Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 
Attēlotā redakcija
Rīgas domes saistošie noteikumi Nr.181

Rīgā 2012.gada 3.jūlijā (prot. Nr.85, 27.§)
Par Rīgas pilsētas simboliku
Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām" 21.panta pirmās daļas 7.punktu
un 43.panta trešo daļu
I. Vispārīgie jautājumi

1. Saistošie noteikumi (turpmāk – Noteikumi) nosaka Rīgas pilsētas simboliku, tās lietošanu un atļaujas par tās lietošanu saņemšanas kārtību.

2. Rīgas pilsētas simbolika:

2.1. Rīgas pilsētas ģerbonis ar vairoga turētājiem – sudraba laukā savrups sarkans robots ķieģeļu mūris ar diviem torņiem un jumtu starp tiem. Atvērtos vārtos ar paceltu režģi pretī zelta lauvas galva. Augšā zelta ķetnu krusts, virs tā zelta kronis, zem tā – divas sakrustotas melnas atslēgas. Vairoga turētāji: divas zelta lauvas ar sarkanu mēli un atpakaļ pagrieztu galvu stāv uz pelēkas pamatnes (1.pielikums);

2.2. Rīgas pilsētas ģerbonis – sudraba laukā savrups sarkans robots ķieģeļu mūris ar diviem torņiem un jumtu starp tiem. Atvērtos vārtos ar paceltu režģi pretī zelta lauvas galva. Augšā zelta ķetnu krusts, virs tā zelta kronis, zem tā – divas sakrustotas melnas atslēgas (2.pielikums);

2.3. Rīgas pilsētas mazais ģerbonis – sudraba laukā divas sakrustotas melnas atslēgas, virs tām – zelta ķetnu krusts (3.pielikums);

2.4. Rīgas pilsētas karogs (horizontāls) – dalīts vienāda platuma daļās: augšā – zils, apakšā – balts. Karoga krāsu attiecības ir 1:1. Karoga platuma (pa vertikāli) un garuma (pa horizontāli) attiecība ir 1:2. Karoga vidū abās pusēs novietots Rīgas pilsētas ģerbonis ar vairoga turētājiem heraldiskās krāsās, ģerbonis ir 2/5 no karoga garuma (4.pielikums);

2.4.1 Rīgas pilsētas karogs (vertikāls) – dalīts vienāda platuma daļās: kreisajā pusē – zils, labajā pusē – balts. Karoga krāsu attiecības ir 1:1. Karoga platuma (pa horizontāli) un garuma (pa vertikāli) attiecība ir 1:2. Karoga abās pusēs vidū novietots Rīgas pilsētas ģerbonis ar vairoga turētājiem heraldiskās krāsās, ģerbonis ir 8/10 no karoga platuma (pa horizontāli) (4.pielikums);

2.5. Rīgas domes priekšsēdētāja standarts – balta auduma pamatne ar 2 cm platām zilām apmalēm (pēc starptautiskās Pantone krāsu skalas zila Pantone 285C un balta WhiteC). Baltā laukuma vidū abās pusēs novietots Rīgas pilsētas ģerbonis ar vairoga turētājiem heraldiskās krāsās (1.pielikumā). Ģerbonis ir 2/5 no kopējā standarta augstuma. Standarta izmēri 15 x 30 cm (5.pielikums);

2.6. Rīgas pilsētas karoga vimpelis ir trapecveida auduma lente, kas atbilst Rīgas pilsētas karoga krāsām un krāsu proporcijām (6.pielikums);

2.7. Rīgas krāsas ir Rīgas pilsētas karoga krāsas (pēc starptautiskās Pantone krāsu skalas zila Pantone 285C un balta WhiteC).

(Grozīts ar Rīgas domes 30.10.2019. saistošajiem noteikumiem Nr. 85)

2.1 Rīgas pilsētas simboliku lieto Noteikumos noteiktajos gadījumos un kārtībā, garantējot tai pienācīgu cieņu.

(Rīgas domes 30.10.2019. saistošo noteikumu Nr. 85 redakcijā)

II. Rīgas pilsētas karoga un vimpeļa lietošana

3. Rīgas pilsētas karogu pēc brīvas gribas personas lieto pie Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā esošām ēkām bez Rīgas domes Simbolikas komisijas (turpmāk – Simbolikas komisija) atļaujas.

