Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 30

Jūrmalā 2019. gada 29. augustā (prot. Nr. 12, 13. p.)

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2015. gada 9. jūlija saistošajos noteikumos Nr. 27 "Par līdzfinansējuma samaksas kārtību par izglītības ieguvi Jūrmalas Mūzikas vidusskolā"

Izdoti saskaņā ar Izglītības likuma
12. panta 2.1 daļu

Izdarīt Jūrmalas pilsētas domes 2015. gada 9. jūlija saistošajos noteikumos Nr. 27 "Par līdzfinansējuma samaksas kārtību par izglītības ieguvi Jūrmalas Mūzikas vidusskolā" (Latvijas Vēstnesis, 2017, Nr. 10 (5837)) šādus grozījumus:

1. Izteikt 5. punktu šādā redakcijā:

"5. Audzēkņu vecāku līdzfinansējuma apmērs ir divdesmit pieci euro mēnesī".

2. Izteikt 7. punktu šādā redakcijā:

"7. Maksājums veicams pēc audzēkņu vecākiem personīgi izsniegtā vai elektroniski nosūtītā rēķina līdz kārtējā mēneša 15. datumam".

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G. Truksnis

 

Paskaidrojuma raksts
Jūrmalas pilsētas domes 2019. gada 29. augusta saistošajiem noteikumiem Nr. 30 "Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2015. gada 9. jūlija saistošajos noteikumos Nr. 27 "Par līdzfinansējuma samaksas kārtību par izglītības ieguvi Jūrmalas Mūzikas vidusskolā""

Paskaidrojuma raksta sadaļas

Norādāmā informācija

1. Īss projekta satura izklāsts 1.1. Atbilstoši Izglītības likuma 12. panta 2.1 daļai pašvaldība saistošajos noteikumos var paredzēt daļēju maksu kā līdzfinansējumu par izglītības ieguvi pašvaldības dibinātajās profesionālās ievirzes izglītības iestādēs;

1.2. Saistošo noteikumu grozījumu mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu profesionālās ievirzes izglītības procesu un materiāli tehnisko bāzi, kā arī veicināt profesionālās ievirzes izglītības pieejamību, nosakot līdzfinansējuma apmēru.

2. Projekta nepieciešamības pamatojums 2.1. Audzēkņu vecāku līdzfinansējums sastāda 23 % no viena profesionālās ievirzes izglītības audzēkņa izmaksām mēnesī skolas pamatbudžetā. Galvenās pozīcijas, kas tiek apmaksātas no ieņēmumiem: profesionālas ievirzes pedagogu darba algas un sociālās iemaksas, daļa no komunālajiem maksājumiem, mūzikas instrumentu iegāde un remonts. Sakarā ar jauna aprīkojuma, jaunu instrumentu iegādi, komunālo maksājumu, pedagogu algu un telpu uzturēšanas izdevumu pieaugumu jaunajā skolā, ir būtiski palielinājušās izmaksas uz katru audzēkni, attiecīgi precizējams saistošo noteikumu 5. punkts;

2.2. Rēķinu nosūtīšana elektroniski samazinās administratīvo resursu izmaksas, līdz ar to attiecīgi precizējams saistošo noteikumu 7. punkts.

3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Jūrmalas Mūzikas vidusskola plāno maksas pakalpojumu palielinājumu no vecāku līdzfinansējuma samaksas 19 % apmērā.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Līdzfinansējuma samaksas kārtība attiecas uz izglītojamo vecāku vai citu likumisko pārstāvju līdzfinansējumu par izglītojamo, kas apgūst profesionālās ievirzes mūzikas izglītības programmu izglītības iestādē vai pirmsskolas izglītības programmu mācās izglītības iestādes sagatavošanas vai kandidātu klasē.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām 5.1. Saistošo noteikumu izpildi nodrošinās Jūrmalas Mūzikas vidusskola;

5.2. Saistošo noteikumu izpilde neietekmēs izglītības iestādes funkcijas un uzdevumus.

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Saistošie noteikumi izstrādes procesā tika izskatīti Izglītības un kultūras jautājumu komitejā.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G. Truksnis

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2015. gada 9. jūlija saistošajos noteikumos Nr. 27 "Par līdzfinansējuma .. Statuss:
Spēkā esošs
spēkā esošs
Izdevējs: Jūrmalas pilsētas dome Veids: saistošie noteikumi Numurs: 30Pieņemts: 29.08.2019.Stājas spēkā: 25.09.2019.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 194, 24.09.2019. OP numurs: 2019/194.6
Saistītie dokumenti
  • Grozītais
  • Izdoti saskaņā ar
309542
25.09.2019
424
0
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2015 (kvalitātes vadība)
ISO 27001:2013 (informācijas drošība)