Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Teksta versija
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
uz sākumu
Izvērstā meklēšana
Autorizēties savā kontā

Kādēļ autorizēties vai reģistrēties?
 

Par Saeimas komisiju sastāvu

Daru zināmu, ka Saeima šā gada 20.oktobra sēdē ievēlējusi Saeimas komisijas šādā sastāvā:

Ārlietu komisija

Jānis Dombrava - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Iveta Grigule - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Nikolajs Kabanovs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Ojārs Ēriks Kalniņš - frakcija VIENOTĪBA;
Atis Lejiņš - frakcija VIENOTĪBA;
Sergejs Mirskis - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija,
Sergejs Potapkins - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Romualds Ražuks - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Raimonds Rubiks - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Valdis Zatlers - Zatlera Reformu partijas frakcija.

2. Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija

Uldis Augulis - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Dzintars Kudums - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Jeļena Lazareva - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Jānis Lāčplēsis - frakcija VIENOTĪBA;
Jānis Ozoliņš - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Imants Parādnieks - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Igors Pimenovs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Jānis Reirs - frakcija VIENOTĪBA;
Ivans Ribakovs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Aleksandrs Sakovskis - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Edmunds Sprūdžs - Zatlera Reformu partijas frakcija.

3. Juridiskā komisija

Solvita Āboltiņa - frakcija VIENOTĪBA;
Valērijs Agešins - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Gaidis Bērziņš - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Irina Cvetkova - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Ilma Čepāne - frakcija VIENOTĪBA
Andrejs Elksniņš - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Kārlis Eņģelis - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Andrejs Judins - frakcija VIENOTĪBA;
Ilona Jurševska - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Inese Lībiņa-Egnere - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Dzintars Rasnačs - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija.

4. Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija

Dzintars Ābiķis - frakcija VIENOTĪBA;
Inga Bite - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Augusts Brigmanis - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Boriss Cilevičs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Aleksandrs Jakimovs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Ilmārs Latkovskis - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Ināra Mūrniece - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Vladimirs Nikonovs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Andris Vilks - frakcija VIENOTĪBA.

5. Izglītības, kultūras un zinātnes komisija

Guntars Bilsēns - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Ina Druviete - frakcija VIENOTĪBA;
Raivis Dzintars - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Janīna Kursīte-Pakule - frakcija VIENOTĪBA;
Ņikita Ņikiforovs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Vineta Poriņa - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Inguna Rībena - frakcija VIENOTĪBA;
Vladimirs Reskājs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Jānis Urbanovičs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Inga Vanaga - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Jānis Vucāns - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija.

6. Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Jānis Ādamsons - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Edmunds Demiters - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Jānis Klaužs - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Ivans Klementjevs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Kārlis Krēsliņš - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Ainars Latkovskis - frakcija VIENOTĪBA;
Aleksejs Loskutovs - frakcija VIENOTĪBA;
Igors Meļņikovs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Kārlis Seržants - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Mihails Zemļinskis - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija.

7. Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija

Sergejs Dolgopolovs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Valdis Dombrovskis - frakcija VIENOTĪBA;
Rihards Eigims - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Marjana Ivanova-Jevsejeva - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Viktors Jakovļevs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Valdis Liepiņš - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Artis Pabriks - frakcija VIENOTĪBA;
Dāvis Stalts - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Raimonds Vējonis - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Juris Viļums - Zatlera Reformu partijas frakcija.

8. Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija

Einārs Cilinskis - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Vjačeslavs Dombrovskis - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Jānis Dūklavs - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Zanda Kalniņa-Lukaševica - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Ingmārs Līdaka - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Romāns Naudiņš - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Dmitrijs Rodionovs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Artūrs Rubiks - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Edvards Smiltēns - frakcija VIENOTĪBA;
Jānis Tutins - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Dzintars Zaķis - frakcija VIENOTĪBA;
Ivars Zariņš - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija.

9. Sociālo un darba lietu komisija

Aija Barča - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Andris Bērziņš - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Inita Bišofa - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Andris Buiķis - frakcija VIENOTĪBA;
Gunārs Igaunis - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Andrejs Klementjevs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Inese Laizāne - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Vitālijs Orlovs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Ilze Viņķele - frakcija VIENOTĪBA;
Igors Zujevs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija.

10. Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija

Raivis Dzintars - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Gunārs Igaunis - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Janīna Kursīte-Pakule - frakcija VIENOTĪBA;
Vitālijs Orlovs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Kārlis Seržants - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija.

