Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Valmieras pilsētas pašvaldības saistošie noteikumi Nr.200

Valmierā 2014.gada 30.janvārī

Grozījumi Valmieras pilsētas pašvaldības 2009.gada 7.septembra saistošajos noteikumos Nr.75 "Par braukšanas maksas atvieglojumiem Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā"

Apstiprināti ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes
30.01.2014. lēmumu Nr.20 (prot. Nr.1, 20.§)

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
21.panta pirmās daļas 16.punktu un 43.panta trešo daļu,
Sabiedriskā transporta pakalpojumu likuma 14.panta trešo daļu,
Ministru kabineta 04.08.2009. noteikumiem Nr.872
"Noteikumi par pasažieru kategorijām, kuras ir tiesīgas izmantot
braukšanas maksas atvieglojumus maršrutu tīkla maršrutos
"

1. Izdarīt Valmieras pilsētas pašvaldības 2009.gada 7.septembra saistošajos noteikumos Nr.75 "Par braukšanas maksas atvieglojumiem Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā" (ar grozījumiem, kas publicēti oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 2009, Nr.177, 2011, Nr.102) šādus grozījumus:

a. papildināt noteikumus ar 2.1 un 2.2punktu šādā redakcijā:

"2.1 Tiesības braukt bez maksas Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā ir Valmieras pilsētā vismaz pēdējos divpadsmit mēnešus dzīves vietu deklarējušiem pensionāriem, kuri sasnieguši 75 gadu vecumu un kuri Valmieras pilsētas pašvaldībā saņēmuši personalizētu braukšanas karti.

2.2 Personalizētu braukšanas karti Noteikumu 2.1punktā un 9.4.apakšpunktā minētās personas var saņemt Valmieras pilsētas pašvaldībā darba dienās, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Personalizētā braukšanas karte derīga vienu gadu no tās izsniegšanas dienas";

b. svītrot 3.1.apakšpunktu;

c. svītrot 4. un 7.punktā skaitli un vārdus "3.1.apakšpunktā un";

d. svītrot 7.1punktā pirmo teikumu;

e. svītrot 8.punktā skaitli un vārdus "3.1.apakšpunktā un";

f. papildināt noteikumu 9.1., 9.2. un 9.3.apakšpunktā aiz vārdiem "no mēnešbiļetes cenas" ar vārdiem "un ar 75 % atlaidi no mēnešbiļetes ar laika ierobežojumu cenas - izmantošanai tikai darba dienās (tas ir, izņemot sestdienās, svētdienās un svētku dienās)";

g. papildināt noteikumu 9.4.apakšpunktu aiz vārda "pensionāriem" ar vārdiem "kuri Valmieras pilsētas pašvaldībā saņēmuši personalizētu braukšanas karti";

h. izteikt 10.2.apakšpunktu šādā redakcijā:

"Noteikumu 9.punkta 9.4.apakšpunktā minētajām personām uzrādot personalizētu braukšanas karti";

i. aizstāt 10.4.apakšpunktā vārdus "pensionāra apliecību" ar vārdiem "personalizētu braukšanas karti".

2. Saistošie noteikumi publicējami oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" un stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas.

Valmieras pilsētas domes priekšsēdētājs I.BoķisPaskaidrojuma raksts
Valmieras pilsētas pašvaldības 2014.gada 30.janvāra saistošajiem noteikumiem Nr.200 "Grozījumi Valmieras pilsētas pašvaldības 2009.gada 7.septembra saistošajos noteikumos Nr.75 "Par braukšanas maksas atvieglojumiem Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā""

Paskaidrojuma raksta sadaļa

Informācija

1. Projekta nepieciešamības pamatojums Ņemot vērā nepieciešamību sniegt atbalstu pensionāriem, lai nodrošinātu lielāku viņu iesaistīšanos pilsētas sabiedriskajā un kultūras dzīvē, atvieglotu veselības aprūpes pieejamību un veicinātu mobilitātes iespējas, kā arī atvieglot izglītības iestāžu audzēkņu iespējas nokļūt izglītības iestādēs un veicināt plašāku ārpusskolas mācību un interešu programmu apmeklējumu, ar saistošiem noteikumiem noteikt papildus braukšanas maksas atvieglojumus Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā, kā arī atvieglot personas identificēšanu, tai izmantojot tiesības uz braukšanas maksas atvieglojumiem.
2. Īss projekta satura izklāsts Saistošie noteikumi nosaka tiesības braukt bez maksas Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā iedzīvotāju grupai, kas ir pensionāri, kuri sasnieguši 75 gadu vecumu un kuri Valmieras pilsētas pašvaldībā saņēmuši personalizētu braukšanas karti, kā arī personalizētās braukšanas kartes izsniegšanas kārtību Valmieras pilsētā dzīves vietu deklarējušiem pensionāriem. Saistošie noteikumi nosaka arī tiesības iegādāties mēnešbiļetes ar 75 % atlaidi no mēnešbiļetes ar laika ierobežojumu cenas vispārizglītojošo skolu skolēniem, profesionālās vidējās izglītības iestāžu audzēkņiem un augstāko izglītības iestāžu dienas nodaļu studentiem.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Saistošo noteikumu izpilde tiek nodrošināta ikgadējā pašvaldības budžeta ietvaros. Iedzīvotāju skaits, kuriem ir tiesības braukt bez maksas Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā, palielinot vecuma ierobežojumu pensionāriem no 80 gadiem uz 75 gadiem, pieaugtu par apmēram 900 personām.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav attiecināms.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Saistošo noteikumu izpildi nodrošinās Valmieras pilsētas pašvaldība.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav attiecināms.

Valmieras pilsētas domes priekšsēdētājs I.Boķis

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Grozījumi Valmieras pilsētas pašvaldības 2009.gada 7.septembra saistošajos noteikumos Nr.75 "Par .. Statuss:
Zaudējis spēku
zaudējis spēku
Izdevējs: Valmieras pilsētas dome Veids: saistošie noteikumi Numurs: 200Pieņemts: 30.01.2014.Stājas spēkā: 06.03.2014.Zaudē spēku: 01.01.2018.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 46, 05.03.2014. OP numurs: 2014/46.12
Saistītie dokumenti
  • Zaudējis spēku ar
  • Izdoti saskaņā ar
  • Ārējās saites
264764
06.03.2014
424
0
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2015 (kvalitātes vadība)
ISO 27001:2013 (informācijas drošība)