Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

 Ministru kabineta noteikumi Nr.257

Rīgā 1996.gada 9.jūlijā (prot. nr.35 2.§)

 

Grozījumi Ministru Padomes 1991 .gada 4. novembra lēmumā Nr. 299 "Par rūpnieciskās zvejas noteikumiem Latvijas Republikas iekšējos ūdeņos"

Izdoti saskaņā ar Ministru kabineta iekārtas likuma 14.panta 3.punktu

 

Izdarīt Rūpnieciskās zvejas noteikumos Latvijas Republikas iekšējos ūdeņos (apstiprināti ar Ministru Padomes 1991.gada 4.novembra lēmumu nr.299 "Par rūpnieciskās zvejas noteikumiem Latvijas Republikas iekšējos ūdeņos" - oficiāls izdevums AP MP, 1991, 12.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt 3.punktā vārdus "Latvijas Republikas Vides aizsardzības komiteja (tālāk tekstā - "Vides aizsardzības komiteja"), Latvijas Republikas Zivsaimniecības ministrijas Zivju resursu valsts uzraudzības dienests (tālāk tekstā - "Zivju resursu valsts uzraudzības dienests")" ar vārdiem "Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (reģionālās vides pārvaldes)".

2. 4.punktā:

2.1. 4.1.apakšpunktā:

2.1.1. svītrot pirmajā rindkopā vārdus "par kuru izstrādāšanu atbild ūdens lietotājs";

2.1.2. aizstāt otrajā rindkopā vārdus "Vides aizsardzības komiteju un Zivju resursu valsts uzraudzības dienestu" ar vārdiem "Zemkopības ministrijas Valsts zivsaimniecības pārvaldi (turpmāk tekstā - "Valsts zivsaimniecības pārvalde") un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju";

2.1.3. aizstāt trešajā rindkopā vārdus "tikai ar Zivju resursu valsts uzraudzības dienesta atļauju pēc saskaņošanas ar Vides aizsardzības komiteju" ar vārdiem "saskaņā ar šiem noteikumiem, saņemot reģionālās vides pārvaldes atļauju";

2.2. 4.2.apakšpunktā:

2.2.1. aizstāt vārdus "Zivju resursu valsts uzraudzības dienesta" ar vārdiem "reģionālās vides pārvaldes";

2.2.2. svītrot vārdus "Vides aizsardzības komiteju";

2.3. aizstāt 4.3.apakšpunktā vārdus "Zivju resursu valsts uzraudzības dienesta" ar vārdiem "reģionālo vides pārvalžu".

3. Aizstāt 5.punkta trešajā rindkopā vārdus "Zivju resursu valsts uzraudzības dienests" ar vārdiem "Valsts zivsaimniecības pārvalde".

4. 6.punktā:

4.1. izteikt 6.9.apakšpunktu šādā redakcijā:

"6.9. izmantot jaunas konstrukcijas zvejas rīkus vai jaunas zvejas metodes bez saskaņošanas ar Latvijas Zivsaimniecības pētniecības institūtu un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un bez reģionālās vides pārvaldes atļaujas;";

4.2. izteikt 6.13.apakšpunktu šādā redakcija:

"6.13. sākt zveju pirms ūdens objekta zivsaimnieciskās ekspluatācijas noteikumu apstiprināšanas (ja ūdens objekts iznomāts zivsaimnieciskiem izmantošanas mērķiem) bez saskaņošanas ar Valsts zivsaimniecības pārvaldi un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un bez reģionālās vides pārvaldes atļaujas;".

5. Aizstāt 11.punkta trešajā rindkopā vārdus "zivju aizsardzības iestādes" ar vārdiem "reģionālās vides pārvaldes".

6. Aizstāt 17.punktā vārdus "Vides aizsardzības komiteja, Zivju resursu valsts uzraudzības dienests" ar vārdiem "Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (reģionālās vides pārvaldes)".

