Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 

Ministru kabineta noteikumi Nr.287

Rīgā 2009.gada 31.martā (prot. Nr.22 33.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2007.gada 30.oktobra noteikumos Nr.733 "Noteikumi par darbības programmas "Infrastruktūra un pakalpojumi" papildinājuma aktivitāti "Darba tirgus institūciju infrastruktūras pilnveidošana""

Izdoti saskaņā ar Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda vadības likuma 18.panta 10.punktu

 

Izdarīt Ministru kabineta 2007.gada 30.oktobra noteikumos Nr.733 "Noteikumi par darbības programmas "Infrastruktūra un pakalpojumi" papildinājuma aktivitāti "Darba tirgus institūciju infrastruktūras pilnveidošana"" (Latvijas Vēstnesis, 2007, 182.nr.; 2008, 33.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 3.2.1.apakšpunktu šādā redakcijā:

"3.2.1. aprīkotas un atbilstoši darba aizsardzības prasībām iekārtotas 70 darba vietas;".

2. Izteikt 8.2.apakšpunktu šādā redakcijā:

"8.2. slēdz vienošanos ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējuma saņēmēju, kā arī ar pašvaldību, ja Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļus iegulda attiecīgās pašvaldības īpašumā;".

3. Papildināt noteikumus ar 10.1 un 10.2 punktu šādā redakcijā:

"10.1 Projekta iesniedzējs ir vienīgais finansējuma saņēmējs un projekta īstenošanā neveido partnerību.

10.2 Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļus iegulda valsts īpašumā vai pašvaldības īpašumā."

4. Izteikt 48.punktu šādā redakcijā:

"48. Šo noteikumu 4.3.apakšpunktā minētās atbalstāmās darbības īstenošanai projekta administrēšanas izmaksas, tai skaitā uzņēmuma līguma izmaksas un atlīdzības (izņemot prēmiju un naudas balvu) izmaksas, iekšzemes komandējumu un dienesta braucienu izmaksas (dienas nauda,
naktsmītnes un transporta izdevumi) projekta īstenošanas uzraudzībai, pasta un elektronisko sakaru pakalpojumu izmaksas, komunālo pakalpojumu izmaksas, kā arī biroja preču un inventāra izmaksas (kancelejas preču un nebūtisku inventāra priekšmetu (vērtībā līdz 150 latiem par vienību) izmaksas, ja to kalpošanas laiks ir mazāks par gadu) plāno kā neattiecināmās izmaksas un finansē no valsts budžeta līdzekļiem. Ja uzņēmējs ir reģistrēts Valsts ieņēmumu dienestā kā projekta iesniedzēja (finansējuma saņēmēja) darba ņēmējs, plāno arī darba devēja valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu izmaksas. Šīs izmaksas ir uzskatāmas par netiešajām izmaksām, un tās nedrīkst pārsniegt piecus procentus no projekta attiecināmajām tiešajām izmaksām."

5. Aizstāt 49.2.apakšpunktā vārdus "Eiropas Sociālā fonda" ar vārdiem "Eiropas Reģionālās attīstības fonda".

6. Papildināt noteikumus ar 49.4.apakš­punktu šādā redakcijā:

"49.4. par ieguldījumiem pašvaldības īpašumā, ja nav noslēgta šo noteikumu 52.2 punktā minētā vienošanās."

7. Papildināt noteikumus ar 52.1 un 52.2 punktu šādā redakcijā:

"52.1 Ja Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļus iegulda valsts īpašumā, vienošanos slēdz starp sadarbības iestādi un Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējuma saņēmēju, pievienojot dokumentus (zemesgrāmatas nostiprinājuma uzraksta vai zemesgrāmatas apliecības kopiju), kas apliecina, ka īpašums, kurā projekta ietvaros paredzēts ieguldīt Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļus, ir valsts īpašumā.

52.2 Ja Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļus iegulda pašvaldības īpašumā, vienošanos slēdz starp sadarbības iestādi, Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējuma saņēmēju un vienu vai vairākām pašvaldībām, kuru īpašumā paredzēts ieguldīt Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļus. Papildus normām, kas noteiktas normatīvajā aktā par kārtību, kādā Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda vadībā iesaistītās institūcijas nodrošina plānošanas dokumentu sagatavošanu un šo fondu ieviešanu, slēdzot vienošanos, tajā iekļauj:

52.2 1. dokumentus (zemesgrāmatas nostiprinājuma uzraksta vai zemesgrāmatas apliecības kopija), kas apliecina, ka īpašums, kurā projekta ietvaros paredzēts ieguldīt Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļus, ir pašvaldības īpašumā;

52.2 2. tā īpašuma lietošanas (nomas, īres vai patapinājuma) noteikumus, kurā paredzēts ieguldīt Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļus;

52.2 3. pašvaldības tiesības un pienākumus projekta īstenošanā;

52.2 4. pašvaldības piekrišanu Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļu ieguldīšanai pašvaldības īpašumā;

52.2 5. pašvaldības pienākumu neatsavināt vai neapgrūtināt ar lietu vai saistību tiesībām nekustamo īpašumu, kurā paredzēts ieguldīt vai kurā ir ieguldīti Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļi, piecus gadus pēc pēdējā maksājuma Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējuma saņēmējam par attiecīgo projektu (dāvināt, aizdot, patapināt, pārdot, apmainīt, iznomāt vai izīrēt, nodot citu personu valdījumā, ieķīlāt vai citādi apgrūtināt), kā arī aizliegumu pašvaldībai iznīcināt vai bojāt īpašumu, kurā paredzēts ieguldīt vai ir ieguldīti Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļi;

52.2 6. ja nepieciešams, pašvaldībai noteiktos saistību tiesību pastipri­nājumus un sankcijas."

8. Papildināt noteikumus ar VI nodaļu šādā redakcijā:

"VI. Noslēguma jautājums

59. Lai nodrošinātu šo noteikumu prasību ievērošanu attiecībā uz Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļu ieguldīšanu pašvaldību īpašumā, līdz 2009.gada 1.jūnijam izdara attiecīgus grozījumus noslēgtajās vienošanās."

Ministru prezidents, bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrs V.Dombrovskis

Labklājības ministrs U.Augulis

 

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2009.gada 4.aprīli.

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Grozījumi Ministru kabineta 2007.gada 30.oktobra noteikumos Nr.733 "Noteikumi par darbības programmas .. Statuss:
Spēkā esošs
spēkā esošs
Izdevējs: Ministru kabinets Veids: noteikumi Numurs: 287Pieņemts: 31.03.2009.Stājas spēkā: 04.04.2009.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 53, 03.04.2009.
Saistītie dokumenti
  • Grozītais
  • Izdoti saskaņā ar
190180
04.04.2009
87
0
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2015 (kvalitātes vadība)
ISO 27001:2013 (informācijas drošība)