4. Rīgas pilsētas karogu pastāvīgi novieto pie Rīgas domes, Rīgas pilsētas pašvaldības administrācijas un citu Rīgas pilsētas pašvaldības institūciju ēkām.

5. Rīgas pilsētas karoga kāts ir baltā krāsā. Karoga kāta augšējais gals ir plakans, noapaļots, par vairākiem centimetriem lielāks nekā kāta diametrs. Kāta augšējā galā var būt arī dekoratīvs konusveida, lodveida, elipses veida uzgalis vai uzgalis, kurā atveidotas divas sakrustotas atslēgas.

6. Rīgas pilsētas karogu aizliegts lietot:

6.1. pie ēkām, kas atrodas avārijas stāvoklī;

6.2. pie ēkām, kurām remontē fasādi;

6.3. bojātu vai izbalējušu.

6.1 Rīgas pilsētas karoga attēlu aizliegts lietot un reģistrēt kā preču vai pakalpojuma zīmi.

(Rīgas domes 30.10.2019. saistošo noteikumu Nr. 85 redakcijā)

7. Rīgas pilsētas karogu var lietot pilsētas svētku noformējumā, reprezentācijas un dekoratīvos nolūkos, saglabājot Noteikumos noteiktos krāsu toņus un attiecības. Ja Rīgas pilsētas karogu lieto pilsētas svētku noformējumā, reprezentācijas un dekoratīvos nolūkos, tam ir Rīgas pilsētas simbolikas statuss.

(Rīgas domes 30.10.2019. saistošo noteikumu Nr. 85 redakcijā)

7.1 Rīgas pilsētas vertikālais karogs pie masta/staba izvietojams tā, ka karoga zilā josla atrodas pie masta/staba.

(Rīgas domes 30.10.2019. saistošo noteikumu Nr. 85 redakcijā)

7.2 Rīgas pilsētas karoga krāsas – zilu un baltu (bez Rīgas pilsētas ģerboņa ar vairoga turētājiem) var lietot dekoratīvos nolūkos (auklas, lentītes, rozetes, vītnes u.tml.) un suvenīru izgatavošanā.

(Rīgas domes 30.10.2019. saistošo noteikumu Nr. 85 redakcijā)

8. Rīgas pilsētas karoga vimpeli lieto karoga mastos. Rīgas pilsētas karoga vimpeli aizliegts lietot pie ēku fasādēm.

9. Personām, kuras izgatavo Rīgas pilsētas karogu komerciāliem mērķiem, jāsaņem no Simbolikas komisijas atļauja (8.pielikums) par Rīgas pilsētas simbolikas lietošanu (turpmāk – atļauja).

III. Rīgas domes priekšsēdētāja standarts

10. Rīgas domes priekšsēdētāja standarts ir Rīgas domes priekšsēdētāja reprezentācijas karogs.

11. Rīgas domes priekšsēdētāja standartu aizliegts lietot suvenīros, prezentācijas priekšmetu izgatavošanā, izstrādājuma iepakojuma dizaina izgatavošanā u.c.

IV. Rīgas pilsētas ģerboņu lietošana

12. Rīgas pilsētas ģerbonim ar vairoga turētājiem, Rīgas pilsētas ģerbonim un Rīgas pilsētas mazajam ģerbonim jāatbilst to heraldiskajiem aprakstiem un Noteikumu pielikumos esošajiem paraugiem.

13. Rīgas pilsētas ģerboni ar vairoga turētājiem, Rīgas pilsētas ģerboni, Rīgas pilsētas mazo ģerboni var lietot heraldiskajās krāsās, melnbaltus, kongrīvā un kontūrlīnijās.

14. Rīgas pilsētas pašvaldības amatpersonas un iestādes lieto Rīgas pilsētas ģerboni ar vairoga turētājiem, Rīgas pilsētas ģerboni, Rīgas pilsētas mazo ģerboni saskaņā ar Noteikumu 9.pielikumā norādīto.

