Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 

Ministru kabineta noteikumi Nr.1417

Rīgā 2013.gada 10.decembrī (prot. Nr.66 65.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 2.marta noteikumos Nr.215 "Noteikumi par valsts atbalsta piešķiršanu zivsaimniecības attīstībai no Zivju fonda finanšu līdzekļiem"

Izdoti saskaņā ar Lauksaimniecības un lauku attīstības likuma
5.panta ceturto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2010.gada 2.marta noteikumos Nr.215 "Noteikumi par valsts atbalsta piešķiršanu zivsaimniecības attīstībai no Zivju fonda finanšu līdzekļiem" (Latvijas Vēstnesis, 2010, 45.nr.; 2011, 38.nr.; 2013, 62., 193.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt noteikumu tekstā vārdus "laikrakstā "Latvijas Vēstnesis"" ar vārdiem "oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis"."

2. Izteikt 11.punktu šādā redakcijā:

"11. Pieņemot lēmumu par atbalsta piešķiršanu vai atteikumu piešķirt atbalstu, Zivju fonda padome vispirms izskata projektu, kā arī šo noteikumu 7.1.apakšpunktā minētos projekta izvērtēšanas rezultātus un, ja atbilstoši šo noteikumu 11.1 punktam netiek pieņemts lēmums par atteikumu piešķirt atbalstu, projektu virza novērtēšanai saskaņā ar projektu vērtēšanas kritērijiem (2.pielikums). Pēc projekta sākotnējās izskatīšanas Zivju fonda padome izvērtē projektus, kas virzīti novērtēšanai saskaņā ar projektu vērtēšanas kritērijiem, un pieņem lēmumu par atbalsta piešķiršanu vai atteikumu piešķirt atbalstu."

3. Papildināt noteikumus ar 11.1 punktu šādā redakcijā:

"11.1 Izskatot projektu, Zivju fonda padome ir tiesīga pieņemt lēmumu par atteikumu piešķirt atbalstu un nevērtēt projektu (izņemot šo noteikumu 17.punktā minēto pasākumu), ja konstatēta atbalsta pretendenta:

11.1 1. neatbilstība kādam no šādiem nosacījumiem:

11.1 1.1. saskaņā ar dienesta sniegto informāciju dienestā ir iesniegti visi šo noteikumu 6.punktā minētie dokumenti;

11.1 1.2. projekta mērķis atbilst tā pasākuma mērķim, par kuru iesniegts projekts;

11.1 2. neatbilstība kādam no šādiem nosacījumiem vai viens no šādiem nosacījumiem nav izpildīts attiecībā uz ūdenstilpi, par kuru iesniegts projekta iesniegums zivju resursu pavairošanai un atražošanai publiskajās ūdenstilpēs un ūdenstilpēs, kurās zvejas tiesības pieder valstij, citās ūdenstilpēs, kas ir valsts vai pašvaldību īpašumā, kā arī privātajās upēs, kurās ir atļauta makšķerēšana:

11.1 2.1. par ūdenstilpi, kurā saskaņā ar normatīvo aktu par licencētās amatierzvejas - makšķerēšanas - kārtību ir noteikta licencētā makšķerēšana, dienestā noteiktajā termiņā ir iesniegts pārskats par licencēto makšķerēšanu;

11.1 2.2. par ūdenstilpi, kurā saskaņā ar normatīvo aktu par licencētās amatierzvejas - makšķerēšanas - kārtību ir noteikta licencētā makšķerēšana, par iepriekšējo gadu ir veikta makšķernieku lomu uzskaite un valsts zinātniskajam institūtam "Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts "BIOR"" (turpmāk - institūts) ir iesniegtas attiecīgās ziņas;

11.1 2.3. par ūdenstilpi, kurā saskaņā ar normatīvo aktu par licencētās amatierzvejas - makšķerēšanas - kārtību ir noteikta licencētā makšķerēšana, Valsts vides dienestā noteiktajā termiņā ir iesniegts izskatīšanai un apstiprināšanai pārskats par veiktajiem dabas aizsardzības un zivju resursu papildināšanas pasākumiem, ja tādi ir paredzēti, kā arī informācija par licencētās makšķerēšanas organizēšanai nepieciešamās infrastruktūras izveidošanu un uzturēšanu;

11.1 2.4. par ūdenstilpi, kurā saskaņā ar normatīvo aktu par kārtību, kādā uzskaitāmi un ielaižami dabiskajās ūdenstilpēs zivju resursu atražošanai un pavairošanai paredzētie zivju mazuļi, ir ielaisti zivju mazuļi, institūtā noteiktajā termiņā ir iesniegts zivju mazuļu ielaišanas kopsavilkuma akts (norādot zivju mazuļu sugas un vecuma grupas) par to zivju mazuļu ielaišanu, kas dabiskajā ūdenstilpē ielaisti papildus zivju resursu atražošanas valsts programmai;

11.1 2.5. ūdenstilpē, par kuru iesniegts projekts, vismaz iepriekšējos divus gadus pēc kārtas ar Zivju fonda atbalstu nav tikuši ielaisti ūdenstilpes zivsaimnieciskās ekspluatācijas noteikumos norādītie attiecīgās zivju sugas mazuļi vai kāpuri."

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis

Zemkopības ministre Laimdota Straujuma

 
Tiesību akta pase
Izdevējs: Ministru kabinetsVeids: noteikumiNumurs: 1417Pieņemts: 10.12.2013.Stājas spēkā: 14.12.2013. Statuss:
spēkā esošs
Publicēts: "Latvijas Vēstnesis", 244 (5050), 13.12.2013.OP numurs: 2013/244.12
Saistītie dokumenti
  • Grozītais
  • Izdoti saskaņā ar
  • Anotācijas / Tiesību aktu projekti
262862
14.12.2013
87
0
Saite uz tiesību aktuAtsauce uz tiesību aktu
 
0
Vēstnesim 100 Par Likumi.lv
Aktualitāšu arhīvs
Noderīgas saites
Kontakti
Atsauksmēm
Lietošanas noteikumi
Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības
Latvijas Republikas Satversmes 90.pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2008 (kvalitātes vadība)
ISO 270001:2013 (informācijas drošība)