Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Talsu novada domes saistošie noteikumi Nr. 32

Talsos 2018. gada 13. septembrī (prot. Nr. 22, 2. p., lēmums Nr. 371)

Grozījumi Talsu novada pašvaldības 2018. gada 28. jūnija saistošajos noteikumos Nr. 23 "Pabalsti bērnu izglītības procesa nodrošināšanai"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
43. panta trešo daļu
un Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likuma
35. panta trešo un ceturto daļu

Izdarīt Talsu novada pašvaldības 2018. gada 28. jūnija saistošajos noteikumos Nr. 23 "Pabalsti bērnu izglītības procesa nodrošināšanai" šādus grozījumus:

1. Aizstāt 8. punktā vārdus "jāiesniedz iesniegums" ar vārdiem "jāiesniedz iesniegums un pirkuma apliecinoši dokumenti par izglītības procesam nepieciešamo preču iegādi".

2. Izteikt 12. punktu jaunā redakcijā:

"Pabalstu piešķir trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm (personām), kuru ikdienas aizgādībā esošs bērns apmeklē pirmsskolas izglītības vai vispārējās izglītības iestādi, atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam, līdz dienai, kad aizgādībā esošā persona sasniedz 24 gadu vecumu, un kuru ēdināšanas izdevumus neapmaksā valsts vai pašvaldība".

3. Izteikt 22. punktu jaunā redakcijā:

"22. Pabalsts tiek piešķirts ģimenēm (personām) kuru ikdienas aizgādībā ir bērns vai, atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam, persona līdz 24 gadu vecumam:

22.1. kuram ir noteikta invaliditāte un kurš apmeklē pirmsskolas izglītības vai vispārējās izglītības iestādi, un kuru ēdināšanas izdevumus neapmaksā valsts vai pašvaldība;

22.2. kuram ir noteikti šo noteikumu pielikumā "Izglītojamo pamatdiagnozes vai kritēriji" minētie veselības traucējumi vai funkcionēšanas ierobežojumi un kurš apmeklē pirmsskolas izglītības vai vispārējās izglītības iestādi, un kuru ēdināšanas izdevumus neapmaksā valsts vai pašvaldība;

22.3. pēc sociālā darbinieka izvērtējuma, ja ģimenē ir bērna attīstībai nelabvēlīgi apstākļi".

Talsu novada domes priekšsēdētājs D. Karols

 

Saistošo noteikumu Nr. 32 "Grozījumi Talsu novada pašvaldības 2018. gada 28. jūnija saistošajos noteikumos Nr. 23 "Pabalsti bērnu izglītības procesa nodrošināšanai""
paskaidrojuma raksts

Sadaļas nosaukums Sadaļas paskaidrojums
1. Projekta nepieciešamības pamatojums Talsu novada domes saistošo noteikumu projekts "Grozījumi Talsu novada pašvaldības 2018. gada 28. jūnija saistošajos noteikumos Nr. 23 "Pabalsti bērnu izglītības procesa nodrošināšanai"" (turpmāk - noteikumu projekts) izstrādāts saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām" 43. panta trešo daļu un Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likuma 35. panta trešo un ceturto daļu. Projektā ir konkretizēts personu loks, kuras ir tiesīgas saņemt pabalstu, kā arī konkretizēti iesniedzamie dokumenti pabalsta saņemšanai.
2. Īss projekta satura izklāsts Saistošo noteikumu projekts nosaka Talsu novada domes apstiprinātā budžeta ietvaros piešķiramo sociālo pabalstu veidus un apmērus, pabalstu piešķiršanas un izmaksas kārtību.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav attiecināms.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav attiecināms.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Noteikumu izpildi un piemērošanu nodrošina Talsu novada sociālais dienests. Projekts neparedz administratīvo procedūru palielināšanu.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav attiecināms.

Talsu novada domes priekšsēdētājs D. Karols

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Grozījumi Talsu novada pašvaldības 2018. gada 28. jūnija saistošajos noteikumos Nr. 23 "Pabalsti .. Statuss:
Zaudējis spēku
zaudējis spēku
Izdevējs: Talsu novada dome Veids: saistošie noteikumi Numurs: 32Pieņemts: 13.09.2018.Stājas spēkā: 02.10.2018.Zaudē spēku: 01.10.2021.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 193, 01.10.2018. OP numurs: 2018/193.9
Saistītie dokumenti
  • Zaudējis spēku ar
  • Grozītais
  • Izdoti saskaņā ar
301922
02.10.2018
424
0
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2015 (kvalitātes vadība)
ISO 27001:2013 (informācijas drošība)