Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.10

Rīgā 2011.gada 4.janvārī (prot. Nr.1 34.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 30.marta noteikumos Nr.308 "Kārtība, kādā piemēro pievienotās vērtības nodokli preču piegādēm un pakalpojumiem, kas sniegti diplomātiskajām un konsulārajām pārstāvniecībām, starptautiskajām organizācijām, Eiropas Savienības institūcijām un Ziemeļatlantijas līguma organizācijai (NATO), un kārtība, kādā atmaksā akcīzes nodokli par Latvijas Republikā iegādātajām akcīzes precēm"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pievienotās vērtības nodokli"
7.panta pirmās daļas 6.punktu un likuma
"Par akcīzes nodokli" 20.panta ceturto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2010.gada 30.marta noteikumos Nr.308 "Kārtība, kādā piemēro pievienotās vērtības nodokli preču piegādēm un pakalpojumiem, kas sniegti diplomātiskajām un konsulārajām pārstāvniecībām, starptautiskajām organizācijām, Eiropas Savienības institūcijām un Ziemeļatlantijas līguma organizācijai (NATO), un kārtība, kādā atmaksā akcīzes nodokli par Latvijas Republikā iegādātajām akcīzes precēm" (Latvijas Vēstnesis, 2010, 52.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 1.1.4., 1.1.5., 1.1.6. un 1.1.7.apakšpunktu šādā redakcijā:

"1.1.4. Latvijas Republikā reģistrētajām starptautiskajām organizācijām, kas nav minētas šo noteikumu 1.1.6.apakšpunktā, vai to pārstāvniecībām (turpmāk - starptautiskā organizācija vai tās pārstāvniecība Latvijas Republikā);

1.1.5. Latvijas Republikā reģistrēto starptautisko organizāciju vai to pārstāvniecību darbiniekiem, kuriem Latvijas Republikas teritorijā ir diplomātiskais statuss, ja šīs personas nav Latvijas Republikas pilsoņi vai pastāvīgie iedzīvotāji (turpmāk - ar starptautisko organizāciju vai tās pārstāvniecību Latvijas Republikā saistītā persona);

1.1.6. Latvijas Republikā reģistrētajām Eiropas Savienības institūcijām vai to pārstāvniecībām Eiropas Savienības teritorijā, vai Eiropas Savienības institūciju izveidotajām organizācijām, kurām piemēro 1965.gada 8.aprīļa Protokolu par privilēģijām un imunitāti Eiropas Savienībā (turpmāk - Eiropas Savienības institūcija Latvijas Republikā);

1.1.7. Ziemeļatlantijas līguma organizācijas (NATO) dalībvalstu bruņoto spēku vienībām, kas uzturas Latvijas Republikā (izņemot Latvijas Republikas Nacionālos bruņotos spēkus), un to sastāvā esošajām personām, ja šīs personas nav Latvijas Republikas pilsoņi vai pastāvīgie iedzīvotāji;".

2. Izteikt 1.3.1.5. un 1.3.1.6.apakšpunktu šādā redakcijā:

"1.3.1.5. citās Eiropas Savienības dalībvalstīs reģistrētajām starptautiskajām organizācijām, kas nav minētas šo noteikumu 1.3.1.6.apakšpunktā, vai to pārstāvniecībām un to darbiniekiem, kuriem attiecīgās Eiropas Savienības dalībvalsts teritorijā ir diplomātiskais statuss;

1.3.1.6. citās Eiropas Savienības dalībvalstīs reģistrētajām Eiropas Savienības institūcijām vai to pārstāvniecībām Eiropas Savienības teritorijā, vai Eiropas Savienības institūciju izveidotajām organizācijām, kurām piemēro 1965.gada 8.aprīļa Protokolu par privilēģijām un imunitāti Eiropas Savienībā;".

3. Papildināt noteikumus ar 1.3.1.7.1 apakšpunktu šādā redakcijā:

"1.3.1.7.1 Ziemeļatlantijas līguma organizācijas (NATO) dalībvalstu bruņoto spēku vienībām, kas ierodas Latvijas Republikā uz kopējo aizsardzības pasākumu;".

4. Izteikt 1.3.1.8.apakšpunktu šādā redakcijā:

"1.3.1.8. Latvijas Republikā reģistrētām diplomātiskajām un konsulārajām pārstāvniecībām, starptautiskajām organizācijām vai to pārstāvniecībām, Eiropas Savienības institūcijām vai Eiropas Savienības institūciju izveidotajām organizācijām, kurām piemēro 1965.gada 8.aprīļa Protokolu par privilēģijām un imunitāti Eiropas Savienībā, un Ziemeļatlantijas līguma organizācijas (NATO) dalībvalstu bruņoto spēku vienībām, kas uzturas Latvijas Republikā (izņemot Latvijas Republikas Nacionālos bruņotos spēkus) (turpmāk - NATO dalībvalstu bruņoto spēku vienība), ja šīs personas būvē Latvijas Republikas teritorijā oficiālām vajadzībām paredzētu nekustamo īpašumu;".

5. Aizstāt 9.1.apakšpunktā vārdus "starptautisko organizāciju pārstāvniecībām" ar vārdiem "starptautiskajām organizācijām vai to pārstāvniecībām".

6. Aizstāt 41.punktā vārdus un skaitli "un 1.3.1.7.apakšpunktā" ar skaitļiem un vārdiem "1.3.1.7. un 1.3.1.7.1 apakšpunktā".

7. Aizstāt 1.pielikumā vārdus "starptautiskās organizācijas pārstāvniecība Latvijas Republikā" ar vārdiem "starptautiskā organizācija vai tās pārstāvniecība Latvijas Republikā".

8. Aizstāt 1.pielikumā vārdus "starptautisko organizāciju pārstāvniecību Latvijas Republikā darbinieki, kuriem Latvijas Republikā ir diplomātiskais statuss" ar vārdiem "starptautisko organizāciju vai to pārstāvniecību Latvijas Republikā darbinieki, kuriem Latvijas Republikā ir diplomātiskais statuss".

9. Aizstāt 2.pielikumā vārdus "NATO dalībvalsts bruņoto spēku vienība" ar vārdiem "NATO dalībvalsts bruņoto spēku vienība, kas uzturas Latvijas Republikā (turpmāk - NATO dalībvalsts bruņoto spēku vienība)".

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Finanšu ministrs A.Vilks

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 30.marta noteikumos Nr.308 "Kārtība, kādā piemēro pievienotās .. Statuss:
Zaudējis spēku
zaudējis spēku
Izdevējs: Ministru kabinets Veids: noteikumi Numurs: 10Pieņemts: 04.01.2011.Stājas spēkā: 13.01.2011.Zaudē spēku: 01.01.2013.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 6, 12.01.2011.
Saistītie dokumenti
  • Zaudējis spēku ar
  • Grozītais
  • Izdoti saskaņā ar
  • Anotācija / tiesību akta projekts
224136
13.01.2011
87
0
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2015 (kvalitātes vadība)
ISO 27001:2013 (informācijas drošība)