(Rīgas domes 30.10.2019. saistošo noteikumu Nr. 85 redakcijā)

14.1 Ja Noteikumu 9.pielikumā minētās iestādes izveido logo, kurā ietver kādu no Rīgas pilsētas ģerboņa ar vairoga turētājiem, Rīgas pilsētas ģerboņa, Rīgas pilsētas mazā ģerboņa elementiem – vairoga turētājus, atslēgu, krusta un kroņa salikumu, roboto mūri ar vārtiem, jāsaņem Simbolikas komisijas atļauja.

(Rīgas domes 30.10.2019. saistošo noteikumu Nr. 85 redakcijā)

14.2 Rīgas pilsētas mazo ģerboni, saņemot Simbolikas komisijas atļauju, ir atļauts izvietot uz Rīgas pilsētas pašvaldības īpašumā esošām ēkām un objektiem (piemēram, labiekārtojuma elementi, Rīgas pilsētas pašvaldības īpašumā esošie afišu stabi, stendi u.tml.) un uz Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrības īpašuma (piemēram, Rīgas pašvaldības sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Rīgas satiksme" transports, SIA "Rīgas ūdens" īpašumā esošie aku vāki, AS "Rīgas Centrāltirgus" īpašumā esošās nojumes u.tml.).

(Rīgas domes 30.10.2019. saistošo noteikumu Nr. 85 redakcijā)

14.3 Rīgas pilsētas ģerboni ar vairoga turētājiem, Rīgas pilsētas ģerboni, Rīgas pilsētas mazo ģerboni, saņemot Simbolikas komisijas atļauju, atļauts izmantot uz Noteikumu 9.pielikumā minēto iestāžu transportlīdzekļiem. Šajā punktā minētā norma neattiecas uz Rīgas pašvaldības policiju, kura uz transportlīdzekļiem lieto Rīgas pilsētas ģerboni ar vairoga turētājiem.

(Rīgas domes 30.10.2019. saistošo noteikumu Nr. 85 redakcijā)

14.4 Noteikumu 9.pielikumā minētās iestādes, saņemot Simbolikas komisijas atļauju, var lietot Rīgas pilsētas ģerboni un Rīgas pilsētas mazo ģerboni kopā ar iestāžu logo.

(Rīgas domes 30.10.2019. saistošo noteikumu Nr. 85 redakcijā)

14.5 Rīgas pilsētas ģerboni ar vairoga turētājiem, Rīgas pilsētas ģerboni, Rīgas pilsētas mazo ģerboni, saņemot Simbolikas komisijas atļauju, var lietot uz Rīgas pilsētas identifikācijas zīmēm (piemēram, Rīdzinieka karte, Skolēna e karte, sporta komandas tērpi u.tml.) u.c. atsevišķos gadījumos, kuru mērķis ir pilsētas identitātes atpazīstamība.

(Rīgas domes 30.10.2019. saistošo noteikumu Nr. 85 redakcijā)

15. Rīgas pilsētas ģerboni ar vairoga turētājiem ar uzrakstu vai bez uzraksta "RĪGAS DOME" vai "RĪGA" bez Simbolikas komisijas atļaujas lieto to pasākumu plakātos, izdevumos, reklāmās un pasākumos:

15.1. kurus finansiāli atbalstījusi Rīgas pilsētas pašvaldība;

15.2. kurus organizējusi Rīgas pilsētas pašvaldība;

15.3. kuru organizatoriem ar Rīgas pilsētas pašvaldību noslēgts sadarbības līgums.

(Grozīts ar Rīgas domes 30.10.2019. saistošajiem noteikumiem Nr. 85)

16. Rīgas pilsētas ģerboni ar vairoga turētājiem, Rīgas pilsētas ģerboni, Rīgas pilsētas mazo ģerboni un to elementus – vairoga turētājus, atslēgu, krusta un kroņa salikumu, roboto mūri ar vārtiem, saņemot Simbolikas komisijas atļauju, var lietot fiziskās un juridiskās personas:

16.1. suvenīru izgatavošanā;

16.2. prezentācijas priekšmetu izgatavošanā;

16.3. izstrādājumu iepakojuma dizaina izgatavošanā;

16.4. pasākumu noformējumā;

16.5. reklāmās un citos informatīvos materiālos.