11. Pieprasījumu komisija

Jānis Ādamsons - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Uldis Augulis - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Inga Bite - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Augusts Brigmanis - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Ilma Čepāne - frakcija VIENOTĪBA;
Rihards Eigims - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Andrejs Elksniņš - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Inese Laizāne - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Igors Meļņikovs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Artis Pabriks - frakcija VIENOTĪBA;
Vineta Poriņa - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Sergejs Potapkins - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Jānis Reirs - frakcija VIENOTĪBA;
Inguna Rībena - frakcija VIENOTĪBA;
Edmunds Sprūdžs - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Juris Viļums - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Ivars Zariņš - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Mihails Zemļinskis - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija.

12. Publisko izdevumu un revīzijas komisija

Aija Barča - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Andris Bērziņš - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Einārs Cilinskis - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Valdis Dombrovskis - frakcija VIENOTĪBA;
Vjačeslavs Dombrovskis - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Marjana Ivanova-Jevsejeva - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Jānis Lāčplēsis - frakcija VIENOTĪBA;
Jeļena Lazareva - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Aleksejs Loskutovs - frakcija VIENOTĪBA;
Romāns Naudiņš - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Ņikita Ņikiforovs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Jānis Ozoliņš - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Aleksandrs Sakovskis - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Dāvis Stalts - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Raimonds Rubiks - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Jānis Tutins - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Inga Vanaga - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Andris Vilks - frakcija VIENOTĪBA.

13. Saimnieciskā komisija

Guntars Bilsēns - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Inita Bišofa - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Andris Buiķis - frakcija VIENOTĪBA;
Edmunds Demiters - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Viktors Jakovļevs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Andrejs Judins - frakcija VIENOTĪBA;
Jānis Klaužs - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Andrejs Klementjevs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Dzintars Kudums - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Sergejs Mirskis - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Imants Parādnieks - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Dmitrijs Rodionovs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Ilze Viņķele - frakcija VIENOTĪBA;
Jānis Vucāns - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Igors Zujevs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija.

14. Nacionālās drošības komisija

Gaidis Bērziņš - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Jānis Urbanovičs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Raimonds Vējonis - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Dzintars Zaķis - frakcija VIENOTĪBA;
Valdis Zatlers - Zatlera Reformu partijas frakcija.

15. Pilsonības likuma izpildes komisija

Dzintars Ābiķis - frakcija VIENOTĪBA;
Irina Cvetkova - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Ina Druviete - frakcija VIENOTĪBA;
Jānis Dūklavs - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Aleksandrs Jakimovs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Ainars Latkovskis - frakcija VIENOTĪBA;
Ilmārs Latkovskis - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Ingmārs Līdaka - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Valdis Liepiņš - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Ināra Mūrniece - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Vladimirs Nikonovs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Romualds Ražuks - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Vladimirs Reskājs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Ivans Ribakovs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Artūrs Rubiks - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija.

16. Eiropas lietu komisija

Solvita Āboltiņa - frakcija VIENOTĪBA;
Valērijs Agešins - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Boriss Cilevičs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Sergejs Dolgopolovs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Jānis Dombrava - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Kārlis Eņģelis - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Iveta Grigule - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Ilona Jurševska - Zaļo un Zemnieku savienības frakcija;
Nikolajs Kabanovs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Zanda Kalniņa-Lukaševica - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Ojārs Ēriks Kalniņš - frakcija VIENOTĪBA;
Ivans Klementjevs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Kārlis Krēsliņš - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Atis Lejiņš - frakcija VIENOTĪBA;
Inese Lībiņa-Egnere - Zatlera Reformu partijas frakcija;
Igors Pimenovs - Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija;
Dzintars Rasnačs - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija;
Edvards Smiltēns - frakcija VIENOTĪBA.

Saeimas priekšsēdētāja S.Āboltiņa

Rīgā 2011.gada 20.oktobrī

 
Tiesību akta pase
Statuss:
Spēkā esošs
spēkā esošs
Izdevējs: Saeima Veids: paziņojums Pieņemts: 20.10.2011.Stājas spēkā: 20.10.2011.Publicēts: "Latvijas Vēstnesis", 170 (4568), 27.10.2011.
238487
20.10.2011
940
0
Saite uz tiesību aktuAtsauce uz tiesību aktu
 
0
Vēstnesim 100 Par Likumi.lv
Aktualitāšu arhīvs
Noderīgas saites
Kontakti
Atsauksmēm
Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Sīkdatnes
RSS logo
Latvijas Vēstnesis "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."
Latvijas Republikas Satversmes 90. pants
© Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
ISO 9001:2008 (kvalitātes vadība)
ISO 270001:2013 (informācijas drošība) Kvalitātes balva