Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Nr.213

Rīgā 2007.gada 29.augustā (prot. Nr.33, 6.p.)

Par Noteikumiem par vispārējās atļaujas noteikumu pārkāpumiem

 

Saskaņā ar Administratīvā procesa likuma spēkā stāšanās likuma 17.panta pirmo daļu un pamatojoties uz Elektronisko sakaru likuma 33.panta pirmo daļu, likuma "Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem" 9.panta otro daļu,

padome nolemj:

1. Apstiprināt Noteikumus par vispārējās atļaujas noteikumu pārkāpumiem (pielikumā).

2. Noteikt, ka šā lēmuma 1.punktā apstiprinātie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

3. Ar šā lēmuma 1.punktā apstiprināto noteikumu stāšanos spēkā spēku zaudē ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2005.gada 18.maija lēmumu Nr.110 apstiprinātie Noteikumi par vispārējās atļaujas noteikumu pārkāpumu novēršanu un elektronisko sakaru komersantu darbības apturēšanu (Latvijas Vēstnesis, 2005, Nr.82).

Lēmums stājas spēkā ar tā pieņemšanas brīdi.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes priekšsēdētāja V.Andrējeva


 

Apstiprināti

ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes

2007.gada 29.augusta lēmumu Nr.213 (prot. Nr.33, 6.p.)

Noteikumi par vispārējās atļaujas noteikumu pārkāpumiem

Izdoti saskaņā ar Elektronisko sakaru likuma 33.panta pirmo daļu

1. Šie noteikumi nosaka kārtību, kādā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk - Regulators) īsteno elektronisko sakaru komersanta (turpmāk - komersants) vispārējās atļaujas noteikumu pārkāpumu (turpmāk - pārkāpums) novēršanu, elektronisko sakaru tīkla nodrošināšanas vai elektronisko sakaru pakalpojuma sniegšanas apturēšanu, atjaunošanu vai pārtraukšanu un komersanta izslēgšanu no elektronisko sakaru komersantu saraksta pārkāpuma gadījumā.

2. Pārkāpuma gadījumā Regulators nosūta komersantam ierakstītā pasta sūtījumā uz reģistrēto juridisko adresi brīdinājuma vēstuli, kurā:

2.1. norāda konstatēto pārkāpumu;

2.2. sniedz ieteikumus konstatētā pārkāpuma novēršanai;

2.3. norāda termiņu, līdz kuram komersants nosūta Regulatoram rakstveida paziņojumu par pārkāpuma novēršanu.

3. Regulatora brīdinājuma vēstules norādītajā termiņā komersants nosūta Regulatoram rakstveida paziņojumu par konstatētā pārkāpuma novēršanu.

4. Ja komersants pārkāpumu nenovērš, Regulators pieņem komersantam saistošu lēmumu, kurā konstatē pārkāpumu uzliek par pienākumu novērst pārkāpumu un nosaka termiņu pārkāpuma novēršanai.

5. Regulatora lēmumā noteiktā termiņā komersants nosūta Regulatoram rakstveida paziņojumu par pārkāpuma novēršanu.

6. Ja komersants pārkāpumu nenovērš Regulatora lēmumā noteiktajā termiņā, Regulators lemj par administratīvā soda piemērošanu un nosaka pārkāpuma novēršanas (pienākuma izpildīšanas) termiņu.

7. Ja pēc administratīvā soda piemērošanas komersants neizpilda Regulatora lēmumā par administratīvā soda uzlikšanu noteikto pienākumu un pārkāpumu nenovērš, Regulators lemj:

7.1. par administratīvā soda piemērošanu, vai;

7.2. par elektronisko sakaru tīkla nodrošināšanas vai elektronisko sakaru pakalpojuma sniegšanas apturēšanu un nosaka apturēšanas termiņu, līdz kuram komersantam pārkāpums jānovērš.

8. Regulatora lēmumā noteiktā apturēšanas termiņā komersants nosūta Regulatoram rakstveida paziņojumu par pārkāpuma novēršanu.

9. Regulators pārbauda, vai komersants pārkāpumu ir novērsis, un pieņem lēmumu:

9.1. par apturēto elektronisko sakaru tīkla nodrošināšanas vai elektronisko sakaru pakalpojuma sniegšanas atjaunošanu, ja komersants novērš pārkāpumu Regulatora lēmumā noteiktajā apturēšanas termiņā;

9.2. par komersanta elektronisko sakaru tīkla nodrošināšanas vai elektronisko sakaru pakalpojuma sniegšanas pārtraukšanu un komersanta izslēgšanu no elektronisko sakaru komersantu saraksta, ja komersants nenovērš pārkāpumu Regulatora lēmumā noteiktajā apturēšanas termiņā un pārkāpums rada draudus lietotājiem un citiem elektronisko sakaru komersantiem, kas nodrošina elektronisko sakaru tīklu vai sniedz elektronisko sakaru pakalpojumu.

10. Regulators izdara ierakstu elektronisko sakaru komersantu sarakstā par komersanta elektronisko sakaru tīklu nodrošināšanas apturēšanu, atjaunošanu vai pārtraukšanu, elektronisko sakaru pakalpojuma sniegšanas apturēšanu, atjaunošanu vai pārtraukšanu, kā arī komersanta izslēgšanu no elektronisko sakaru komersantu saraksta.

11. Ja komersants, kuram apturēta vai pārtraukta elektronisko sakaru tīklu nodrošināšana vai elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšana, nosūta Regulatoram jaunu reģistrācijas paziņojumu, Regulators šādu reģistrācijas paziņojumu neizskata un nosūta komersantam motivētu atteikumu.

 

Informatīvā atsauce uz Eiropas Savienības direktīvām

Šajos noteikumos ir iekļautas tiesību normas, kas izriet no Eiropas Parlamenta un padomes 2002.gada 7.marta Direktīvas 2002/20/EK par elektronisko komunikāciju tīklu un pakalpojumu atļaušanu (atļauju izsniegšanas direktīva) // (publicēta Oficiālajā Vēstnesī, Īpašais izdevums, 2004, 13/29 sēj., 337.lpp.).

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes priekšsēdētāja V.Andrējeva

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Par Noteikumiem par vispārējās atļaujas noteikumu pārkāpumiem Statuss:
Zaudējis spēku
zaudējis spēku
Izdevējs: Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija Veids: lēmums Numurs: 213Pieņemts: 29.08.2007.Stājas spēkā: 29.08.2007.Zaudē spēku: 20.09.2008.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 144, 06.09.2007.
Saistītie dokumenti
  • Zaudējis spēku ar
  • Tiesību akti, kuriem maina statusu
  • Izdoti saskaņā ar
162760
29.08.2007
136
0
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2015 (kvalitātes vadība)
ISO 27001:2013 (informācijas drošība)