(Grozīts ar Rīgas domes 30.10.2019. saistošajiem noteikumiem Nr. 85)

17. Rīgas pilsētas ģerboņus lietošanai Noteikumu 15. un 16.punktā noteiktajos gadījumos elektroniski var saņemt Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā.

(Grozīts ar Rīgas domes 18.08.2021. saistošajiem noteikumiem Nr. 78; sk. grozījumu 2. punktu)

V. Simbolikas komisija un atļaujas par simbolikas lietošanu saņemšanas kārtība

18. Simbolikas komisiju izveido un tās nolikumu izdod Rīgas dome.

19. Persona, kura vēlas ražot priekšmetus ar Rīgas pilsētas simboliku vai citādā veidā to lietot, iesniedz pašvaldībā Simbolikas komisijai adresētu iesniegumu (7.pielikums), kurā norāda:

19.1. personas vārdu, uzvārdu; juridiska persona – nosaukumu un pilnvarotās vai paraksttiesīgās personas vārdu, uzvārdu;

19.2. personas kodu; juridiska persona – reģistrācijas numuru;

19.3. adresi;

19.4. kontakttālruni;

19.5. izstrādājuma nosaukumu, uz kura Rīgas pilsētas simbolika tiks lietota;

19.6. izstrādājuma aprakstu;

19.7. dizaina autoru;

19.8. izstrādājuma ražotāju.

Pielikumā pievieno izstrādājuma dizaina skici divos eksemplāros.

20. Simbolikas komisija ir tiesīga pieprasīt iesniedzējam izgatavot etalonmodeli.

21. Simbolikas komisija izskata iesniegumu un pieņem vienu no šādiem lēmumiem:

21.1. lēmumu par atļauju Rīgas pilsētas simbolikas lietošanai;

21.2. lēmumu par atteikumu izsniegt atļauju Rīgas pilsētas simbolikas lietošanai.

22. Simbolikas komisijas izsniegtā atļauja apliecina personas tiesības lietot Rīgas pilsētas simboliku Simbolikas komisijas atļaujā noteiktajā laikā un veidā.

23. Simbolikas komisija pieņem lēmumu atteikt izsniegt atļauju, ja:

23.1. Rīgas pilsētas simboliku paredzēts lietot veidā, kas neatbilst Noteikumos noteiktajiem simbolikas aprakstiem un pielikumiem;

23.2. izgatavojamais izstrādājums ir nekvalitatīvs vai nepiemērots Rīgas pilsētas simbolikas izvietošanai;

23.3. Rīgas pilsētas simbolikas lietošana piedāvātajā veidā var radīt negatīvu iespaidu par Rīgas pilsētas tēlu (piemēram, identificējot Rīgas pilsētu ar konkrētu politisko partiju, pasākumu, izstrādājumu u.tml., kas var radīt negatīvu publicitāti, vai arī, ja Rīgas pilsētas simbolika tiek lietota kariķētā, izsmejošā veidā u.tml.).

24. Atļaujas derīguma termiņš ir pieci gadi.

(Grozīts ar Rīgas domes 30.10.2019. saistošajiem noteikumiem Nr. 85)

25. Ja persona ne vēlāk kā vienu mēnesi pirms atļaujas derīguma termiņa beigām pašvaldībā iesniedz Simbolikas komisijai adresētu iesniegumu par atļaujas derīguma termiņa pagarinājumu, norādot iepriekšējās atļaujas izsniegšanas datumu, numuru un pievienojot izstrādājuma fotogrāfiju, tiek izsniegta jauna atļauja.

26. Tirdzniecības vietā, kurā tiek realizēti jebkura veida izstrādājumi ar Rīgas pilsētas simboliku, jāatrodas atļaujas kopijai.

VI. Lēmumu apstrīdēšanas kārtība

27. Simbolikas komisijas lēmumu par atļaujas izsniegšanu vai atteikumu to izsniegt un faktisko rīcību persona normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā var apstrīdēt pie Rīgas domes priekšsēdētāja.

