Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 

Centrālās vēlēšanu komisijas lēmums Nr.50

Rīgā 2010.gada 30.augustā

Par instrukcijas apstiprināšanu

Centrālā vēlēšanu komisija nolemj:

Apstiprināt instrukciju "Vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju darbības finansēšana Saeimas vēlēšanu sarīkošanā".

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs A.Cimdars

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs V.VeinbergsAPSTIPRINĀTA
ar Centrālās vēlēšanu komisijas
2010.gada 30.augusta lēmumu Nr.50

Instrukcija
"Vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju darbības finansēšana Saeimas vēlēšanu sarīkošanā"

I. Vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju darbības finansēšana Latvijas Republikā

1.1. Centrālā vēlēšanu komisija nosaka finansējumu Saeimas vēlēšanu sagatavošanai un sarīkošanai republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisijām.

1.2. Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju priekšsēdētāji rīkojas ar attiecīgajai komisijai piešķirtajiem finanšu līdzekļiem.

1.3. Republikas pilsētu vēlēšanu komisijas ar piešķirto finansējumu nodrošina republikas pilsētas vēlēšanu komisijas un attiecīgo vēlēšanu iecirkņu komisiju darbību Saeimas vēlēšanās.

1.4. Novadu vēlēšanu komisijas ar piešķirto finansējumu nodrošina novada vēlēšanu komisijas un attiecīgo vēlēšanu iecirkņu komisiju darbību Saeimas vēlēšanās.

1.5. Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju priekšsēdētāji noslēdz līgumu ar bilancspējīgu grāmatvedi par grāmatvedības uzskaiti un finanšu pārskatu sagatavošanu.

1.6. Grāmatvedības uzskaiti republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisijās veic kārtībā, kāda noteikta Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja 2010.gada 24.augusta rīkojumā Nr.31 apstiprinātajā instrukcijā "Par grāmatvedības uzskaiti vēlēšanu komisijās 2010.gadā".

1.7. Darba samaksu vēlēšanu komisiju locekļiem aprēķina saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas noteiktajām stundas tarifa likmēm. Darba samaksu vēlēšanu nodrošināšanai pieaicinātajām personām aprēķina saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja 2010.gada 5.augusta rīkojumā Nr.30 apstiprināto "Pašvaldību vēlēšanu komisijās pieaicināto personu darba samaksas instrukciju".

1.8. Republikas pilsētas vēlēšanu komisijas grāmatvedībā aprēķina un izmaksā darba samaksu republikas pilsētas vēlēšanu komisijas un republikas pilsētas vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļiem un pieaicinātajām personām.

1.9. Novada vēlēšanu komisijas grāmatvedībā aprēķina un izmaksā darba samaksu novada vēlēšanu komisijas un novada vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļiem un pieaicinātajām personām.

1.10. Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisijas savā teritorijā izveidotās vēlēšanu iecirkņu komisijas ar darbības nodrošināšanai nepieciešamajiem materiāliem un pakalpojumiem var nodrošināt, centralizēti iepērkot un sadalot materiālus un apmaksājot rēķinus par sniegtajiem pakalpojumiem. Atsevišķos gadījumos pieļaujama naudas līdzekļu izsniegšana avansā ar republikas pilsētas vai novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja rīkojumu pilnvarotām avansu norēķinu personām, kuras pēc tam norēķinās, iesniedzot izdevumus apliecinošus dokumentus.

1.11. Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisijas 1.6.punktā minētajā instrukcijā norādītajos termiņos un kārtībā iesniedz Centrālajā vēlēšanu komisijā mēneša, ceturkšņa un gada finanšu pārskatus.

1.12. Pēc Saeimas vēlēšanām un finanšu darbības pabeigšanas grāmatvedības dokumentus sakārto, apraksta un nodod Centrālās vēlēšanu komisijas Finanšu nodaļā 1.6.punktā minētajā instrukcijā norādītajos termiņos un kārtībā.

1.13. Centrālā vēlēšanu komisija noslēdz līgumu ar zvērinātu revidentu par republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju iesniegto grāmatvedības dokumentu pārbaudi.

II. Ārvalstīs izveidoto vēlēšanu iecirkņu komisiju darbības finansēšana

1.14. Centrālā vēlēšanu komisija, pamatojoties uz katra ārvalstī izveidotā vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja sagatavoto tāmi, nosaka finansējumu vēlēšanu sagatavošanai un sarīkošanai ārvalstī izveidotajai vēlēšanu iecirkņu komisijai.

1.15. Vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētājs nodrošina vēlēšanu sarīkošanu Centrālās vēlēšanu komisijas apstiprinātā finansējuma ietvaros.

1.16. Pēc vēlēšanām vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētājs mēneša laikā iesniedz Centrālajai vēlēšanu komisijai norēķinu par piešķirto finanšu līdzekļu izlietojumu, pievienojot apstiprinātas attaisnojuma dokumentu kopijas.

1.17. Grāmatvedības uzskaiti par līdzekļu izlietojumu ārvalstīs izveidotajos vēlēšanu iecirkņos kārto Centrālās vēlēšanu komisijas Finanšu nodaļa.

1.18. Centrālās vēlēšanu komisijas Finanšu nodaļa saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas noteiktajām stundas tarifa likmēm un ārvalstīs izveidoto vēlēšanu iecirkņu komisiju iesniegtajiem darba laika uzskaites dokumentiem aprēķina un izmaksā darba samaksu vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļiem.

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs A.Cimdars

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs V.Veinbergs

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Par instrukcijas apstiprināšanu Statuss:
Spēkā esošs
spēkā esošs
Izdevējs: Centrālā vēlēšanu komisija Veids: lēmums Numurs: 50Pieņemts: 30.08.2010.Stājas spēkā: 30.08.2010.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 138, 01.09.2010.
215940
30.08.2010
136
0
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2015 (kvalitātes vadība)
ISO 27001:2013 (informācijas drošība)