Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 

Revīzijas lieta Nr.5.1-2-108

Latvijas Republikas Valsts kontroles

Valsts budžeta revīzijas departamenta kolēģijas lēmums

Rīgā 1996.gada 27.augustā

Par revīzijas rezultātiem Tukuma rajona vides veselības centrā

Latvijas Republikas Valsts kontroles Valsts budžeta revīzijas departamenta kolēģija: priekšsēdētājs - departamenta direktora p.i. I.Šķibelis un kolēģijas locekļi - Dz.Ozoliņa un M.Prāma, izskatot revīzijas materiālus par valsts un speciālā budžeta līdzekļu izlietošanu un rīcību ar valsts mantu Tukuma rajona vides veselības centrā 1995.gadā,

konstatēja:

Tukuma rajona vides veselības centrs darbojas, pamatojoties uz 1993.gada 16.februāra Valsts vides un sabiedrības veselības centra nolikumu.

Tukuma rajona vides veselības centrā konstatēti atsevišķi pārkāpumi grāmatvedības uzskaitē. Pamatlīdzekļus uzskaita vecā parauga inventāra kartiņās, daļa pamatlīdzekļu nav marķēti. Degviela, spirts un pārtikas produkti nav inventarizēti reizi ceturksnī, kā tas noteikts grāmatvedības instrukcijā valsts budžeta iestādēm 26.punktā.

1995.gadā realizēti pamatlīdzekļi - elektrostacija AD-30 C par Ls 80 un sekcija (inventāra Nr.163548) par Ls 120. No pamatlīdzekļu realizācijas saņemtie Ls 200 nav ieskaitīti valsts budžetā, kā to paredz Ministru kabineta 1994.gada 12.jūlija noteikumu Nr.133, 45.punkts, un tādēļ Tukuma rajona vides veselības centram nosakāms uzrēķins Ls 200.

Kolēģijas sēdē piedalījās un paskaidrojumus sniedza Tukuma rajona vides veselības centra galvenā ārste I.Kravčuka.

Valsts kontroles Valsts budžeta revīzijas departamenta kolēģija, izvērtējot revīzijas materiālus un pamatojoties uz likuma "Par Valsts kontroli" 33.pantu,

nolēma:

1. Apstiprināt revīzijas rezultātus par budžeta līdzekļu izlietošanu un rīcību ar valsts mantu Tukuma rajona vides veselības centrā un revīziju slēgt.

2. Noteikt Tukuma rajona vides veselības centram uzrēķinu Ls 200 par līdzekļiem, kas saņemti, pārdodot pamatlīdzekļus un izlietoti, neiemaksājot šo summu valsts pamatbudžetā.

3. Par revīzijas rezultātiem paziņot Valsts vides un sabiedrības veselības centram.

4. Tukuma rajona vides veselības centram veikt pasākumus revīzijā konstatēto trūkumu novēršanā un iesniegt informāciju Valsts kontrolē līdz 1996.gada 20.septembrim.

Lēmumu var pārsūdzēt Latvijas Republikas Valsts kontroles padomē mēneša laikā no lēmuma paziņošanas dienas, iesniedzot sūdzību Valsts budžeta revīzijas departamentā.

Kolēģijas priekšsēdētājs, departamenta direktora p.i. I.Šķibelis,

kolēģijas locekļi: Dz.Ozoliņa, M.Prāma

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Par revīzijas rezultātiem Tukuma rajona vides veselības centrā Statuss:
Spēkā esošs
spēkā esošs
Izdevējs: Valsts kontrole Veids: lēmums Pieņemts: 27.08.1996.Stājas spēkā: 27.08.1996.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 156, 18.09.1996.
204154
27.08.1996
136
0
  • X
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Sistematizēti tiesību akti ir informatīvi. Pretrunu gadījumā vadās pēc oficiālās publikācijas.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"