28. Rīgas domes priekšsēdētāja lēmumu par apstrīdēto administratīvo aktu vai faktisko rīcību var pārsūdzēt Administratīvās rajona tiesas attiecīgajā tiesu namā.

VII. Noslēguma jautājumi

29. Viena gada laikā no Noteikumu stāšanās spēkā visām fiziskajām un juridiskajām personām, kuras lieto izstrādājumus ar Rīgas pilsētas simboliku vai tās elementiem, jāsaņem Simbolikas komisijas atļauja.

30. Noteikumu 4.punkts stājas spēkā 2012.gada 13.augustā.

30.1 Noteikumu 14.3punkta otrajā teikumā noteiktā prasība ir jāievieš līdz 2021.gada 1.janvārim.

(Rīgas domes 30.10.2019. saistošo noteikumu Nr. 85 redakcijā)

30.2 Rīgas pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rīgas satiksme" nodrošina Rīgas pilsētas mazā ģerboņa izvietošanu uz sabiedriskā transporta ar 2021.gada 1.janvāri.

(Rīgas domes 30.10.2019. saistošo noteikumu Nr. 85 redakcijā)

30.3 Noteikumu 9.pielikumā minētās iestādes ir tiesīgas lietot iegādātos materiālus (vizītkartes, veidlapas, reprezentācijas materiālus u.tml.), kas neatbilst 9.pielikumā norādītajam, līdz 2020.gada 31.decembrim.

(Rīgas domes 30.10.2019. saistošo noteikumu Nr. 85 redakcijā)

31. Noteikumi publicējami laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" un stājas spēkā nākamajā dienā pēc publicēšanas.

Rīgas domes priekšsēdētājs N.Ušakovs
1.pielikums
Rīgas domes 2012.gada 3.jūlija
saistošajiem noteikumiem Nr.181
Rīgas pilsētas ģerbonis ar vairoga turētājiem

(Pielikums Rīgas domes 30.10.2019. saistošo noteikumu Nr. 85 redakcijā)

Krāsu toņi: sudraba krāsa – Pantone 877C, zelta krāsa – Pantone 873C, sarkanā krāsa – Pantone 186C, pelēkā krāsa – Pantone Cool Gray 6c, melnā krāsa – Pantone black.

2.pielikums
Rīgas domes 2012.gada 3.jūlija
saistošajiem noteikumiem Nr.181
Rīgas pilsētas ģerbonis

(Pielikums Rīgas domes 30.10.2019. saistošo noteikumu Nr. 85 redakcijā)

Krāsu toņi: sudraba krāsa – Pantone 877C, zelta krāsa – Pantone 873C, sarkanā krāsa – Pantone 186C, pelēkā krāsa – Pantone Cool Gray 6c, melnā krāsa – Pantone black.

3.pielikums
Rīgas domes 2012.gada 3.jūlija
saistošajiem noteikumiem Nr.181
Rīgas pilsētas mazais ģerbonis

Krāsas: sudrabs – Pantone 877C, zelts – Pantone 873C, melnā – Pantone black.

Rīgas domes priekšsēdētājs N.Ušakovs
4.pielikums
Rīgas domes 2012.gada 3.jūlija
saistošajiem noteikumiem Nr.181

(Pielikums Rīgas domes 30.10.2019. saistošo noteikumu Nr. 85 redakcijā)

Rīgas pilsētas karogs (horizontāls)

Krāsu toņi: zilā krāsa – Pantone 285C un baltā krāsa – WhiteC; ģerbonis – heraldiskajās krāsās.

Rīgas pilsētas karogs (vertikāls)

Krāsu toņi: zilā krāsa – Pantone 285C un baltā krāsa – WhiteC; ģerbonis – heraldiskajās krāsās.

5.pielikums
Rīgas domes 2012.gada 3.jūlija
saistošajiem noteikumiem Nr.181
Rīgas domes priekšsēdētāja standarts

(Pielikums Rīgas domes 30.10.2019. saistošo noteikumu Nr. 85 redakcijā)

Krāsu toņi: zilā krāsa – Pantone 285C un baltā krāsa– WhiteC; ģerbonis – heraldiskajās krāsās.

