteikumos Nr.16-7 "Par .. Statuss:
Zaudējis spēku
zaudējis spēku
Izdevējs: Jelgavas pilsētas dome Veids: saistošie noteikumi Numurs: 19-26Pieņemts: 28.11.2019.Stājas spēkā: 17.12.2019.Zaudē spēku: 08.03.2022.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 252, 16.12.2019. OP numurs: 2019/252.7
Saistītie dokumenti
  • Zaudējis spēku ar
  • Grozītais
  • Izdoti saskaņā ar
311410
17.12.2019
424
0
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2015 (kvalitātes vadība)
ISO 27001:2013 (informācijas drošība)