Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.14

Jūrmalā 2019.gada 18.aprīlī (prot. Nr.4, 7.p.)

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2010.gada 4.februāra saistošajos noteikumos Nr.6 "Jūrmalas pilsētas pašvaldības nolikums"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
21.panta pirmās daļas 1.punktu un 24.pantu

Izdarīt Jūrmalas pilsētas domes 2010.gada 4.februāra saistošajos noteikumos Nr.6 "Jūrmalas pilsētas pašvaldības nolikums" šādus grozījumus:

1. Papildināt 154.punktu aiz vārdiem "pašvaldības iestāžu" ar pieturzīmēm un vārdiem ", kuras ir tiešā izpilddirektora pakļautībā,";

2. Izteikt 2.pielikumu šādā redakcijā:

" "

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G.Truksnis

 

Paskaidrojuma raksts
Jūrmalas pilsētas domes 2019.gada 18.aprīļa saistošajiem noteikumiem Nr.14 "Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2010.gada 4.februāra saistošajos noteikumos Nr.6 "Jūrmalas pilsētas pašvaldības nolikums""

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Īss projekta satura izklāsts Atbilstoši likuma "Par pašvaldībām" 24.panta pirmajai daļai pašvaldības nolikums ir saistošie noteikumi, kas nosaka pašvaldības pārvaldes organizāciju, lēmumu pieņemšanas kārtību, iedzīvotāju tiesības un pienākumus vietējā pārvaldē, kā arī citus pašvaldības darba organizācijas jautājumus.

Ar saistošajiem noteikumiem tiek precizēta Jūrmalas pilsētas pašvaldības izpildvaras struktūra un Jūrmalas pilsētas domes amatpersonu un pašvaldības iestāžu izdoto administratīvos aktu apstrīdēšanas kārtība.

2. Projekta nepieciešamības pamatojums 2.1. Jūrmalas pilsētas domes Īpašumu pārvaldes viens no uzdevumiem ir nodrošināt pašvaldības īpašumā, valdījumā vai lietošanā esošo vai tai piekrītošo nekustamo īpašumu pārvaldīšanu un apsaimniekošanu, ko īsteno Īpašumu pārvaldes Pilsētplānošanas un labiekārtošanas nodaļa. Lai efektīvi pārraudzītu kapsētu uzturēšanu un apsaimniekošanu, Jūrmalas pilsētas kapsētu apsaimniekotājs - Jūrmala pilsētas pašvaldības iestāde "Jūrmalas kapi" iekļaujams tiešā Jūrmalas pilsētas domes Īpašumu pārvaldes Pilsētplānošanas un labiekārtošanas nodaļas pārraudzībā.

2.2. Saskaņā ar Likumu par ostām ostas pārvalde ir publisko tiesību subjekts, kuru izveido attiecīgās pilsētas vai novada dome. Ņemot vērā minēto, nosakāms, ka Jūrmalas ostas pārvaldi koordinē Jūrmalas pilsētas domes Kapitāla daļu pārvaldīšanas nodaļa jautājumos, kas ietilpst pašvaldības kompetencē.

2.3. Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestāde "Labklājības pārvalde" veic sociālās vides izpēti, nosaka problēmas, izstrādā sociālo pakalpojumu attīstības koncepcijas, mērķprogrammas un priekšlikumus, tāpat sniedz sociālo palīdzību ģimenēm (personām) viņu pamatvajadzību nodrošināšanai. Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestādes "Sprīdītis" funkcija ir ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas iestāde bērniem bāreņiem un bez vecāku gādības palikušajiem bērniem, kā arī krīzes situācijā nokļuvušajiem bērniem, kas daļēji izriet no Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestāde "Labklājības pārvalde" noteiktajām funkcijām, līdz ar to Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestāde "Sprīdītis" ir iekļaujama Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestādes "Labklājības pārvalde" pārraudzībā.

2.4. Ņemot vērā, ka Jūrmalas pilsētas pašvaldībā ir struktūrvienības, kas ir citu struktūrvienību tiešā pārraudzībā, ir precizējama Jūrmalas pilsētas domes amatpersonu un pašvaldības iestāžu izdoto administratīvos aktu apstrīdēšanas kārtība.

3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav ietekmes.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Uzņēmējdarbības vidi projekts neietekmē, jo saistošie noteikumi attiecas uz Jūrmalas pilsētas pašvaldības struktūru.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Līdzšinējās administratīvās procedūras netiek mainītas. Tiek precizēta iekšējā darba organizācija un precizēta amatpersonu un pašvaldības iestāžu izdoto administratīvos aktu apstrīdēšanas kārtība.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Saistošo noteikumu izstrādē nav nepieciešama konsultēšanās ar privātpersonām, jo tie neierobežo sabiedrības intereses.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G.Truksnis

 
Tiesību akta pase
Statuss:
Spēkā esošs
spēkā esošs
Izdevējs: Jūrmalas pilsētas dome Veids: saistošie noteikumi Numurs: 14Pieņemts: 18.04.2019.Stājas spēkā: 25.04.2019.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 87, 02.05.2019. OP numurs: 2019/87.34
Saistītie dokumenti
  • Grozītais
  • Izdoti saskaņā ar
  • Citi saistītie dokumenti
306552
25.04.2019
424
0
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Par Likumi.lv
Aktualitāšu arhīvs
Noderīgas saites
Kontakti
Atsauksmēm
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
RSS logo
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2008 (kvalitātes vadība)
ISO 27001:2013 (informācijas drošība) Kvalitātes balva