6.pielikums
Rīgas domes 2012.gada 3.jūlija
saistošajiem noteikumiem Nr.181
Rīgas pilsētas karoga vimpelis

(Pielikums Rīgas domes 30.10.2019. saistošo noteikumu Nr. 85 redakcijā)

Krāsu toņi: zilā krāsa – Pantone 285C un baltā krāsa – WhiteC.

7. pielikums
Rīgas domes 2012. gada 3. jūlija
saistošajiem noteikumiem Nr. 181

(Pielikums Rīgas domes 30.10.2019. saistošo noteikumu Nr. 85 redakcijā, kas grozīta ar Rīgas domes 18.08.2021. saistošajiem noteikumiem Nr. 78; sk. grozījumu 2. punktu)

Iesnieguma veidlapa
 

Rīgas domes
Simbolikas komisijai

_________________________________________________________________________________
(juridiskās personas nosaukums / fiziskās personas vārds, uzvārds)

_________________________________________________________________________________
(reģistrācijas numurs / personas kods)

_________________________________________________________________________________
(juridiskā adrese, tālrunis / dzīvesvietas adrese, tālrunis)

_________________________________________________________________________________
(juridiskās personas paraksttiesīgās / pilnvarotās personas vārds, uzvārds, tālrunis)


Iesniegums atļaujas par Rīgas pilsētas simbolikas lietošanu saņemšanai

 

 
 Izstrādājuma nosaukums,
uz kura tiks lietota Rīgas
simbolika/simbolikas
sastāvdaļa
  
 Izstrādājuma apraksts  
    
    
 Dizaina skices autors  
    
    
 Izstrādājuma ražotājs  
    
 Pielikumā:

Izstrādājuma dizaina skice 2 eksemplāros;

citi dokumenti (norādīt, kādi):

 
   
   
   
 Personas datu aizsardzība:

Personas datu apstrādes pārzinis Jūsu personas datiem ir Rīgas pilsētas pašvaldība (Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments, adrese: Amatu iela 4, Rīga, LV-1050, tālrunis: 67105800, elektroniskā pasta adrese: pad@riga.lv).

Personas datu aizsardzības speciālists ir Rīgas domes Datu aizsardzības un informācijas tehnoloģiju drošības centrs, adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, elektroniskā pasta adrese: dac@riga.lv.

Personas datu apstrādes mērķis – lai izskatītu iesniegumu atļaujas par Rīgas pilsētas simbolikas lietošanu saņemšanai un pieņemtu lēmumu. Tiesiskais pamats personas datu apstrādei ir pārzinim tiesību aktos noteikto juridisko pienākumu izpilde (Administratīvā procesa likums, Rīgas domes 2012.gada 3.jūlija saistošie noteikumi Nr.181 "Par Rīgas pilsētas simboliku").

Personas datu saņēmēji – Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centrs (iesnieguma reģistrēšanai), Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments (Rīgas domes Simbolikas komisija), Rīgas domes priekšsēdētājs un Rīgas domes Juridiskā pārvalde (Rīgas domes Simbolikas komisijas lēmuma un faktiskās rīcības apstrīdēšanas gadījumā) un citi personas datu saņēmēji, kas saistīti ar Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta (Rīgas domes Simbolikas komisijas) juridisko pienākumu izpildi, valsts akciju sabiedrība "Latvijas Pasts" (korespondences sūtījumiem), Rīgas domes Informācijas tehnoloģiju centrs (tehniskā atbalsta nodrošināšanai) un datu apstrādātāji, ar kuriem Rīgas pilsētas pašvaldībai noslēgti līgumi par tehniskā atbalsta nodrošināšanu.

Personas dati tiks glabāti saskaņā ar normatīvajiem aktiem arhīvu jomā.

Jūsu personas dati var tikt iegūti no Rīgas pilsētas informācijas sistēmām, Nekustamo īpašumu kontroles un pārraudzības informācijas sistēmas, Iedzīvotāju reģistra, Maksātnespējas reģistra un uzņēmumu datu bāzes SIA "LURSOFT".

Ja Jūs nesniegsit norādīto informāciju, Rīgas pilsētas pašvaldība nevarēs Jums nodrošināt minēto pakalpojumu.