7. 18.punktā:

7.1. aizstāt vārdus "Vides aizsardzības komiteja" ar vārdiem "Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija";

7.2. svītrot vārdus "kā ari Zivju resursu valsts uzraudzības dienesta". 8. 19.punktā:

8.1. izteikt ievaddaļu šādā redakcijā:

"19. Reģionālās vides pārvaldes un Vides valsts inspekcija atbilstoši savai kompetencei ir tiesīga:";

8.2. svītrot 19.1.apakšpunktā vārdus "pēc saskaņošanas ar Vides aizsardzības komiteju";

8.3. aizstāt 19.2.apakšpunktā vārdus "Vides aizsardzības komiteju" ar vārdiem "Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju";

8.4. izteikt 19.2.1.apakšpunkta otro rindkopu šādā redakcijā:

"Zveja minētajiem mērķiem, atļauju izdošana un pārskatu iesniegšanas kārtība tiek reglamentēta ar instrukcijām, kuras pēc saskaņošanas ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju izdod Valsts zivsaimniecības pārvalde.";

8.5. izteikt 19.3. un 19.4.apakšpunktu šādā redakcijā:

"19.3. pēc Valsts zivsaimniecības pārvaldes un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas saskaņota lēmuma pieņemšanas veikt pasākumus, kuri aizliedz rūpniecisko zveju zivju nārsta iecirkņos, ziemošanas vai citās zivju koncentrācijas vietās, migrācijas ceļos, licencētās makšķerēšanas zonās, kā ari nosaka lieguma termiņus un zvejai aizliegtās zivju sugas kā pastāvīgi, tā arī uz laiku;

19.4. pēc Valsts zivsaimniecības pārvaldes un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas saskaņota lēmuma pieņemšanas atkarībā no hidrometeoroloģiskajiem apstākļiem un ekoloģiskās situācijas operatīvi veikt pasākumus, kas saistīti ar rūpnieciskās zvejas aizliegumu izmaiņām;".

9. Papildināt noteikumus ar 21.punktu šādā redakcijā:

"21. Par šo noteikumu pārkāpumu piedzītās summas, līdzekļi, kas iegūti, realizējot nelikumīgi nozvejotās zivis, un summas, kas iekasētas kā atlīdzība par zivju resursiem nodarīto zaudējumu, Ministru kabineta 1995.gada 19.decembra noteikumu nr.388 "Zivju fonda nolikums" (Latvijas Vēstnesis, 1995,202.nr.) 6.2.apakšpunktā noteiktajā kārtībā tiek ieskaitīti Zivju fondā un Vides aizsardzības fondā un tiek izmantoti zivju resursu atjaunošanai, to zinātniskajai izpētei un aizsardzībai."

Ministru prezidents A.Šķēle

Zemkopības ministrs, Ministru prezidenta biedrs R.Dilba

 

 
Tiesību akta pase
Nosaukums: Grozījumi Ministru Padomes 1991 .gada 4. novembra lēmumā nr. 299 "Par rūpnieciskās zvejas noteikumiem .. Statuss:
Zaudējis spēku
zaudējis spēku
Izdevējs: Ministru kabinets Veids: noteikumi Numurs: 257Pieņemts: 09.07.1996.Stājas spēkā: 17.07.1996.Zaudē spēku: 25.07.1998.Publicēts: Latvijas Vēstnesis, 120, 16.07.1996.
Saistītie dokumenti
  • Zaudējis spēku ar
  • Izdoti saskaņā ar
63858
17.07.1996
87
0
  • Twitter
  • Facebook
  • Draugiem.lv
 
0
Šajā vietnē oficiālais izdevējs
"Latvijas Vēstnesis" nodrošina tiesību aktu
sistematizācijas funkciju.

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Par Likumi.lv
Aktualitātes
Noderīgas saites
Atsauksmēm
Kontakti
Mobilā versija
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2015 (kvalitātes vadība)
ISO 27001:2013 (informācijas drošība)