Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 

Latvijas Republikas Ministru kabineta sēdes protokola Nr.29 izraksts

Rīgā 2000.gada 27.jūnijā

1.§

Par Nacionālā attīstības plāna sagatavošanas gaitu

Apspriešanā piedalījās: R.Zīle, A.Kalvītis, A.Gorbunovs, A.Slakteris, G.Bērziņš, V.Makarovs, A.Požarnovs, A.Bērziņš.

Nolēma:

1. Pieņemt zināšanai īpašu uzdevumu ministra sadarbībai ar starptautiskajām finansu institūcijām R.Zīles sniegto ziņojumu par Nacionālā attīstības plāna sagatavošanas gaitu.

2. Pieņemt zināšanai īpašu uzdevumu ministra sadarbībai ar starptautiskajām finansu institūcijām R.Zīles sniegto informāciju par situāciju Latvijā reģionālās politikas un Eiropas Savienības strukturālo fondu koordinācijas jomā.

3. Īpašu uzdevumu ministra sadarbībai ar starptautiskajām finansu institūcijām R.Zīles vadībā izveidot darba grupu konceptuāla priekšlikuma sagatavošanai par kompetenču, institucionālās struktūras un likumdošanas sakārtošanu reģionālās politikas un Eiropas Savienības strukturālo fondu koordinācijas jomā Latvijā (turpmāk - reģionālās politikas darba grupa).

Reģionālās politikas darba grupā iekļaut ekonomikas ministru A.Kalvīti, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru V.Makarovu, īpašu uzdevumu ministru valsts reformu lietās J.Krūmiņu, Ekonomikas ministrijas parlamentāro sekretāru E.Zalānu, Valsts kancelejas direktori G.Veismani, Ministru prezidenta biroja vadītāju J.Šmitu, Īpašu uzdevumu ministra sadarbībai ar starptautiskajām finansu institūcijām sekretariāta vadītāju I.Kalniņu, Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieku A.Ķesteri, Finansu ministrijas valsts sekretāra vietnieci I.Sudrabu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Reģionālās attīstības departamenta direktoru I.Gateru, Zemkopības ministrijas Lauku attīstības departamenta direktoru A.Lapiņu, kā arī Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdi A.Jaunsleini un Latgales Reģionālās attīstības aģentūras direktori I.Goldbergu.

4. Reģionālās politikas darba grupai sagatavot konceptuālu priekšlikumu par kompetenču, institucionālās struktūras un likumdošanas sakārtošanu reģionālās politikas un Eiropas Savienības strukturālo fondu koordinācijas jomā un darba grupas vadītājam R.Zīlem iesniegt to izskatīšanai Ministru kabineta sēdē š.g. 25.jūlijā.

5. Noteikt, ka konceptuālā priekšlikuma starpministriju saskaņošana tiek veikta Nacionālā attīstības plāna vadības grupā.

 

41.§

Par palīdzības sniegšanu dabas katastrofā cietušajiem Rumānijas apgabaliem

Apspriešanā piedalījās: A.Gorbunovs, A.Bērziņš.

Nolēma:

1. Pieņemt zināšanai iesniegto informāciju.

2. Iekšlietu ministrijai:

2.1. organizēt medikamentu un medicīnas preču par 26361 latu izņemšanu no valsts materiālo rezervju atbildīgā glabātāja - Labklājības ministrijas valsts rezervju centrālās medicīnas iekārtu bāzes -, samazinot valsts materiālo rezervju kopējo vērtību par minēto summu;

2.2. nodot medikamentus un medicīnas preces Satiksmes ministrijai nosūtīšanai dabas katastrofā cietušajiem Rumānijas apgabaliem.

3. Satiksmes ministrijai nodrošināt kravas nogādi uz Rumāniju.

4. Finansu ministrijai no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem samaksāt Satiksmes ministrijai izdevumus, kas saistīti ar kravas noformēšanu, transportēšanu un to personu izdevumiem, kuras pavada kravu.

5. Ārlietu ministrijai koordinēt palīdzības sniegšanas organizēšanu.

Ministru prezidents A.Bērziņš

Valsts kancelejas direktore G.Veismane

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Latvijas Republikas Ministru kabineta sēdes protokola Nr.29 izraksts Izdevējs: Ministru kabinets Veids: protokola izraksts Numurs: 29Pieņemts: 27.06.2000.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 244/246, 30.06.2000.
8584
674
0
  • X
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Sistematizēti tiesību akti ir informatīvi. Pretrunu gadījumā vadās pēc oficiālās publikācijas.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"