Informējam, ka personai kā datu subjektam ir tiesības:

1) pieprasīt pārzinim piekļūt datu subjekta apstrādātajiem personas datiem;

2) iesniedzot pamatojumu, lūgt neprecīzo personas datu labošanu vai dzēšanu;

3) likumā noteiktajos gadījumos lūgt personas datu apstrādes ierobežošanu, kā arī iebilst pret apstrādi;

4) iesniegt sūdzību par nelikumīgu personas datu apstrādi uzraudzības iestādē (Datu valsts inspekcijā).

 
 ____.____.____________________________________/___________________________/ 
 (datums, mēnesis, gads)(paraksts)(vārds, uzvārds) 
 Kontaktpersonas tālrunis ___________________________ 
8.pielikums
Rīgas domes 2012.gada 3.jūlija
saistošajiem noteikumiem Nr.181

RĪGAS DOMES SIMBOLIKAS KOMISIJA

Reģistrācijas Nr.LV90000064250, Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539, tālrunis…….., fakss……
e-pasts:……..

ATĻAUJA
RĪGAS PILSĒTAS SIMBOLIKAS LIETOŠANAI

Rīgā
___________ Nr.______________

Fiziskās/juridiskās personas rekvizīti
 
 
 
Izstrādājuma apraksts
 
 
 
Piezīmes
 
 
 
Pielikumā: Izstrādājuma dizaina skice.
Atļauja derīga līdz  
Priekšsēdētājs/V.Uzvārds/
Rīgas domes priekšsēdētājs N.Ušakovs
9.pielikums
Rīgas domes 2012.gada 3.jūlija
saistošajiem noteikumiem Nr.181
Rīgas pilsētas ģerboņu izmantošana

(Pielikums Rīgas domes 30.10.2019. saistošo noteikumu Nr. 85 redakcijā)

Nr.
p.k.
Amatpersona /iestādeRīgas pilsētas ģerbonis ar vairoga turētājiem

Rīgas pilsētas ģerbonis

Rīgas pilsētas mazais ģerbonis

1.Rīgas domes priekšsēdētājs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks, Rīgas domes deputāti, Rīgas domes izveidotās pastāvīgās komitejas.+*-*-
2.Rīgas pilsētas pašvaldības centrālā administrācija un tās struktūrvienības, Rīgas domes nozaru departamenti un to pakļautībā esošās Rīgas pilsētas pašvaldības iestādes, Rīgas pilsētas pašvaldības īpaša statusa institūcijas, Rīgas domes izveidotās pastāvīgās komisijas.-+-
3.Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrības, biedrības, nodibinājumi un aģentūras.--+

* Izmanto "+"; neizmanto "-".

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Par Rīgas pilsētas simboliku Statuss:
Spēkā esošs
spēkā esošs
Izdevējs: Rīgas dome Veids: saistošie noteikumi Numurs: 181Pieņemts: 03.07.2012.Stājas spēkā: 25.07.2012.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 115, 24.07.2012. OP numurs: 2012/115.7
Saistītie dokumenti
  • Grozījumi
  • Izdoti saskaņā ar
250403
{"selected":{"value":"08.09.2021","content":"<font class='s-1'>08.09.2021.-...<\/font> <font class='s-3'>Sp\u0113k\u0101 eso\u0161\u0101<\/font>"},"data":[{"value":"08.09.2021","iso_value":"2021\/09\/08","content":"<font class='s-1'>08.09.2021.-...<\/font> <font class='s-3'>Sp\u0113k\u0101 eso\u0161\u0101<\/font>"},{"value":"04.12.2019","iso_value":"2019\/12\/04","content":"<font class='s-1'>04.12.2019.-07.09.2021.<\/font> <font class='s-2'>V\u0113sturisk\u0101<\/font>"},{"value":"25.07.2012","iso_value":"2012\/07\/25","content":"<font class='s-1'>25.07.2012.-03.12.2019.<\/font> <font class='s-2'>Pamata<\/font>"}]}
08.09.2021
424
1
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2015 (kvalitātes vadība)
ISO 27001:2013 (informācijas drošība)