Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 

Precizēts 22.02.2000., Latvijas Vēstnesis Nr.58/59 (1969/1970)

Latvijas Republikas Ministru kabineta sēdes protokola Nr.8 izraksts

Rīgā 2000.gada 15.februārī

23.§

Par Programmatiskā strukturālo pārkārtojumu aizdevuma (SAL) līguma sagatavošanas gaitu

Apspriešanā piedalījās: R.Zīle, E.Krastiņš, R.Jurdžs, V.Makarovs, V.Birkavs, J.Bunkšs, M.Segliņš, A.Gorbunovs, K.Pētersone, V.Balodis, A.Šķēle.

Nolēma:

1. Pieņemt zināšanai īpašu uzdevumu ministra sadarbībai ar starptautiskajām finansu institūcijām R.Zīles sniegto informāciju.

2. Akceptēt iesniegto Politikas reformu programmu.

3. Īpašu uzdevumu ministram sadarbībai ar starptautiskajām finansu institūcijām R.Zīlem precizēt Politikas reformu programmā A.2.uzdevumu, kura (c) punktā paredzēt priekšlaicīgas pensionēšanās izbeigšanu, (e) punktā aizstāt vārdu "atceļot" ar vārdu "samazinot", un iesniegt Politikas reformu programmu Valsts kancelejā.

4. Valsts kancelejai nosūtīt Politikas reformu programmu Ministru kabineta locekļiem.

5. Valsts kancelejai iesniegt īpašu uzdevumu ministram sadarbībai ar starptautiskajām finansu institūcijām R.Zīlem attiecīgu Ministru prezidenta vēstuli nosūtīšanai Pasaules bankai.

6. Pieņemt zināšanai, ka satiksmes ministram A.Gorbunovam ir atšķirīgs viedoklis par programmas B.2.3.a. uzdevumu 1.3. "Budžeta aizvietojamība".

Atzīmēt, ka nākamajās sarunās par PSAL II līguma sagatavošanu atkārtoti tiks izvirzīts jautājums par šīs pozīcijas interpretāciju.

37.§

Par izglītības sistēmas reformu plānu izmaksu efektivitātes paaugstināšanai un pedagogu darba samaksas paaugstināšanas grafiku

Apspriešanā piedalījās: M.Vītols, V.Makarovs, R.Zīle, E.Krastiņš, B.Pētersone, A.Zandovska, R.Jurdžs, A.Šķēle.

Nolēma:

1. Akceptēt Izglītības un zinātnes ministrijas iesniegto izglītības sistēmas reformu plānu izmaksu efektivitātes paaugstināšanai un pedagogu darba samaksas paaugstināšanas grafiku.

2. Izglītības un zinātnes ministrijai un Kultūras ministrijai nodrošināt izglītības sistēmas reformu plānā izmaksu efektivitātes paaugstināšanai paredzēto normatīvo aktu izstrādi un iesniegšanu Ministru kabinetā plānā noteiktajos termiņos.

3. Izglītības un zinātnes ministrijai, Zemkopības ministrijai, Kultūras ministrijai, Iekšlietu ministrijai un Labklājības ministrijai iesniegt Finansu ministrijā aprēķinus par izglītības sistēmas reformu pasākumu rezultātā ietaupītajiem finansu līdzekļiem, lai Finansu ministrija tos novirzītu pedagogu darba samaksas paaugstināšanai no 2000.gada 1.septembra un plānotu budžetu 2001.gadam saskaņā ar pedagogu darba samaksas paaugstināšanas grafiku.

4. Izglītības un zinātnes ministrijai izstrādāt un iesniegt Finansu ministrijā pedagogu darba samaksas reformai nepieciešamo līdzekļu sadalījumu pa programmām un apakšprogrammām saistībā ar izglītības sistēmas reformu plānu.

5. Pieņemt zināšanai, ka saskaņā ar pedagogu darba samaksas paaugstināšanas grafiku, pieņemot, ka katrā iepriekšējā budžeta gadā piešķirtie līdzekļi pedagogu darba samaksas reformai iestrādājami izdevumu bāzē, pedagogu darba samaksas paaugstināšanai papildus plānojami 2001.gada valsts budžetā - 11,42 milj. latu, 2002.gada valsts budžetā - 12,51 milj. latu un 2003.gada valsts budžetā - 10,86 milj. latu, attiecīgā sadalījumā Izglītības un zinātnes ministrijas, Zemkopības ministrijas, Kultūras ministrijas, Aizsardzības ministrijas un Labklājības ministrijas budžetā, kā arī mērķdotācijām pašvaldībām.

Ministru prezidents A.Šķēle

Valsts kancelejas direktora vietā - Juridiskā departamenta vadītāja A.Kveska

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Latvijas Republikas Ministru kabineta sēdes protokola Nr.8 izraksts Izdevējs: Ministru kabinets Veids: protokola izraksts Numurs: 8Pieņemts: 15.02.2000.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 55/57, 18.02.2000.
Saistītie dokumenti
  • Saistītie dokumenti
1442
674
0
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Sistematizēti tiesību akti ir informatīvi. Pretrunu gadījumā vadās pēc oficiālās publikācijas.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"